Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5

Thread: ga hk.

Question ga hk.

Hacım şimdi bar dolaşırken 1 adamın kırmızı kotagı kayboldu, kaybolmasına ragmen adamlar bana ga yaptılar böyle bi olasılık var mı? yoksa bu bir oyun bug ı mı?

Quote Originally Posted by JonBTossak View Post
    Hacım şimdi bar dolaşırken 1 adamın kırmızı kotagı kayboldu, kaybolmasına ragmen adamlar bana ga yaptılar böyle bi olasılık var mı? yoksa bu bir oyun bug ı mı?
    Merhaba,

Kullanıcı seni gördükten sonra ga açıp yüzünü yenilediyse kontağı kaybolur fakat ga hala açık kalır. Böylece aradan 1 hafta bile geçmiş olsa (ölmemen veya hapse girmemen durumunda ga kapanır) o ga yapılabilir.

anladım da anlık olarak bu olayı yapabilmesini adamın sapıklıgına bağlamakdan başka çare bulamıyoru saol kısa surede dödüğün için iyi oyunlar...

Aklıma gelen bir soru daha
    bana düzenlenen ga ardından olay daha tamamlanmadan yüz yenileme yaparsam düzenlenen ga düşer mi acaba? düşmezse bu heriflerden kurtulma olasılıgım yok gibi...

Quote Originally Posted by JonBTossak View Post
    anladım da anlık olarak bu olayı yapabilmesini adamın sapıklıgına bağlamakdan başka çare bulamıyoru saol kısa surede dödüğün için iyi oyunlar...

Aklıma gelen bir soru daha
    bana düzenlenen ga ardından olay daha tamamlanmadan yüz yenileme yaparsam düzenlenen ga düşer mi acaba? düşmezse bu heriflerden kurtulma olasılıgım yok gibi...
    Hayır ga düşmez fakat 99 99 şeklinde uyuşturucu alırsan bardan hesabını kısa süreliğine öldürürsün ve ga'dan kurtulursun

Güzel bi taktik teşekkur ederim paylaştıgın için