Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
  1. #1
    Guest

    Default "Polityka" banowania na TC

    Witam,
    Czy możliwym jest dowiedzieć się jak wygląda polityka banowania, w nawiązaniu dla "po edowego" bana dla Baarta i jego przyjaciół. Jak to jest, dobrze wiedząc ze gracz łamie regulamin podczas trwania edy(musieliście to wiedzieć, bo oglądaliście te same logi które oglądaliście po zakończeniu edycji), gra na dirtach/bocie (łoteva, jeden pies), i dostaje bana PO edycji kiedy tak na prawdę mleko jest rozlane? Setki graczy ze wszystkim stron świata wysyłały tickety, na które odpowiedź była ze gracz jest "under investigation" chyba na słowach się kończyło,bo nie dostał bana na którego jak czas pokazał-zasłużył, w efekcie czego pozwalało na psucie grę innym graczom, pośrednio bądź bezpośrednio. Nie wierze, że nie mieliście dowodów na to podczas trwania edycji ponieważ a po jej zakończeniu pewnie nie spadły nagle z nieba. Bądź co bądź wychodzi z tego wniosek ze podczas trwania edycji można sobie pograć legalnie nielegalnie bo wasze działania nie są skuteczne LUB bany są dawane dopiero wtedy kiedy gracza wydoi się z hajsu za kredo? Nigdy w to nie wierzyłem, ponieważ sam kiedyś byłem w crew ale, wątpliwości mogą się pojawiać prawda? Szczeglinie ze nie jestem w tych przemyśleniach sam.

  2. #2

    Default


    Cześć,
    jak najbardziej konta sprawdzane są w trakcie edycji, na różnych jej etapach, pod różnymi względami. Mam na myśli zarówno konta z czołówki, jak i te podejrzane przez nas lub zgłaszane w ticketach przez innych graczy. Naszym celem jest tak ograniczyć banowanie po zakończonej rundzie jak tylko się da. W ostatnich kilku edycjach zresztą udawało się to robić dosyć skutecznie, jako że konta z ścisłej czołówki były i są przez nas regularnie monitorowane.
    Trzeba być jednak uczciwym, że nie da się tego wyeliminować w 100% z kilku prostych powodów. Przede wszystkim dlatego, że tak gra jak logi są bardzo dynamiczne i zmieniają sie z każdym dniem. Końcówka edycji z kolei to czas gdy gracze przyjmują najwięcej korzyści od innych żeby zająć jak najlepsze miejsce. Pochodzenie i uczciwość tych "korzyści" możemy ocenić dopiero już po zakończeniu rundy. W Twoim poście jest więc z góry błędne założenie, że zarówno logi jak i możliwości ukarania nieuczciwych graczy są zawsze takie same. Niestety, nie są.
    Quote Originally Posted by Wern View Post
    gra na dirtach/bocie (łoteva, jeden pies)
    To jednak spora różnica, gracze z top po zakończeniu rundy rzadko kiedy (o ile w ogóle) banowani są z powodu bota. To nasza rola, żeby pod kątem niedozwolonych skryptów sprawdzać wszystkich, którzy przypuszczalnie będą walczyli o top. Z reguły chodzi więc o przyjmowanie korzyści od innych, nieuczciwych graczy. I tu już nie zawsze można wyłapać to w trakcie gry, bo po prostu:
    1) nie jesteśmy w stanie sprawdzić pod kątem bota wszystkich kont na TC, zwłaszcza jeśli nie było do tego przesłanek (np. w postaci ticketa), a które to konta na jakimś etapie gry oddały staty graczowi z top
    2) tak jak wspomniałem wyżej, często dzieje się to przed samym końcem edycji.
    Wierzę, że trochę chociaż rozjaśniłem tą ‘politykę banowania’

    Pozdrawiam
    It didn't happen.

  3. #3
    Guest

    Thumbs up

    Do WERN "Jak to jest, dobrze wiedząc ze gracz łamie regulamin podczas trwania edy" Człowieku w jakim Ty świecie żyjesz ci BEZMYSLNI na których czele stoi Mr Wene nie potrafią odróżnić bota od dobrego gracza. Jedynym ich dowodem jest czas ktory jest rejestrowany od złapania kontaktu w klubie do chwili kiedy ofiara jest mielona. Siedzi w okularkach taki Wene kręci wąsem, DRAPIE SIE TU I TAM i myśli cholera on ma czas szybszy od mojego ziomka który ZAIWANIA na jednym oknie jak Magiczny Pegaz, KURCZĘ to jest niemożliwe banujemy TEGO PANA MA SKRYPTY!! Podczas kiedy tak na prawde boty latają w najlepsze. Przykładów jest dużo. Ile to czasu zleciało i banów się dało zanim RobyOne dostał bana choć każdy dobry hunter wiedział od razu że koleś leci na skrypcie jest bardzo dużo takich osób które grają do dzisiaj, co więcej patrzycie na nie w top Crew jest robione w KONIA na każdym kroku przez JEDNEGO zdolnego i mądrego który śmieje im się prosto w twarz (Pozdrawiam). Crew nie jest w stanie zapanować nad lawiną botów głównie dla tego,że aktualnie nie ma szans żeby odróżnić bota od człowieka. Memox jedynym czym się zajmuje to wydawaniem pieniędzy pozyskiwanych z NIEROZGARNIETYCH którzy kupują tyle kredsów (Pozdro K). Tak więc KIT z tym czy jestes dobry w tej grze czy nie jeżeli nie odpowiada to konkurencji która śle od GROMA ticketów Mr Wene ze swoją bandą CHŁOPCÓW W PASIASTYCH KOSZULACH dojdą do wniosku ej ten koleś psuje gre i utrudnia życie innym graczom po co mamy tracić 10 graczy którzy się DENERWUJA jak możemy zbanować jedną osobę która jest źródłem konfliktu(dobry hunter). Nic nie poradzę,że 99% graczy nie potrafi albo nie wie na czym w ogólę polega metoda polowanie w klubach. Niestety jak zapewne każdy zauważył ilość ludzi online ciągle maleje i nie pomoże nawet tuningowany przez CREW licznik użytkowników online. Ta gra spada na psy ponieważ Wene i jego chłopcy PACHNA CZEKOLADOWYM BUDYNIEM i wieeeelką korupcją. Mógłbym jeszcze wiele więcej napisać ale po co Pozdrawiam serdecznie.
    Last edited by Mroczny11; 12-24-2012 at 12:44 PM.

  4. #4
    Guest

    Exclamation :D

    Mroczny dobrze mowi. To co teraz sie robi w tej grze to jakas parodia, coraz mniej graczy!
    Daje przyklad taki jak : reak czop ktory od ktorejs rundy jedzie na bocie, dostawal mase banow, czy ten idiota moze dalec grac ? moim zdaniem po kilku takich incydentach powinien byc perm ban. I takiego leszcza w takiej gierce juz powinno nie byc (przez takiego idiote tylko czlowiek sie denerwoje)i inni traca ochote aby grac dalej.
    Inna sprawa co do ticketow , na to schodzi im bardzo duzo czasu aby wkoncu wziasc sie do roboty i kogos sprawdzic ,ale gdy gracz ktory wejdzie na kogos konto dostaje na 2 dzien ban, to akurat wam idzie szybko i sprawnie
    Ta gra stacza sie na dno , przez tak nieoodpowiedzialnych "adminow".
    Tyle mialem do powiedzenia , dziekuje.

  5. #5
    Guest

    Default

    A wiec zacznijmy od tego ze Mroczny gral na bocie dlugo sie nie pucowal wypieral a teraz jest swiety. Sama gre niszcza tylko admini i developerka ktora zawija tylko kase nic wiecej ich nie interesuje. Reak inna historia, ktora ty Trawka glupi cepie nie zrozumiesz, bo jestes zwyklym n00bem ktory moze gra w ta gre rok, i myslisz ze zjadles wszystkie rozumy. Jestes Pro graczem i wogole tylko twoj sklad jest zajebisty. Wy zawsze gracie czysto i wszystko naj naj naj... reszta sie nie liczy... a moze poprostu jestescie leszczami ? Inni traca ochote grac bo nie ma tego zgrania jak kiedys kazdy teraz sie sprzedaje za kredo albo lepsza ekipe i staty...Nie ma takich ludzi zeby staneli twardo i ruszyli jednym skladem przez cala edycje i zniszczyli wszystkich. w tej edycji trafil sie taki sklad ( Sycylia ) co zapewne sami odczuliscie tracac wszystkie staty, nie wazne w jaki sposob czy kogos przekupili ze was wystawil, czy nie wiem co. bo to tak zrobili.to nie ich wina tylko waszego sprzedajacego sie skladu,( bo gdybyscie mieli zaufany sklad nie doszlo by do takiej sytuacji) czy ktos wystawil Sycylie ?a czemu ? bo raczej graja juz dluzszym skladem i sie znaja. Moze taka osoba ktora sie sprzedala miala was juz dosyc bo nie potrafiliscie docenic tego ze robia na wasze glowne konto a wy macie ich za smieci ?.... A teraz porusze troche Tc crew Team, ogolnie jak ktos cos moze wiedziec, znac sie na czyms jak wogole nie ma z tym stycznosci na co dzien... gral moze kilka edycji (temu), nie mial doswiadczenia w polowaniu, tylko siedzeniu na czatach, murzynowaniu innym, Ktora osoba z tc crew osiagnela jakas Topke samemu ? Lub bana za cos, bo jezeli lamiesz regulamin w roznych edycjach i czasami moze Ci to ujsc plazem, to chyba taka osoba powinna zwracac uwage na wszystkie mozliwosci. Prosta metoda potrafisz zlamac zabezpieczenie, to potafisz ja wzmocnic. Tyle w temacie z mojej strony. Mam pewien material video nagrany z huntu ktory wkleje nie bawem czekam na rozwój sytuacji ( material zawiera bardzo szybki strzal 1vs1 jest dobrze nagrany widac ze wszystko recznie sie wykonuje wyuczone ruchy jak BOT ,P.S ogolnie myslicie ze kazdy z was jest zajebisty nie mozecie sie pogodzic z sytuacja ze dostajecie baty, zostalo wam tylko cwiczyc az sie wkoncu czegos nauczycie. A potraficie siedziec na forum i spamowac... Pozdro
    Last edited by Olo74; 01-04-2013 at 10:29 PM.

  6. #6
    Guest

    Default

    nie chce mi się czytać tych wymiocin więc odniose się tylko do pierwszych zdań, mianowicie pograłem troche z wami ( za co serdecznie się wstydzę) i wtedy nie pucowałem się ( a bany dostawałem) własnie dlatego ze nie uzywalem bota wiadomo kiedys faktycznie uzylem mialem i nigdy nie zaprzeczałem . Oceniliście mnie tylk i wyłącznie na podstawie tego że dostawałem bany jak teraz wasz arcy. Więc skoro ja dla was byłem/jestem botem to arcy jest taki sam

  7. #7
    Guest

    Default

    Skoro jesteś taki pro szybki gracz bez bota i dostajesz za niego bany, to po co wydałeś hajs na bota ?? hahahaha Sam się gubisz

  8. #8
    Guest

    Default

    nerus nerus nerus czasami się zdarza, że powiesz coś mądrego ale to i tak za mało. W niczym się nie gubię, może bota miałem przed tym jak skumałem jaki prosty jest hunt ;>?

  9. #9
    Guest

    Default

    Co ty teraz sobą reprezentujesz ?? Każdy wie że grasz na bocie, a zgrywasz niewiniątko.

  10. #10
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Poland
    Posts
    251

    Default

    Witam serdecznie. Uważam, że ekipa abuse crew jest przestarzała i nie ma pojęcia jak wykrywać ludzi którzy grają na botach. Myśle, że w tej ekipie przydałaby się osoba która obecnie zna sie na huncie, a nie pamięta czasy huntu minimum 20 rund wstecz! Pozdrawiam!
    [2011-01-07 23:35:15] Optimos: mam taka faze na fbi ze jutro zjem fbi zamiast obiadu

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •