Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 80

Thread: boty

  1. #31

    Default

    Reak nie miał bana...na koncie z nickiem Reak nie grał Reak a wy jak widzę nadal jesteście na tyle głupi by nie połapać się ze zmianami nicków...

  2. #32
    Guest

    Default

    Hahahahha , ponownie mój post został usunięty ...

  3. #33
    Guest

    Default

    Banowanie odbanowanie heh... brakuje narzedzi do sprawdzania czy ktos czegos uzywa brakuje rowniez wiedzy na temat czego ktos moze uzywac lub nie,kiedys ktos powiedzial sa jakies wytyczne czasowe, OK niech beda ale kto je ustalil ? kowcyk super hunter czy ktorys inny przydupas ? z beta teamu, albo z tc crew...? Ok boty sa i beda normalne tak samo jak z wirusami, ktos je blokuje a ktos robi lepsze zeby dalej dzialaly... Ale hunterzy sa lepsi i gorsi. Czy ktos z was bierze pod uwage lacze internetu ? sprzet na jakim sie gra? i doswiadczenie w tej grze... nikt, bo oczywiscie najlepiej posluchac sie bandy kretynow ktorzy pisza tickety z placzem ze sa gorsi od kogos. I Ci lepsi powinni zostac zbanowani, bo uzywaja napewno jakis dodatkow albo bugow. A czy my jako gracze mamy do czegos podglad? logi szybkosc nic. Jak sie nie myle kazdy ktory posiada glupi panel moze tymi wartosciami manipulowac... no i moga nam pisac scieme. a MY? nie mozemy nic udowodnic... bo taki jest regulamin.... Pomyslcie ile sie mecza z glupim botem od Spirita kumaci wiedza o kim pisze.. czy jeden gosciu jest wstanie im zablokowac gre? Tak. A tc crew ile ma czlonkow ? ktorzy niby pracuje nad usprawnieniem tej gry, jak sie nie myle od 2004r. ... na marne.. Banowanie odbywa sie na zasadzie ticketow... im wiecej uzbierasz tym szybciej masz bana... 0 dowodow niczego...Jak sadzicie jezeli byscie grali na bocie chowali sie w top 200 i nie bylo was widac mieli byscie bana ?Jasne ze nie, bo nie rzucacie sie w oczy..
    A jezeli ktos wydaje kase na kredyty jest ogarniety w tej grze potrzebuje bota? Sam regulamin jest z dupy.. jak mozna banowac ludzi za korzysci z bota? Jezeli ktos uzywa Bota( to jest sprawa adminow zeby do takiej sytuacji nie dopuscic ) nikogo innego bo jak ktos ma tu grac gangiem z innymi ludzimi jak kazdy moze puszczac scieme ze gra czysto ? a pozniej okazuje sie ze jednak sciemnial. A my te staty jednak wzielismy z niewiedzy( i my dostaniemy Bana za korzysci ale z niewiedzy) bo KTO SIE PRZYZNA ? żal pl
    Last edited by Olo74; 01-04-2013 at 10:58 PM.

  4. #34
    Guest

    Default

    Tak jak napisałeś nie rzucać się w oczy, przykłady RobyOne, Incoursore ... Ile to rund trwało dochodzenie. Tyle czasu krąży bot od spirita, a wy dalej nic. Dajcie więcej nalotów Z tego co już wiem to i naloty można obejść ...

  5. #35
    Guest

    Default

    a pozniej okazuje sie ze jednak sciemnial. A my te staty jednak wzielismy z niewiedzy
    Dawno się tak nie uśmiałem.



    Swoją drogą to prawda że CREW nawet jeśli nałoży bana, to zazwyczaj po krótkim czasie konto gracza zostaje odbanowane. A jeśli kukłe założy osoba która gra dwie czy trzy edycje i dobija maks 50k respa to dostanie bana na całą edycję. To jest sprawiedliwe?

    Według mnie, w profilu zbanowanego gracza powinna widnieć informacja kiedy jego ban się kończy.
    Wtedy z pewnością zakończyły by się oskarżenia, że ktoś został odbanowany przed czasem.


    Ale oczywiście nie zostanie to dodane. Dlaczego?
    Bo CREW nie mogło by dawać unbanów po znajomości, ani banować graczy z układami na tydzień - bo wywołało by to burzę na forum.
    Zwracam honor, ponieważ informacja jednak została dodana do profilu.



    Sami gracie xxxx na wspomagaczach a xxxxxx na innych, że szybki to od razu bot nawet bot nie pomaga jak ma się xxxxxxx neta ...
    Ty nerus też jakos magicznie szybko bijesz w klubach i jakoś swoich zalów nie wylewam



    /warn +2
    Last edited by Tonik; 12-29-2012 at 01:42 PM.
    Tu kolejny przykład. JBB dostał dwa ostrzeżenia za używanie wulgaryzmów.


    Ale z ciebie tępy kiep xDDDDD
    Natomiast l0l pomimo że ubliża użytkownikom pozostaje bezkarny.
    Last edited by HackMe; 01-05-2013 at 09:05 PM.

  6. #36
    Guest

    Default

    Dobra zamknijcie już temat bo i tak nic z tego nie będzie reaczek z bandą grają długo i mają wieksze pojęcie o tej grze niż całe CREW więc nic nie wskóramy :> :>

    Pozdrawiam :>

  7. #37
    Guest

    Default

    Ech na pewno ciepło w pięty się zrobiło dla wene ... Człowiek nie chciał na skype porozmawiać o banach i wytłumaczyć czemu mogu miał unbana np. w tamtej edycji. Gdy leciały w stronę wene cięższe pytania, usunął mnie z kontaktów na skype

  8. #38
    Guest

    Default

    Widocznie przyjął taktykę, żeby z daleka omijać niewygodne pytania

  9. #39
    Guest

    Default

    Chyba się zapomniało o :
    Crew values

    * All crews work as a team, we help, trust and respect each other, both as individuals and crew members

    * All members are equally important and all parts are needed for the team to work

    * We are professional, sensible and constructive when interacting with players and fellow crew members

    * We always want to help our players
    Gdzieś to wam się zawieruszyło ?? Mniejszanowno ekipo tc, nauczcie się tego na pamięć. Czemu nie chcecie mi dać kontaktu do memoxa, bo chce mu wysłać screeny pokazujące jakimi łamagami jesteście ?? Jak podchodzicie do ludzi ?? Widać boicie się go i nadal ma wpływ jakiś na tą grę. Nie wiem czy nie został mój post usunięty gdzie napisałem że wystarczyło dodać do tematu ticketa for memox. Od razu odpowiedzieli: Vash, Wenezuelo, Frazer. Ticket został wysłany: Posted On: 17 Dec 2012 09:12 PM i od tego czasu otrzymałem aż 5 odpowiedzi. Koniec rozmowy w tym tickecie: Posted On: 19 Dec 2012 02:12 PM. Widać możliwe jest szybko odpowiadać na tickety
    Last edited by nerus2; 01-05-2013 at 03:42 PM.

  10. #40
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by nerus2 View Post
    four memox
    Cztery memox. To jakiś tajny kod?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •