Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast
Results 51 to 60 of 80

Thread: boty

  1. #51
    Guest

    Default

    i w tym momencie jedynie sa pokrzywdzone konta zbanowane...
    Rozbawiłeś mnie tym tekstem. Wystarczy przestrzegać zasad gry aby bana nie otrzymać. Oczywiście są wyjątki - ale można je szybko wyjaśnić więc nie wiem gdzie widzisz problem.

  2. #52

    Default

    Ogranicze swoje komentarze do prostowania błędnych informacji.

    Quote Originally Posted by Avlard13 View Post
    *EliteTheCrimsBr za każdym razem unban od vanessy
    Opcją ban/unban dysponują wyłącznie członkowie Abuse. Wspomniana osoba jest od 3 edycji członkiem Supportu.
    Ponadto, z ciekawości sprawdziłem konto *EliteTheCrimsBr*, nigdy nie dostało unbana przed czasem.
    It didn't happen.

  3. #53
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by HackMe View Post
    Rozbawiłeś mnie tym tekstem. Wystarczy przestrzegać zasad gry aby bana nie otrzymać. Oczywiście są wyjątki - ale można je szybko wyjaśnić więc nie wiem gdzie widzisz problem.
    nie wiem skad ty sie tu wziales, ale milcz. Tak przestrzegasz zasad? ukrywasz sie pod nickiem i myslisz ze jestes fajny, "A good spammer, is a banned spammer"
    ~ Thorrief skoro cos wiesz o nim to jestes starym graczem. Idz do policji jak jestes tak za zasadami.

  4. #54
    Guest

    Default

    Avlard dobre bo wydał dużo kasy. Co ja poradzę że kresor jest grubym pierdzielem siedzącym przed kompem w jednej łapie kiełbasa w drugiej myszka i siedzi taki zgarbiony typek i napierdala w tc. Że niby co że wydał dużo kasy na kredo to ma się czuć bezkarnie ?? Konto brazylilskie, rumuńskie nie problem zrobić. Wystarczy napisać do jakiegoś brudasa żeby zrobił ci konto i masz konto.

  5. #55
    Guest

    Default

    nie wiem skad ty sie tu wziales, ale milcz. Tak przestrzegasz zasad? ukrywasz sie pod nickiem i myslisz ze jestes fajny, "A good spammer, is a banned spammer"
    ~ Thorrief skoro cos wiesz o nim to jestes starym graczem. Idz do policji jak jestes tak za zasadami.
    Ubolewasz bo nie wiesz z kim piszesz ? Nie jesteś godzien aby otrzymać taką informację

    Idąc Twoim tokiem myślenia jeśli ktoś gra uczciwie to jest gorszy, tak ?
    Czasem warto przeczytać dwa razy co się napisało, przed opublikowaniem posta

  6. #56
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by HackMe View Post
    Ubolewasz bo nie wiesz z kim piszesz ? Nie jesteś godzien aby otrzymać taką informację

    Idąc Twoim tokiem myślenia jeśli ktoś gra uczciwie to jest gorszy, tak ?
    Czasem warto przeczytać dwa razy co się napisało, przed opublikowaniem posta
    masz racje ubolewam, ale mam pewien typ. Kubus tylko sz.p Kuba moze sie tak droczyc ze mna.. chyba ze sie myle, a jezeli tak to wg. mnie jakis inny pajac.
    moj tok myslenia zostaw w spokoju, ciesz sie dodali twoj glupi pomysl...

  7. #57
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Olo74 View Post
    ciesz sie dodali twoj glupi pomysl...
    Tak ? Uzasadnij dlaczego twoim zdaniem jest to głupi pomysł...
    Mysle, że to dla was opcja nie wygodna a Dlaczego ?

  8. #58

    Default

    ten dostal bana za bota tam ten dostal bana za bota a james jakos nigdy nie widzialem zeby bana ch*j dostal a na pewno jest szybszy od arcego czy mrocznego. moze temu ze rumun a kirk mial troche do gadania w crew.. normlanie bez sensu nie

  9. #59
    Guest

    Default

    Catalin, james ... Jak nie umiesz latać to się nie udzielaj.

  10. #60
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by nerus2 View Post
    Catalin, james ... Jak nie umiesz latać to się nie udzielaj.
    Tak ? Uzasadnij dlaczego twoim zdaniem jest to głupi pomysł...
    Mysle, że to dla was opcja nie wygodna a Dlaczego ?

    Juz pisze, a no dla banowanych jest nie wygodna, bo jezeli chodzi o konto top zbanowane i dostaje bana na tydzien albo do konca, to juz wtedy konkurencja moze ruszyc do dzialania albo nie. Rozumiesz?

    Kostek - dokladnie tak jak piszesz, z tym sie zgodze.

    Nerus - heheh czasami tez potrafisz byc szybki, a czasami jestes workiem. Moze dlatego ze bot off /on ?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •