Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: The End.

  1. #1
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default The End.

    Salutare tuturor,

    Asta este ultima mea zi ca Administrator al acestui Forum si ca Manager al echipei TC Crew. Cu bune si cu rele, cu certuri, ban-uri si felicitari la final de runda, am sprijinit comunitatea romaneasca in cei 6 ani si 6 luni de cand am devenit Admin. Sunt mandru de ce am realizat in tot acest timp, si sunt convins ca Serban, Vash, Cristian, Mihnea si p1lgr1m vor continua cu succes sa ajute si sa administreze forumul si comunitatea de jucatori Romani.

    Timpul si responsabilitatile din viata reala (da, exista si asa ceva ) ) nu-mi mai permit sa continui in TC Crew. Va multumesc tuturor pentru feedback-ul, propunerile si lungile discutii pe care le-am avut, in consens sau in contradictoriu. Deasemenea, va doresc tuturor Sarbatori Fericite si un An Nou excelent.


    Cu prietenie,
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  2. #2
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    spain
    Posts
    1,345

    Default

    :O SArbatori FEricite si tie Alex .. Si BFt ... In sf ai scapat de un stres . handshake

  3. #3
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Pombal-PB
    Posts
    83

    Default

    Po tip nu au furnizat te cu TC, dar pe deplin cred că te-a ajutat foarte mult și alte playere ROMÂNĂ CT. Felicitări pentru prietenul tău de muncă. Succes în viața ta. Crăciun Fericit și un An Nou prosper!

  4. #4

    Default

    Sarbatori fericite

  5. #5
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Romania, Bucharest
    Posts
    59

    Default

    Distractie, fericire si tot ce ai nevoie Alex! Poate ne mai vedem pe forum la vreo reuniune! (handshake)
    Survival of the fittest only the strong survive!

  6. #6

    Default

    Bafta Kirk , sper sa ne regasim iar in topicul asta dar cu mesajul ca vei revenii .Sarbatori Fericite si un AN NOU plin de impliniri . SUCCES!!
    Un saludo desde el mejor sitio posible !!!

  7. #7
    Guest

    Default

    Salutare tuturor si din partea mea...


    Incepand de azi,renunt la tc crew.A fost o mare placere sa fac parte din aceasta comunitate(poate chiar mai mult decat o comunitate).
    Va doresc mult succes tuturor pe viitor,atat in joc cat si in viata reala.

    //SerbaN

  8. #8
    Guest

    Default

    Nu si tu Serbanee.....

  9. #9
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    165

    Default

    kirk, serbane cand iesim la o bere?

  10. #10
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    68

    Default

    Nu vi se pare suspect ca tot mai multi jucatori cu "grade" mari in acest joc pleaca dintr-o data ? Eehh,dupa mine asta e semnul ca TheCrims-ul este in picaj liber si isi dau seama ca numai are rost sa investeasca timp in acest joc ..

    Ce sa zic..imi pare rau ca plecati si nu numai mie,mai mult ca sigur tuturor "criminalilor" le pare rau . Va vom simti lipsa .
    ps: Serbane,multumesc inca odata pentru ca m-ai salvat din acel incident .
    Last edited by ForsakeN; 01-20-2013 at 11:50 PM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •