Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 44

Thread: Szybki Hunt

  1. #1
    Guest

    Default Szybki Hunt

    No to jedziemy dostalem od znajomych filmik pokazujacy jak ktos moze szybko polowac, "" Do wszystkich ktorzy ogarniaja gre i dobrych hunterow """!! Prosze o odpowiedz czy gosciu na tym filmiku jest wolny ?

    xArcyx Pokazuje skilla i za to jest ban

    http://www.youtube.com/watch?v=cCnGvTu7L_k


    ( najciekwszy moment od 36 sek)



    Prosze o wypowiedz ogarnietych ludzi co maja doswiadczenie w grze,a nie wiedze ksiazkowa.....
    Last edited by Olo74; 01-05-2013 at 04:40 PM.

  2. #2
    Guest

    Default

    Taki film nie istnieje. hahahaha kogo chcesz oszukać ??

  3. #3
    Guest

    Default

    http://youtu.be/cCnGvTu7L_k naprawiony link

  4. #4
    Guest

    Default

    dzieki za poprawke, widze ludzie film ogladaja prosze o komentarz.

  5. #5
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    near Wrocław
    Posts
    251

    Default

    Bede usuwał/edytował posty, które nic nie wnoszą do tematu. Pozdrawiam

  6. #6
    Guest

    Default

    no ze arcy jest szybki to wiem, ale cośjednak było na rzeczy jeżeli dostał za manipulacje adresami url / macro

  7. #7

    Default

    Pryczak, żadne manipulowanie adresami url nie miały miejsca. Czy wierzysz mi czy nie, nieważne w tym momencie. Tak samo jak korzystanie z rożnego rodzaju macr itd. Dowiedziałem sie tylko od szanownego Crew, ze w tej edycji byłem poprostu najszybszy więc niemozliwe było/jest ich zdaniem, że mógłbym być czysty. A że poszło na mnie XXX ticketów to najłatwiej było dać bana i tyle. Na nagraniu widzicie dokładnie jak mój hunt wyglądał. Tak ku końcowi już, dodam tylko, ze miałem cały czas jedne z wiekszych stat także w ogóle nie przejmowałem sie operką, ucieczką itd także mogłem spokojnie mielić na szybkosci all solo. pis joł

  8. #8
    Guest

    Default

    Ogolnie co do bana i myslenia adminow, wyjexxxxcie 2k pln na kredo ( 10k ) i tylko glupiec gralby na botach w tym wypadku. po za tym ktos kto przeczytal moze topic, i gra obecnie, spotkal o to tych gosci ?

    xNoS ID: 16196438
    derTiger ID: 16090571

    rumunskie boty( makra czy cokolwiek), ale w logach adminow sa czysci... nie sa szybcy i wogole

    A to ze Arcy na 5 spotkan w klubie ktoregos z nich przemielil 1x to juz jest bociarstwo..ale jezeli Arcy wjezdza w klub taka technika, jak na filmiku ktory prezentuje jak szybko mieli i nie ma chwili na zastanowienie.. to powodzenia wam zycze ! Jak mozna uciec ? przed takim czyms? a rumunom sie udawalo
    Last edited by Olo74; 01-05-2013 at 11:54 PM.

  9. #9
    Guest

    Default

    dertiger obecnie jest jedbyn z najszybszych hunterów w grze
    a arcy przy dobrych statach to bym sie o operki też nie bał, lecz powiedz mi ja nie spotkałem Ciebie w klubie ani razu, a killow to za duzo nie miałeś z 200 prawda ?
    To jakim prawem poszło milaiard ticketów ;>

    No chyba ze patryniu z friczkiem i kowcykiem są w to wmieszani + ich banda murzynków piszcych tickety...

  10. #10

    Default

    co jak co ale olo racje ma .

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •