Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 80

Thread: boty

  1. #1
    Guest

    Default boty

    kolejny post i po raz kolejne to samo...
    wiem sa swieta itd. malo czasu ma crew
    ale juz bez przesady co edycje te same osoby graja na bocie i jak zawsze nigdy crew nic z tym nie robi...
    teraz tak sie wycwanily pewne osoby ze boty przekazuja szaraka zeby oni grali na swoim koncie aby bana nie wylapac ... dlaczego crew nie reaguje na to i na powiazania z botem ? ciagle te same osoby ciagle maja korzysci albo z kukiel albo z botow ?
    a co najbardziej smiesznego... to te osoby jak juz crew zbanuje łaskawie po jakims czasue maja unbana xd
    albo wkoncu cos z tym zrobicie i nie chce sluchac nic na temat ze dzialacie co edycje na temat eleminacji botow i kukiel ! bo co edycje jest to samo. Jakos inne gry internetowe juz dawno sobie z tym poradziły... Tylko tu zawsze jakis problem jest. Zacznijcie wkoncu karac takich graczy dotkliwie jak np. ban na 2 edycje zeby sie wkoncu oduczyli grac na wspomagaczach albo pozwolcie innym gracza grac na multikontach niech bedzie uczcwia gra !
    A nie takie cackanie sie ze strony crew ! Ban jak dadza to na jakis czas po czym w tej samej rundzie wchodza znowu ci sami gracze !
    Co maja z wami jakies układy - układziki ? Inni gracze maja bana na cala edycje zas inni na pare dni to jest uczciwe za to samo przewinienie ? NIE !
    Nie bede pisal ze mam nadzieje ze cos z tym wkoncu zrobicie bo prawda jest taka ze nic nie zrobicie bo nie chcecie na tyle skonfigurowac serva by nie bylo botow i kukiel ! Wiecie jak to zrobić ale wam sie nie chce ! Taka jest prawda Zrobcie wkoncu ta gre bez kukiel i botow albo pozwolcie innym grac na multi bo to nie ma sensu. I na koniec dodam ze jak crew napisze w odp. wszelkie bla.... prosze wysyłać ticket ... xd to jest smieszne bo nie raz juz dostawaliscie tickety i to od tuzin osob na te same id i ciagle te osoby graja !

  2. #2
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Tonik to żaden moderator
    Posts
    29

    Default

    donsik i tak nie wygrasz, to po co ci te twoje sapania, jeśli widzisz, że z rundy na rundę nic się nie zmienia, to załóż farmę na naszej klasie, tam nie ma ani kukieł ani botów, nikt cie nie zmieli gangiem, same pozytywy

  3. #3
    Guest

    Default

    mam gdzies wygrana, chodzi o to by crew wkoncu przestala robic z ludzi debili proste, masz racje popykam sobie ta ede jeszcze 4fun i na tym koniec grania w ta zajebiscie uczciwa gre xd a nie sapie dla twojej wiadomosci tylko niech zacznie sie uczciwa gra bo wiem co tu sie dzieje i wiekszosc kto gra w to tez wie o co chodzi ... nigdy tu nie bedzie lepiej od kad do crew dostali sie pajace ... i do tego takie pajace co jeszce kryja tych pajacow co na botach lataja ... to jest smieszne xd dlatego zycze powodzenia w dalszym graniu ...
    Last edited by donsik; 12-26-2012 at 07:22 PM.

  4. #4
    Guest

    Default

    No nie ... Taki temat i ja bym się nie dołączył ??

    Heh, działanie takie: Gracz A gra na bocie, robi staty a potem przelewa statystyki na Gracza B. Szczęśliwy gracz B wygrywa top. Dziękuję, dobranoc. A na odp. na ticketa trzeba czekać parę dni. Wystarczyło dopisać że ticket do memoxa i od razu zainteresowali się nim wszyscy admini. 5 odpowiedzi w ciągu 2 dni. Jak widać można.

  5. #5
    Guest

    Default

    Sami gracie xxxx na wspomagaczach a xxxxxx na innych, że szybki to od razu bot nawet bot nie pomaga jak ma się xxxxxxx neta ...
    Ty nerus też jakos magicznie szybko bijesz w klubach i jakoś swoich zalów nie wylewam



    /warn +2
    Last edited by Tonik; 12-29-2012 at 08:42 PM.

  6. #6
    Guest

    Default

    JBB mylisz sie ja nie gram np. na bocie ani na kuklach ... nerus2 watpie zeby tez gral przynajmniej nie na bocie ... po porstu za wolny jestes ... a jak nie wiesz jak porusza sie bot to sie nie wypowiadaj a jak gra hunter to sa 2 roznice ... huntera odrazu idzie wyrzuc ze gra bez bota ... zas ci co graja na bocie to wytlumacz jak to jest mozliwe jak jest dobry hunter w ciagu sekudny niby uczciwy gracz zdazyl zrobic operke i postawic ga ? nie da rady przed hunterem nie ucieknie normalny gracz ! tylko taki co gra na bocie ! bo bot to skrypty a jak wiadomo sa szybsze od czlowieka i jego ruchow ! oczywiscie te same osoby graja na bocie i sie wybijaja i smieja sie znowu prosto w twarz normalnych uczciwym gracza ... a co robi crew !? nic jak zawsze zreszta w ostatecznosci jak dostana znowu tuzin ticketow na te same id to wkoncu rusza laskawie swoje 4 litery i dadza bana ... ale to taki ban na tydzien max 2 tygodnie ... dlatego to mnie smieszy ... wiekszosc crew wcale nie jest potrzeba w tej grze ! bo nic nie robia ! tylko oslaniaja dupy swoim albo szybciej odbanowuja ... mialem juz 3 takie przypadki poszedl ban na tych co grali na multi i po dniu pisza do mnie "po co ci to bylo frajerze jak jeden z crew np. f... badz inny odbanuje mnie za tydzien" ??? to jest uczciwa gra ? buhaha staty zleja na kogos po tygodniu wchodza i maja znowu swoje staty xd

  7. #7
    Guest

    Default

    Ahh tak tak racje macie nie będę się rozpisywał bo to sensu nie ma zaraz mięsem mnie obrzucacie...
    Bo bym wypowiedział się na temat "wolny jesteś" , "bota" , "stawianiu ga i operki" czy nawet "w 0.5 sec nie zdąrzyłem operki zrobić"
    Bo powiedzmy jeżeli ktoś ma szybki internet, komputer + do tego granie na 2-3 kartach + jakiś macro do operki by skrócić czas klikania w ten button do zmiany twarzy i jego ruchy są szybkie to jak nawet taki psełdo hunter może kur** w 0.5 sec postawić GA i wykonać operke to jest niepojęte ...
    Last edited by JBB; 12-30-2012 at 01:22 AM.

  8. #8
    Guest

    Default

    a co do crew to się dziwie, że jeszcze tam są takie osoby jeszcze jak VanessaBHZ czy Droghbart i reszta tej brudnej załogi bo TcTaBuTcU wyleciał na zbity pysk ale pozostałe dwie osoby widać jakieś układziki mają z memoxem. Wszyscy dobrze o tym wiemy że cała załoga jest niesprawiedliwa i zed z memoxem powinni ich rozliczyć ale nie rozumiem czemu tego nie robią ... Przecież są logi z gandalfa ... Coś jest na rzeczy zaczynam powoli wieżyć w bajki "że mają wyjeb*** na tą gre i liczy się dla nich kasa"

    BTW. A CREW zapomniało chyba o zasadach

    Code:
    Crew rules
     
    1. The Crims game rules applies to crew members as well
     
    2. Don’t undo or modify other crew members’ work and actions without their permission or permission from the Crew Leader or a Developer.
     
    3. Don’t criticize other crew members’ work or actions in front of non crew members. Criticism will be handled within the crew.
     
    4. All information acquired as a crew member (for example from Gandalf, the Forum etc) should generally not be passed on to non crew members. If you are unsure about what information you can pass on, ask your Crew Leader or use your common sense.
     
    5. You are not allowed to use your position to give players advantages or disadvantages in the game.
     
    6. You are not allowed to share your crew accounts (TC, Gandalf and mtranslator accounts) with anyone inside or outside the crew.
     
     
    Crew values
     
    * All crews work as a team, we help, trust and respect each other, both as individuals and crew members
     
    * All members are equally important and all parts are needed for the team to work
     
    * We are professional, sensible and constructive when interacting with players and fellow crew members
     
    * We always want to help our players
     
    Crew criterias
    * Proven ability in fullfilling the assigned tasks with excellence.
    * Clean record of corruption accusations and clean ban record on game accounts.
    * Severed ties with important top players.
    * Dedication and interest for the future of TheCrims.
    * A good understanding of the game.
    * Clean record of errors made throughout their period in TC Crew (as forum helper).
    * Exceptional activity (able to be present and doing the job regularly not logging on forums once a week).
    * Good communication skills, fluency in English required.
    * Having a "good head on their shoulders", ability to work by themselves and not ask for hand-holding.
    * A mature behaviour and responsibility. Age 18 or more.
    Albo jak dobrze pamiętam kiedyś EliteTheCrimsBR dostał bana od crew members za coś tam poważnego PERMA, a w następnym dniu odbanowany został przez memoxa bez zrzadnych zarzutów...
    Last edited by JBB; 12-30-2012 at 01:33 AM.

  9. #9
    Guest

    Default

    JBB tak masz racje na tym polega huncenie wiec to nie jest bot ... bot jak postawi na ciebie w ciagu sekudny ga i zrobi operke a ty nawet go nie zobaczysz a mam a dyle wyciwczone ruchy i na tyle jestes ogarnietym hunterem i masz szybkiego neta by zobaczyc to ! skoro jestes hunte to widzisz ze to jest bot ... skoro nie jestes hunter i nie widzisz takich ruchow to ciezko powiedziec kim jestes ... crew nic nie zrobi wystarczy ze dzis im na skwerze powiedzialem co o nich mysle i jakie maja ruchy i jak sie znaja na kofnie to dostalem bana na chata xd xd xd za prawde ... bo 3/4 z nich nie wie co to java i jak bot jest swtorzony i bede pierdolic mi glupoty ... najlepiej niech crew zamknie jeszce ten temat za wulgar xd ... i dadza mi tu jeszcze bana ... pozdrowienia dla tumanow z crew co nie wiedza co to jest jave i jak bot dziala a biora sie za adminowanie ! xd

  10. #10
    Guest

    Default

    Nie chodzi o to czy juz wiedzą czy nie...
    Oni udają że nie widzą bo z jakiś powodów nie chcą widzieć nic ...
    A w logach gandalfa wszystko jest każda akcja przeprowadzona na koncie w jakim czasie i mozna ustalic powizania pomiedzy kontami ale tego nie robią pytnie DLACZEGO... Czuje że może zrobi się z tego niewygodny temat i spotkamy się przy napisie "YOU HAVE BANNED" xD

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •