Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
  1. #1
    Guest

    Default ban dėl #2 taisyklės pažeidimo

    Sveikas Wen0,

    Žiūrėk, mes su vienu pažėstamu turim problemą, jog gavom ban , neva abu acc yra vieno kažkurio iš mūsų.
    Tas kitas žaidėjas > unfun, buvo registruotas 2012.07.28 ant ip kuris tipo toks pat kaip mano.. tačiau jis žaidžia ne lietuvoje , o USA su USA ipu ir panašiai. Svarbiausia ,kad mano acc> francy buvo registruotas 2012.08.18 ir visiškai ant kito ip nei dabar naudoju. Dabartinis internetas , kurio ip atseit toks pat kaip unfun pas mane įvestas tik 2012.09.17, bėje turiu tai įrodančius dokumentus .
    Taigi pasakyk man , kaip gali būt , kad abu acc mano? jei net negali būt nė vieno atvėjo ,jog abu acc būtų bent kartą pajungti ant vieno ip. Jie registruoti su kitais ipais ir prie jų jungiamasi ne vienodais ip. Niekaip negaliu įaiškint > Frazer2k4, galėtum padėt susisiekt su pačiu memox'u ar kažkokiu aukštesniu adminu su kuriuo galėčiau normaliai pasišnekėti? plius kuriam galėčiau parodyt dokumentus kurie įrodytų ,jog abu acc visiškai nepriklausomi vienas nuo kito

  2. #2
    Join Date
    May 2010
    Location
    Lithuania
    Posts
    44

    Default

    Sveikas,

    Taigi viskas šitaip, parašyk dar viena ticket y support centra gal tada tave patikrins kitas moderatorius, gali būt, kad isivėlė klaida, arba kažkuris naudojot proxy ir netyčia užtaikėt kito ip Šiuo atveju aš negaliu padėt nes už tokio tipo ban nesu atsakingas ir neturiu galimybės prisijungt prie sistemos, galiu tik perduoti kad patikrinu dar karta tavo ticket, arba naujai nusiustą ticketą.

    Sėkmės.
    Wen0
    Chimichangas.....

  3. #3
    Guest

    Default

    galėtum pasakyt kokio rimtesnio admino skype?

  4. #4
    Join Date
    May 2010
    Location
    Lithuania
    Posts
    44

    Default

    Neturiu teises dalinti, bandyk susisiekt per support centra ar rašyt į jų asmenini paštą kuris nurodytas jų kaip žaidėjų accountu profiliuose bet negarantuoju, kad jie tau padės per skype.
    Chimichangas.....

  5. #5
    Guest

    Default

    Vat tame ir rimciausia beda, kad apie jokius proxy net kalbos negali buti. Uzsiciklino, kad vat naudoju proxy ir fsio, nors nenaudoju tikrai ir nereikia man...

  6. #6
    Join Date
    May 2010
    Location
    Lithuania
    Posts
    44

    Default

    Be jokios priežasties banu sistema nedalina, administratoriai patikrins dar karta jei pakartotinai nusiūsit ticketa su paaiškinimais.
    Chimichangas.....

  7. #7
    Guest

    Default

    Reiskia banu sistemoje yra bugas kazkoks. O koki tu paaiskinima siulai man jiem nusiusti, jeigu as dabar normaliai negaliu irodyti, jog ner jokio proxy cia pas mane? tipo eit ieskot sutarties interneto daryt screena su ip adresu ir t.t ?

  8. #8
    Guest

    Default

    Blemba , Wen0, žinok čia toks žiaurus ban iš oro krc aš esu ir unfun ir francy , ir krc kad pasijungt į unfun, aš naudoju USA proxy ;DD blt sugalvok tu taip..

  9. #9
    Join Date
    May 2010
    Location
    Lithuania
    Posts
    44

    Default

    Man nereikia įrodinėt, be to sutarties fotografavimai čia jau pieva tiesiog prašykit, kad dar kartą patikrintų, susisiekit per support centrą, kad duotu savo kontaktus skype ar dar ką, tada visi kartu susijungsit ir pašnekėsit ir įrodysit kaip ten kas yra.
    Chimichangas.....

  10. #10
    Guest

    Default

    kai aš parašiau tam Frazer2k4 , kad pasijungtų į skype, bei kad galėtume visi 3 pakalbėt, jis kažkur dingo

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •