Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 80

Thread: boty

  1. #11
    Guest

    Default

    dokladnie tak jak piszesz dlatego po dzisiejszym dniu na skwrze jak crew tc mnie potraktowala mam zamiar udowodnic im ze sa pustymi ludzmi ... taki crew jak ily nie bedzie mi pisal glupoty na temat confy ....

  2. #12
    Guest

    Default Smiech na sali

    Admini maja to w dupie to samo jak zrobic cos z serwerem, od wczoraj nie da sie nic zrobic ! Maja wszystko totalnie w dupie oby tylko kredyty sie sprzedawaly ! TO JEST KURWA SMIECH NA SALI !!!!!

  3. #13
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    near Wrocław
    Posts
    251

    Default

    Moi drodzy,
    Zakładam, ze zalozony temat dotyczy konkretnej osoby? Jesli tak to po raz n-ty prosze napisz ticket
    http://support.thecrims.com/index.ph...kets&_a=submit wybierz Abuse- Reports i pisz po angielsku.
    Jestem w stanie zrozumiec ze caly topic byl pisany pod wplywem emocji po stracie stat i cała swoja frustracje kierujesz na Crew,jednak wszystko ma swoje granice.
    Temat zostanie, jednak jesli dalej bedziesz pisał posty w takim tonie jak do tej pory to zostanie zamkniety. Tak, jest on wulgarny, proponuje czasem czytać to co samemu się pisze.
    Pozdrawiam

  4. #14
    Guest

    Default

    Ni dotyczy konkretnej osoby, przynajmiej ja nie mam żadnej na myśli... Po prostu ogólnie się wypowiedziałem...
    Bo jakby nie patrzeć prawie 6 lat w tą gre gram i wiem co było wcześniej i co jest teraz i nieraz widziałem te logi z gandalfa ...
    Więc proszę mi nie mówić że pisałem coś pod wpływem emocji po stracie stat których nie straciłem i nie kieruje swej frustracji na CREW tylko stwierdzam fakty i przedstawiam prawdę.

  5. #15
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    near Wrocław
    Posts
    251

    Default

    Pisałem do zalozyciela tego tematu...
    Jeśli faktycznie doszlo do jakis nieprawidlowosci ze strony Crew, które są podparte jakimis rzetelnymi dowodami to proponuje abyś napisał ticket w j.angielskim i wybrał Crew management feedback. Pozdrawiam

  6. #16
    Guest

    Default

    kjalmar, Co z tego że napisze ticket jak i tak sprawa ucichnie albo nie dojdzie do memoxa ... a może i nawet memox to oleje

    Niektórzy powiadają, że to nowe TC (R60/61) zostało stworzone by się lepiej grało... Ale dupa z tego co widzę to 10-20 graczy mają pełną kontrolę nad wszystkimi innymi , Gracze teraz są zdani na siebie, jest teraz tylko hunt, hunt, hunt a nie ma żadnych rabunków Nie ma już żadne zabawy w tej grze... Może właściciele mają tyle $$ że mają w czterech literach co się dzieje w CREW i co to za układziki mają gracze z adminami...

    Stało się dla mnie jasne, że ludzie którzy mieli zajmować się TC odpuścili sobie.. Przynajmniej z mojego punktu widzenia tak to wygląda, bo z tego co pamiętam wcześniej nie było takich jaj.. (2008/2009) Po małej przerwie chcę sobię znów zagrać a tu szok... Nie wiem może tak po prostu trafiłem, na takich ludzi znaczy się.. TC się wypaliło, albo wypalili się ludzie nim zarządzający.. Nie widać ciężkiej ręki admina czy jak to nazwać "wychowującego" graczy, jak to było kiedyś...

    Rozprężenie wynika z racji dobierania adminów z miękkimi fajami. Takie ciche przyzwolenie powoduje, że gimbusy sobie zaczynają pozwalać za dużo. Dostaje cholery jak trafiam na ludzi z iq na poziomie temperatury pokojowej...

    Jest chołota - crimsy się kręcą. Jest tyle buractwa, że szkoda gadać. Ale można mówić jak do ściany.

    Miala byc frekwecnaj, jest frekwencja. Inna bajka ze trzeba przejrzec logi oraz adminow i to co robia.

    I tak odbiegając od tematu po UJA te nowe bajery :<
    Chodź pewnie i te bajery są pod graczy trzymających władze...
    Last edited by JBB; 12-30-2012 at 06:04 PM.

  7. #17
    Guest

    Default

    I cisza tak jak myślałem :>

  8. #18
    Guest

    Default

    Nie pisz za dużo bo skończysz z banem tak jak ja i donsik z tego co widzę Temat ruszony aby odpowiedzieć i już koniec obowiązków.

  9. #19
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by JBB View Post
    Ni dotyczy konkretnej osoby, przynajmiej ja nie mam żadnej na myśli... Po prostu ogólnie się wypowiedziałem...
    Bo jakby nie patrzeć prawie 6 lat w tą gre gram i wiem co było wcześniej i co jest teraz i nieraz widziałem te logi z gandalfa ...
    Więc proszę mi nie mówić że pisałem coś pod wpływem emocji po stracie stat których nie straciłem i nie kieruje swej frustracji na CREW tylko stwierdzam fakty i przedstawiam prawdę.
    Zastanawiam się tylko po co pisać te tickety - skoro i tak wiadomo, że nic się nie stanie. Ci co grają na wspomagaczach i tak będą nadal grać (bo dostaną bana na chwilę - dosłownie). Tak właśnie działa to całe CREW, a dziwne jest, że jak kogoś złapią (co gra na multi) - to od razu ban na całą edę - i to ma być sprawiedliwe????????????????

    A poza tym ciekawe jest, że nikt z Was - z CREW, czy też (ogólnie mówiąc) adminów - nie chcecie odpowiedzieć na zarzuty jakie tu padają. Jedyne co potraficie - to albo zamknąć temat, albo nałożyć bana (tak jak w przypadku donsika) - bo takie ruchy są dla was najlepszym rozwiązaniem, aby uniknąć trudnych pytań.
    A takie wasze zachowanie - samo nasuwa konkretne odpowiedzi. I dziwicie się, ze ludzie nerwowo nie wytrzymują.

  10. #20
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    near Wrocław
    Posts
    251

    Default

    Witaj PaPaGive
    Nie wiem skąd przyjeło sie te mylne wyobrażenie o braku reakcji na ticketa. Żaden ticket nie zostaje bez odpowiedzi, na niektóre poprostu trzeba dłużej poczekać. Kiedy nie byłem w crew sam korzystałem z tej opcji i na każdy ticket dostawałem odpowiedź. Granie na wszelkiego rodzaju botach oraz na więcej niż jednym koncie kończy sie banem, oba przypadki są tak samo karane tyle, że ten pierwszy jest trudniej udowodnić lub też dłużej, czasem o wiele, trwa samo sprawdzanie czy dana osoba korzysta z bota.
    Wszystkie zarzuty, które tu padają wiążą się ze wczesniejszą stratą stat. Psychologia gracza, nie tylko w tc, polega na tym, że całą winę zrzuca się na na wszystko/kogoś inne/innego tylko nie na siebie. Spektrum możliwości zrzucenia na kogoś/coś jest bardzo szerokie: od botów, crew, cziterów, kukieł do słabego neta,wolnego tc, zamulenia myszki, oślepiającego promienia słonecznego na ekranie,itp, a powód utraty stat polega na tym, że ktoś poprostu był szybszy. Każdy z crew jest świadomy, że są gracze, którzy korzystają z botów i staramy sie robić wszystko zeby ich eliminować z tc. Od wysłania ticketa rozpoczyna się szczegółowe sprawdzanie gracza i czasem dopiero na koniec rundy, śledztwo jest zakończone i gamer, jak i osoby korzystające z jego benefitów, otrzymują zasłużonego bana.
    Donosik nie dostał bana za założony temat tylko za sposób wyrażania się w postach oraz za rodzaj szantażu w innym temacie.
    Pozdrowienia

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •