Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 80

Thread: boty

  1. #21
    Guest

    Default

    I teraz właśnie sam siebie hjalmar okłamałeś pisząc :
    czasem dopiero na koniec rundy, śledztwo jest zakończone i gamer, jak i osoby korzystające z jego benefitów, otrzymują zasłużonego bana
    Czy teraz nie powinny polecieć dalej bany ??

    Hmmm, a czemu dajecie bana dla gracza który wyraża swoją opinie o ekipie ?? Jeżeli ktoś by napisał obrażliwe teksty do kogoś z poza ekipy TC to mogę się założyć że by nie dostał bana. Po prostu człowiek chce poruszyć pewien temat a ekipa crew chce załagodzić sytuację. Pewnie temat ten zostanie zamknięty lub już pozostanie bez odpowiedzi przez adminów i ucichnie.

  2. #22
    Guest

    Default

    Powinny, ale nie lecą, a dlaczego nie lecą zobacz co mi @wene odpisał pare tematów nizej

  3. #23
    Guest

  4. #24
    Guest

    Default

    ciekawe.... i tak zostana odbanowani Ci z topki. a co do reaka to brak mi slow bociarz xxxxxxxxxx i nikt mi nie wmowi ze nic nie ma.
    Last edited by hjalmar; 01-04-2013 at 01:34 PM.

  5. #25
    Guest

    Default

    O widzę hjalmar edytował post żeby coś nie wyszło na jaw o_O. Dobra dostali bany ale pomiędzy innymi też kontami statystyki były przelewane. Więc łańcuszek banów powinien chyba dalej lecieć, nieprawdaż ?? Najlepiej zbanować na koniec edycji albo w połowie gdy, już inni gracze mają pozamiatane. Niech wygra najlepszy a nie cwel jakiś . Chyba pod koniec edycji jest więcej logów i co za tym idzie więcej czasu na sprawdzaniu tych kont. Jak widać inteligencja ekipy tc pod względem organizacji jest zerowa.

    Powinno się więcej osób tutaj wypowiadać, bo znowu temat ucichnie.
    Last edited by nerus2; 01-04-2013 at 02:33 PM.

  6. #26
    Guest

    Default

    Co ja dziś zobaczyłem =.=
    http://www.thecrims.com/profile.php?id=4826218 hmmm... reak ?

  7. #27
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    near Wrocław
    Posts
    251

    Default

    Quote Originally Posted by nerus2 View Post
    O widzę hjalmar edytował post żeby coś nie wyszło na jaw o_O. Dobra dostali bany ale pomiędzy innymi też kontami statystyki były przelewane. Więc łańcuszek banów powinien chyba dalej lecieć, nieprawdaż ?? Najlepiej zbanować na koniec edycji albo w połowie gdy, już inni gracze mają pozamiatane. Niech wygra najlepszy a nie cwel jakiś . Chyba pod koniec edycji jest więcej logów i co za tym idzie więcej czasu na sprawdzaniu tych kont. Jak widać inteligencja ekipy tc pod względem organizacji jest zerowa.

    Powinno się więcej osób tutaj wypowiadać, bo znowu temat ucichnie.
    Staram sie jak najmniej wypowiadać w tym temacie, ponieważ co bym nie napisał to i tak niektórych osób to nigdy nie zadowoli. Edycja posta polegała na usunięciu zbędnych przekleństw, proponuje aby w ogole nie były w postach używane. Z informacji, które ja posiadam konsekwencje ze stosowania bota zostały wyciągnięte. U graczy, pośrednio korzystających z profitów bota również. Większość z nich otrzymała czasowego bana. Pozdrowienia

  8. #28
    Guest

    Default

    czasowego bana ? to sa jakies kpiny.


    "Co ja dziś zobaczyłem =.=
    http://www.thecrims.com/profile.php?id=4826218 hmmm... reak ?"

    No to juz kur.. chore , tak to reak tylko dziwi mnie to ,ze wczoraj dostal bana na pare dni , a dzis konto juz odpalone hahaha troche kredo i sprawa zalatwiona.
    ZAL DUPE SCISKA !!!

  9. #29
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Poland
    Posts
    251

    Default

    Quote Originally Posted by TrawkaPaleStresy View Post
    czasowego bana ? to sa jakies kpiny.


    "Co ja dziś zobaczyłem =.=
    http://www.thecrims.com/profile.php?id=4826218 hmmm... reak ?"

    No to juz kur.. chore , tak to reak tylko dziwi mnie to ,ze wczoraj dostal bana na pare dni , a dzis konto juz odpalone hahaha troche kredo i sprawa zalatwiona.
    ZAL DUPE SCISKA !!!
    Ale z ciebie tępy kiep xDDDDD
    [2011-01-07 23:35:15] Optimos: mam taka faze na fbi ze jutro zjem fbi zamiast obiadu

  10. #30
    Guest

    Default

    Cała ekipa czasowe bany powinna dostać ^^

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •