Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 44 of 44

Thread: Szybki Hunt

  1. #41
    Guest

    Default

    Ma bana za bota, to oznacza że używał bota, proste. Chyba nie śmiesz twierdzić, że najuczciwsi admini w tej grze, popełnili by pomyłkę? Tutaj władza jest nieomylna .... PAMIĘTAJCIE :>

    jebacwszystkichdebiliktorzyuwazajazetagrajestczyst aoswicicwasniejestdostajeszbanaichujamozeszztymzro bic

  2. #42
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Poland
    Posts
    251

    Default

    Quote Originally Posted by JBB View Post
    Ma bana za bota, to oznacza że używał bota, proste. Chyba nie śmiesz twierdzić, że najuczciwsi admini w tej grze, popełnili by pomyłkę? Tutaj władza jest nieomylna .... PAMIĘTAJCIE :>

    jebacwszystkichdebiliktorzyuwazajazetagrajestczyst aoswicicwasniejestdostajeszbanaichujamozeszztymzro bic
    Tak jak wspominałem w innym poście brak w ekipie admina który znałby się pod tym względem. Frazer to się nadaje do srania za przeproszeniem...
    [2011-01-07 23:35:15] Optimos: mam taka faze na fbi ze jutro zjem fbi zamiast obiadu

  3. #43
    Guest

    Default

    Szkoda ze nie widzialem wcześniej tematu, dodałbym swoje 3 grosze. Teraz DerTiger xnos nocun1 tez za boty polecieli ^^ A czemu ? Bo się od "najszybszego gracza tc odbili" - arcy; ) Może to nie szybkość "uderzenia" w rywala decyduje o banie? Ja na łączy 6mb dostalem miano najszybszego gracza (bota) w ubiegłej rundzie. A jesli porównam to do xnos ktory ma 100mb to chyba ma się to nijak. Tak czy inaczej, uważam, że bany są na zasadzie "hmm bocik? Nie, nie bocik. O tiket xxx dobra olac to zbanuję i będzie mniej roboty"

    Tyle ode mnie pozdrawiam crew :X

  4. #44
    Guest

    Default

    No szkoda tylko, że niektórzy admini (nie będę wymieniać z nicka) kryją swoich kolesi grających na botach...

    tyle w temacie

    Można powiedzieć "Zamykam temat"
    Last edited by PaPaGiVe; 01-15-2013 at 04:58 PM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •