Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5

Thread: cete soygunlari

Guest

Question cete soygunlari

Herkese iyi oyunlar, bireysel soygun yaparken crims.biz sitesinden hesaplama yapabiliyoruz fakat cete uyelerimle yapabilecegim en yuksek soygunu bulmam icin herhangi bir yol bulamadim. Acaba bir yolu var midir? Simdiden tesekkurler

Quote Originally Posted by darkangell155 View Post
    Herkese iyi oyunlar, bireysel soygun yaparken crims.biz sitesinden hesaplama yapabiliyoruz fakat cete uyelerimle yapabilecegim en yuksek soygunu bulmam icin herhangi bir yol bulamadim. Acaba bir yolu var midir? Simdiden tesekkurler
    crims.biz'de verilen formül eski formüldür.

[(tolerans/2] + zeka + kuvvet / 4 ] = soygun gücü

Guest

Tesekkurler fakat bu bireysel soygun gucu. Cete soygununda soygun yapacaklarin soygun gucu ortalamasi mi aliniyor?

Tesekkurler fakat bu bireysel soygun gucu. Cete soygununda soygun yapacaklarin soygun gucu ortalamasi mi aliniyor?
    Evet. ((tolerans/2) + zeka + (kuvvet / 4)) (Soyguna katılan her kişi için ayrı hesaplanır.) / Soyguna katılan kişi sayısı
    Xethen
    Support Team
    TheCrims.com

Guest

Daha ayrıntılı olarak açıklıyayım ben sana.

Örnek: Al Capone
    Üyeler gerekmektedir:
    11
    Gerekli enerji:
    25
    Zorluk:
    15000
    Tamamlama:
    Evet
    Ödül:
    $4,643,101 - $6,237,000

Zorluk, gördüğün gibi "15.000" yani zeka + kuvvet + tolerans = Çıkan sonucu 3'e böl. elde ettiğin sonuç senin ortalama soygun gücünü ortaya çıkarır. mesela 14.000 elde ettin. bu demek oluyor ki bu soygun için yeterli ortalaman yok. Şimdi burada ufak bir ayrıntı var. Mesela senin çok az statın var ve hiç yetmiyor. Aynı zamanda çetedeki diğer bir elemanın 30.000 den fazla soygun ortalaması var. Bu eleman sende olmayan statı tamamlar ve soygunu yaparsınız fakat çok düşük para gelir. ( Tamamlama olduğu için ) Fakat herkesin ortalaması 15.000 'nin üstünde olursa max. parayı alırsınız. Bir de ekipmanlar size ekstra Kuvvet ve tolerans veriyor. Silah üzerinizdeyken geçerli oluyor tabii. yani ortalamayı hesaplarken üzerinizdeki silahında vermiş olduğu kuvvet ve toleransıda hesap ederek ortalamayı hesaplayın.

En azından formülden anlamayanlar için açıklayacı olduğunu düşünüyorum. İyi Oyunlar
    Last edited by xShakesONx; 11-30-2012 at 10:29 PM.