Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 71 to 80 of 80

Thread: boty

  1. #71
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Olo74 View Post
    Czyli gdy lamalem przez 3 edy regulamin, to w tej edzie dostaje bana za free. " bo waszym tokiem myslenia, napewno ON bedzie znow to robil" zajebiscie normalnie. Gratulacje. Ze wkoncu ktos to powiedzial. Taa indywidualnie ban i nara. Chcialbym zebys wypisal mi tu ogolna zasade banow, za i na jaki okres bo tego nigdzie nie mozna znalesc. Tylko w waszych glowach.


    Co do samego zbanowanego arcego( ten typ nie mial bana nigdy za bota) 1x za multi i to jeszcze wlepiliscie mu konto 5 respa. Good Luck

    Istnieje tez 16pkt regulaminu

    16. Masz za dużo stat i credo? Jesteś z Sycylii albo z Truuskula? Dostajesz bana lamusie i nie pisz ticketa tylko wypiexxxlaj.
    Jeśli dodasz do 16pkt Friczkowskich to zgadzam się w 100% z tym postem szczególnie z pierwszą częścią.

  2. #72
    Guest

    Default

    Nie spinaj poślada, bo zaczną usuwać posty co są niewygodne, moje już niektóre pozostały pousuwane. A powodem niby że były nie na temat. Ten też zapewne zostanie usunięty. Tylko najbardziej mnie zastanawia, czemu jeszcze nie został temat zamknięty. Bo już dużo trochę niewygodnych pytań/oskarżeń poleciało do ekipy, a temat nadal otwarty. Drogi/Tani WENE jak byś mógł odpisz na wszelkie nurtujące nas pytania w 3 tematach w których z niecierpliwością nie możemy uzyskać odpowiedzi. Odpisz na wszystkie pytania, a nie na ostatnie pytanie w temacie.

  3. #73
    Guest

    Default

    a ty nerus nie cwaniakuj, bo nt. botów masz najwięcej do powiedzenia, tylko zapomniałeś chyba że sam korzystasz. Razem ze swoim bossem bosmanem cijanara i resztą brudasów

  4. #74
    Guest

    Default

    No no używam bota... Tylko fajnie że np. za każdym razem arcy mnie łapał ... Czyli jednak ma bota idąc twoim tokiem myślenia. I nie porównuj mnie do tych dupolizów...

  5. #75
    Guest

    Default

    Dziwne bo do nie dawna byłeś największym dupoliżącym psem bosmana analfabety, a wracają do Arcego to niestety nie sądzę żebyś mógł się z nim porównywać bro

  6. #76
    Guest

    Default

    uważajcie bo pójdziecie siedzieć za fałszywe oskarżenia :\

  7. #77
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Poland
    Posts
    251

    Default

    Bez sensu tu dyskutujecie, ponieważ gadka typu, że Arcy mnie złapał nie musi wcale oznaczać, że grasz bez bota. Tc na bocie również potrafi zalagować.
    [2011-01-07 23:35:15] Optimos: mam taka faze na fbi ze jutro zjem fbi zamiast obiadu

  8. #78
    Guest

    Default

    ale ogólnie gra na botach - to jest oszukiwanie. Ale cóż - jak się ma oparcie w adminie - to wiadomo, że ban nie poleci za boty :d

  9. #79
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Poland
    Posts
    251

    Default

    Quote Originally Posted by PaPaGiVe View Post
    ale ogólnie gra na botach - to jest oszukiwanie. Ale cóż - jak się ma oparcie w adminie - to wiadomo, że ban nie poleci za boty :d
    Kolego tu nie chodzi o oparcie w adminach, lecz o bezradnosći adminów co do wykrywania botów.
    [2011-01-07 23:35:15] Optimos: mam taka faze na fbi ze jutro zjem fbi zamiast obiadu

  10. #80
    Guest

    Default

    Ale wy sycylianboys robicie to najlepiej. Przykład:
    [2013-02-14 21:57:03] xHugo16x: i z bota postawili
    [2013-02-14 21:57:07] xHugo16x: jointa
    [2013-02-14 21:57:11] xHugo16x: wiec gitara
    No tak wolne pizdeczki, kto was łapie bota ma Puca do admina i po sprawie. Jak na was mógł postawić ten ktoś ga, przecież wy jesteście najlepsi...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •