Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 44

Thread: Szybki Hunt

  1. #11

    Default

    Quote Originally Posted by JBB View Post
    a killow to za duzo nie miałeś z 200 prawda ?
    killi miałem coś około 850.

    A co do tego, że mnie nie spotkałeś to widocznie musiałeś biegac po randomach. Ja jedynie wbijałem w admy by móc pościgać dertigera, nosa, whoami'a, 47ak którzy byli tam stałymi bywalcami mającymi staty.
    No ale widocznie ja nie mam prawa być szybszy od nich pomimo, że gram w ten syf pare lat [z przerwami, wiekszymi czy mniejszymi] a chociażby wyżej wymieniony tiger czy nos pojawili sie dopiero w poprzedniej edycji.
    '

  2. #12
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ArcY View Post
    killi miałem coś około 850.

    A co do tego, że mnie nie spotkałeś to widocznie musiałeś biegac po randomach. Ja jedynie wbijałem w admy by móc pościgać dertigera, nosa, whoami'a, 47ak którzy byli tam stałymi bywalcami mającymi staty.
    No ale widocznie ja nie mam prawa być szybszy od nich pomimo, że gram w ten syf pare lat [z przerwami, wiekszymi czy mniejszymi] a chociażby wyżej wymieniony tiger czy nos pojawili sie dopiero w poprzedniej edycji.
    '

    Bo starych graczy sie gnebi,! nowi wchodza w ta gre i nie maja nic do powiedzenia, nie sapia sie. nie maja wiedzy sa nie szkodiliwi. Za to starzy wyjadacze z doswiadczeniem potrafia ta gre ogarnac, czysty nie czysto. Ale jezeli jakis juz gracz lamie zasady albo lamal. to juz ciagnie pietno do konca, ban za free i nie ma tlumaczenia. Po za tym jedyne dowody maja admini i trzeba im wierzyc na slowo? chxxj z taka gra..

  3. #13
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by JBB View Post
    dertiger obecnie jest jedbyn z najszybszych hunterów w grze
    a arcy przy dobrych statach to bym sie o operki też nie bał, lecz powiedz mi ja nie spotkałem Ciebie w klubie ani razu, a killow to za duzo nie miałeś z 200 prawda ?
    To jakim prawem poszło milaiard ticketów ;>

    No chyba ze patryniu z friczkiem i kowcykiem są w to wmieszani + ich banda murzynków piszcych tickety...
    A czegóż Ty do cholery chcesz ode mnie, FriQ'a czy Nocuna? Oddaliśmy przed banem dla tej całej sycylijskiej ekipy staty dla Angusa i mieliśmy nie grać, więc na cholerę mielibyśmy pisać tickety na nich? Jak nie wiesz jak wyglądało nasze podejście do tej rundy to błagam, nie mów o bandzie murzynków piszącej tickety - sami byliśmy zaskoczeni tymi banami, ba - pogadaj sobie z Patryniem to Ci powie sam że Arcy nie używał bota, i mówił to jeszcze zanim obejrzał ten Wasz słynny filmik . Nie feruję, kto tutaj leci na wspomagaczach, ale skończylibyście z tym przywoływaniem mnie za każdym razem gdy mowa o tym że ktoś został niesłusznie zbanowany . Odkąd zacząłem grać na dłużej (43 runda) , nigdy nie wysłałem na nikogo ani jednego ticketa dotyczącego moich podejrzeń o bota , bo wiem że są tutaj w grze ludzie szybsi ode mnie. Tak samo nigdy w rozmowach na skype z jakimkolwiek adminem nie wnioskowałem o bana dla kogokolwiek.

    Litości, całe zło TC sprowadzacie do tego jakie to ja mam niewiadomo wielkie wpływy -,- A gówno tak naprawdę mam do gadania, mam wyrąbane w tą grę bo jest nudna jak flaki z olejem, nie idzie w ogóle nic do przodu, niedługo to zostanie 500 graczy i to nie przez banowanie niesłuszne, tylko przez brak rozwoju . Nie jakieś śmieszne opcje auto refreshy są tej grze potrzebne - potrzebne są nowe możliwości spędzania w niej czasu , bo aktualnie jak się wyskacze bilo czy polata po klubach to potem nawet nie ma kilku głupich misji do wykonania czy czegokolwiek co może zatrzymać graczy online. Ale to się chyba w tej grze nie zmieni bo Memox jest takim świetnym programistą, że głupie różne rangi dla każdej profesji by programował kilka edycji a i tak kilka kolejnych musiałby je dobalansowywać , tak jak było z punktami gangu...
    Last edited by 4Osiemnastki; 01-06-2013 at 04:33 PM.

  4. #14
    Guest

    Default

    no to jedziemy xarcyx pokazuje skila hahahaha jak to jest noskillowiec, zacznijmy od tego ze na filmiku jest pokazany jego skill który zwie się "szybki net bez lagów" to caly skill xarcyx. Sluchaj mały reaczku to ze wy placzecie od parunastu edycji to my wszyscy dobrze wiemy, ile nadostawałem pmów na tc ile wiadomosci na skype od was płaczki ze nie mozecie mnie zlapac a ja was dupie jak chce. Ale najlepsze byly te wiadomosci w ktorych smialiscie sie ze mnie ze nagralem swoje demka jak poluje i tak sobie wchodze na forum i co ja tu widze ?! klasyczny płacz sycylów ( w tym są najlepsi). Sam arcy tak sie smial z tego ze bany lapalem i ze demka robilem i teraz co Arcy aka steven spielberg ? robisz to samo ? bo co ? bo jestes niewinny ? hahaha ogarnijcie sie chłopcy. Jestescie slabizna i pozostaniecie - bez sługusów typu sobro aka wbijam sie w gang , reak ssaj mnie , jestescie nikim. Poprostu smiech na sali. Screeny i demka mam do dzisiaj, były zarezerwowane tylko dla adminów którzy wysmiali mi sie prosto w twarz = zero zainteresowania , ban i unbana nie dostaniesz bo jestes Mroczny11. Jedyne co mnie powstrzymuje od wrzucenia ich tu to to, że ludzie poznają metodę huntu która jest prawie że obojętna na szybki/wolny internet. I co wy wtedy zrobicie? beda was walić skwerkowi gracze, ja tego nie chce zoczywistego powodu... przestaniecie grać a ja was tak lubie napi**dalać ... także Arcy i Reaczki to co teraz robicie to jest mistrzostwo świata i siara na grubą skale, lepiej byście zrobili poprostu jakbyscie wyłączyli przeglądarki i wyszli na dwór. peace !

    po za tym ten filmik caly w sobie jest komedią, każdy potrafi wbic szybciutko do klubu wiedząc ze jest tam jego chłoptaś i ze jego zadaniem jest sie poprostu jak najszybciej od niego odbic. Nagraj arcyfilmik w ktorym latasz po klubach i nie spodziewasz sie silniejzego od ciebie wtedy dochodzi stres i musisz spojrzec na respa/nick przyszlej ofiary inaczej walisz na oślep więc tak jak mówie kazdy potrafi tak szybko wykonać taka akcje
    Last edited by hjalmar; 01-06-2013 at 05:31 PM.

  5. #15
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Mroczny11 View Post
    po za tym ten filmik caly w sobie jest komedią, każdy potrafi wbic szybciutko do klubu wiedząc ze jest tam jego chłoptaś i ze jego zadaniem jest sie poprostu jak najszybciej od niego odbic. Nagraj arcyfilmik w ktorym latasz po klubach i nie spodziewasz sie silniejzego od ciebie wtedy dochodzi stres i musisz spojrzec na respa/nick przyszlej ofiary inaczej walisz na oślep więc tak jak mówie kazdy potrafi tak szybko wykonać taka akcje
    Szkoda że tutaj nie da się lajkować postów, bo to jest dokładnie to co chciałem jeszcze dodać, tyle że poleciałby hejt w postaci "To Kowcyk, co on wie o huncie" ... ^^

    Edit: Aha, i Nos nie pojawił się edę temu, bo pamiętam jeszcze chyba w 54 czy w 55 rundzie z nim sporo gadałem i już dobre staty robił, owszem - leci na bocie, z czym wcale specjalnie się nie kryje , ale twierdzenie że dopiero jedną edycję gra jest śmieszne.
    Last edited by 4Osiemnastki; 01-06-2013 at 04:46 PM.

  6. #16
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Mroczny11 View Post
    no to jedziemy xarcyx pokazuje skila hahahaha jak to jest noskillowiec, zacznijmy od tego ze na filmiku jest pokazany jego skill który zwie się "szybki net bez lagów" to caly skill xarcyx. Sluchaj mały reaczku to ze wy placzecie od parunastu edycji to my wszyscy dobrze wiemy, ile nadostawałem pmów na tc ile wiadomosci na skype od was płaczki ze nie mozecie mnie zlapac a ja was dupie jak chce. Ale najlepsze byly te wiadomosci w ktorych smialiscie sie ze mnie ze nagralem swoje demka jak poluje i tak sobie wchodze na forum i co ja tu widze ?! klasyczny płacz sycylów ( w tym są najlepsi). Sam arcy tak sie smial z tego ze bany lapalem i ze demka robilem i teraz co Arcy aka steven spielberg ? robisz to samo ? bo co ? bo jestes niewinny ? hahaha ogarnijcie sie chłopcy. Jestescie slabizna i pozostaniecie - bez sługusów typu sobro aka wbijam sie w gang , reak ssaj mnie , jestescie nikim. Poprostu smiech na sali. Screeny i demka mam do dzisiaj, były zarezerwowane tylko dla adminów którzy wysmiali mi sie prosto w twarz = zero zainteresowania , ban i unbana nie dostaniesz bo jestes Mroczny11. Jedyne co mnie powstrzymuje od wrzucenia ich tu to to, że ludzie poznają metodę huntu która jest prawie że obojętna na szybki/wolny internet. I co wy wtedy zrobicie? beda was walić skwerkowi gracze, ja tego nie chce zoczywistego powodu... przestaniecie grać a ja was tak lubie napi**dalać ... także Arcy i Reaczki to co teraz robicie to jest mistrzostwo świata i siara na grubą skale, lepiej byście zrobili poprostu jakbyscie wyłączyli przeglądarki i wyszli na dwór. peace !

    Tak ty jestes najszybszy, to wiemy. ale wiem tez jak rozmawiales z Rie mam wszystko skopiowane nawet nr do spirita. mowisz ze grasz/ grales bez bota? Ok ale nie sciemniaj, ze jestes nie winny. Ssania gangow i inne pierdoly to jest jakas taktyka na staty. Po za tym widzialem tez jak frazer nie widzial bota i chcial cie odbanowac a Wene zostawil bana. Inna opcja jest to ze nikt nie mowi ze zawsze gralismy czysto, mielismy bugi boty i inne pierdoly to mowie przy publice. Glowna osoba od tych zabawek byl Hugo. On ogarnial wsio. Ale jak sie bawilismy w te zabawki to wiedzielismy ze moze byc ban. Po tej edycji na ktora wyxxbali chlopaki w chxxj kasy i grali czysto rozjxxala system myslenia ze mozna grac czysto i nie dostac bana. Ban poszedl za free, za ekipe nie wiem za co. A co do skilla arcego, hmm szybki net bez lagow ok, ale czy ktorys z adminow to zrozumie ? jak oni nie graja i nie wiedza jak sie hunci.?Masz racje tej gry wiecej nie ruszymy bo szkoda cennego czasu i siana.. Niech sie skonczy zycie na tej grze...

    Pozdro

  7. #17

    Default

    Dobry typ Mrokas jednak jestes.. ten który został na gorącym uczynku złapany na korzystaniu ze spiritowego cacka, przyznał sie RIE bez zbędnej pucki, że odpalał teraz udaje prawilnego. Pogratulować, naprawdę.
    a co do tego, że wrzuciłem filmik żeby udowodnic swoją niewinność, takie to złe? Ja w przeciwienstwie do Ciebie filmik wrzuciłem.. to Twoje teraz pier**lenie o tym, ze ktos podchwyci Twój styl huntu.. proszeee Cie ..
    Odnośnie tego, że jestesmy słabi bez jak to okresliłeś "sługusów" to aż żal komentowac. Każdy jest tutaj członkiem teamu, zgranej, ogarniętej ekipy ale co Ty tam o tym możesz wiedzieć.
    Ban jak juz spora część osób zdążyła zauwazyć został przyznany za frajer, za free (dzięki Ci Patras za wiare we mnie! hyhy) .. Szkoda tylko, ze przez to wszystko nasze konta z topki zostały również zbanowane.. Idąc wiec Mroczuś Twoim tokiem rozumowania, powinienem siedzieć cicho, spokojnie na ten cały wałek patrzeć i nie probować pokazać prawdy?.. Jak już pisałem, jestes N1, także koncze dyskusje z Tobą.

    co by nie było oczywiście zbędnego offtopu, zapraszam inne, bardziej ogarnięte osob do wypowiedzenia sie. yaaau!
    Last edited by ArcY; 01-06-2013 at 05:01 PM.

  8. #18
    Guest

    Default

    Cieszę się żę Rie to prawilniak , moze to i lepiej ze wszystko wiecie bo tak na prawde Rie wiedział cała prawde wiedział ze od chuja ed lecialem swoim skilem swoja wlasna metodą i dostawalem ban za banem szczerze mowiac pomijajac to ze nie lubimy sie za bardzo wierze ze Arcy nie mial bota ;] zostal poprostu wyruchany przez adminow tak jak ja,nocun,friq itp wszystko dlatego ze admini jedyne co dobrze robią to kasują profity za tą gre i za nas graczy , robia co chca korpupcja n akazdym kroku a wiec tak czy siak mamy jeden wspolny cel "chwalic " adminow tej gry bo nie boty ja rozwalily tylko ludzie ktorzy nie maja pojecia o tej grze i biora sie za jej pilnowanie i opieke pozdrawiam adminow z tego miejsca

  9. #19
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Mroczny11 View Post
    Cieszę się żę Rie to prawilniak , moze to i lepiej ze wszystko wiecie bo tak na prawde Rie wiedział cała prawde wiedział ze od chuja ed lecialem swoim skilem swoja wlasna metodą i dostawalem ban za banem szczerze mowiac pomijajac to ze nie lubimy sie za bardzo wierze ze Arcy nie mial bota ;] zostal poprostu wyruchany przez adminow tak jak ja,nocun,friq itp wszystko dlatego ze admini jedyne co dobrze robią to kasują profity za tą gre i za nas graczy , robia co chca korpupcja n akazdym kroku a wiec tak czy siak mamy jeden wspolny cel "chwalic " adminow tej gry bo nie boty ja rozwalily tylko ludzie ktorzy nie maja pojecia o tej grze i biora sie za jej pilnowanie i opieke pozdrawiam adminow z tego miejsca
    A wiec moze polaczymy sily? i skonczymy zycie na tej grze... niech juz tu nikt zlotowki nie wyda..

    To modow ktorzy lubia kasowac tematy/posty !! prosze o nie kasowanie zadnej tu wypowiedzi !

  10. #20
    Guest

    Default

    ja zostalem na goracym uczynku zlapany ? hahahah, wiesz co to zdanie w ogole oznacza? pucowalem sie Rie owszem co juz napisalem w tamtej wypowiedzi i znowu podkreslam ze nie krylem ie z tym kiedy uzywalem tego wszystkiego, tak jak pisalem, filmiki mam i nie zawacham sie ich uzyc w odpowiednim momencie "pogratulować, naprawdę.
    a co do tego, że wrzuciłem filmik żeby udowodnic swoją niewinność, takie to złe? " nie to nie jest zle ale ty sie z mojego filmiku smiales chociaz go nie widziales a tylko o nim slyszales ;] widzial filmik bart widzial agres i chyba nocun chociaz nie jestes pewien. "Idąc wieć Mrocznuś Twoim tokiem rozumowania, powinienem siedzieć cicho, spokojnie na ten cały wałek patrzeć i nie probować pokazać prawdy?.. Jak już pisałem, jestes N1, także koncze dyskusje z Tobą." to jest twoj tok rozumowania R76 bo ile kroć udowadniałem że jestem niewinny ty sie nabijales ;] a teraz placzesz na potege. yoł pozdrawiam boty

    Raczej sił to my nie połączymy ale zaufaj mi żę ta gra jest na wykończeniu zeby znalezc ofiare w klubie trzeba 30min polowac tak więc poczekaj jeszcze pare edycji w koncu ta cala gre ch*j strzeli
    Last edited by Mroczny11; 01-06-2013 at 05:16 PM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •