Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 44

Thread: Szybki Hunt

  1. #21

    Default

    Quote Originally Posted by Mroczny11 View Post
    Cieszę się żę Rie to prawilniak , moze to i lepiej ze wszystko wiecie bo tak na prawde Rie wiedział cała prawde wiedział ze od chuja ed lecialem swoim skilem swoja wlasna metodą i dostawalem ban za banem szczerze mowiac pomijajac to ze nie lubimy sie za bardzo wierze ze Arcy nie mial bota ;] zostal poprostu wyruchany przez adminow tak jak ja,nocun,friq itp wszystko dlatego ze admini jedyne co dobrze robią to kasują profity za tą gre i za nas graczy , robia co chca korpupcja n akazdym kroku a wiec tak czy siak mamy jeden wspolny cel "chwalic " adminow tej gry bo nie boty ja rozwalily tylko ludzie ktorzy nie maja pojecia o tej grze i biora sie za jej pilnowanie i opieke pozdrawiam adminow z tego miejsca

    Nie "kolego", tą grę psują właśnie tacy jak ty chłopcy, którzy pomyśleli sobie pojadę na bocie bo tanio na allegro chodzą. Bo można. Bo sam nic nie ugram. Bo coś tam.
    Nie interesują mnie nawet powody dlaczego ktoś robi szit innym graczom, którzy próbują coś uczciwie ugrać.
    Jak to sam się wspaniałomyślnie do używania bota przyznałeś, nie masz prawo wypowiadać się o innych graczach, o tym co i kto zepsuł. Bo zepsułeś Ty i Tobie podobni.
    Powinieneś się zamknąć i wstydzić tego co robiłeś.

    Idąc dalej. Nie jestem zwolennikiem cenzurowania forum, sam zostawiam tematy otwarte ażeby każdy miał prawo się wypowiedzieć, mimo że często przeginacie. Nie musimy się zgadzać co do pewnych kwestii. Każdy ma prawo upierać się, że jest niewinny, my mamy nie tylko prawo ale i obowiązek mówić o tym co wiemy i widzimy.
    Nie uprawnia to w żadnym wypadku do ferowania takich osądów, do mówienia o korupcji czy o profitach z graczy.
    Czy Ty masz świadomość co to jest "korupcja"? Znasz pojęcie tego słowa i skali takiego oskarżenia? To pytanie retoryczne, znam odpowiedź.

    Ta gra to hobby dla mnie i dla wielu innych osób, które poświęcają swój czas żeby spróbować wyczyścić tą grę z takich właśnie cwaniaczków. Robią to bez wynagrodzenia, żadnych profitów za wyjątkiem credo, które i tak nie użyjemy bo nie możemy grać. Robią to bo jeszcze im na tej grze zależy, bo spędzili tu mnóstwo czasu świetnie się niegdyś bawiąc, nie dla żadnych korzyści czy poklasku. Bo co to za "korzyści" kiedy codziennie są opluwani? Bo komuś nie spodobała się zmiana w grze, wypowiedź, albo ktoś inny czeka (o zgrozo) dzień na odpowiedź na ticket. Zawsze przecież można przyjść i dokopać "tym złym, skorumpowanym adminom:, nie?

    Tak więc "kolego" Mroczny, rzadko kogokolwiek banuje na forum, ale jeszcze raz zobaczę bezpodstawne oskarżenia wobec kogokolwiek z nas o korupcje czy inne pierdoły, to będziesz jednym z tych nielicznych.

    Co do innych osób i wypowiedzi, jak napisałem macie prawo nie zgadzać się z naszymi decyzjami, bronić swojej racji. Możecie to robić w sposób rzeczowy i kulturalny.
    Nie macie prawa pisać, że ktoś z nas robi to dla korzyści, żeby udaremnić czyjąś grę. Nie macie, bo odkąd tu jestem zrobiłem wszystko, żeby było uczciwie i obiektywnie.
    Nigdy dla swoich czy innych osób korzyści.
    It didn't happen.

  2. #22
    Guest

    Default

    Jeśli robicie to z takiego hobby to pchnijcie tą grę do przodu, bo naprawdę obecnie po 15 minutach grania już rzygam tym, tym jak uboga jest ta gra - długo się na rynku nie utrzymacie, nie zauważyliście jak mało ludzi jest online dłużej niż 20 min? Ktoś w ogóle ma jakąkolwiek wizję zmian w tej grze? Czy obowiązują słowa memoxa że "do 63 rundy nie będzie żadnych większych zmian, potem zobaczymy" ? Zero konsultacji z graczami, zero testowania jakichś nowych pomysłów na becie, co to za komunikacja z graczami? Crew kuleje na każdej płaszczyźnie, banowanie też zwykle jest na chybił trafił, ileż można?

  3. #23
    Guest

    Default

    Kolejny mój post był usunięty... derTiger jest do złapania i wstawiałem tu wiadomość z tc że stawiam ga na niego ... Kowcyk znawca tc bo gra z friqiem i nocunem. Jak to teraz chyba dumnie z twoich ust brzmi "oddaliśmy staty". Jedna z osób która najwięcej debilizmów chce wprowadzić do tej gdy. Nie pomyśli a gada. Forum jedno miejsce gdzie jego wypowiedz zostanie, bo gdzie indziej zostanie przekrzyczana ... Pozdro

  4. #24

    Default

    Wene bezpodstawne? zacznijmy od Vanessy która odbanowywała swoich znajomych, oczywiście zaraz to skasujesz bo to Twoja koleżanka od wrabiania innych członków ekipy (tak tu nawiązanie do Nizara który jako jedyny z crew coś dla tej gry zrobił) w crew są ludzie którzy nie grali po kilka lat, grali w innych czasach na innych zasadach.

    A sprawdzanie szybkości na team viwerze że idiotyczne bo prawda jest taka ze to zamula łącze internetowe. Widzę że xnos ban pytanie kto dorwał program których używają którego ekipa tc nie była w stanie wykryć?

  5. #25

    Default

    Quote Originally Posted by 4Osiemnastki View Post
    Zero konsultacji z graczami, zero testowania jakichś nowych pomysłów na becie, co to za komunikacja z graczami?

    Powstaje projekt w tym temacie, efekty zapewne w nowej rundzie. Tyle mogę powiedzieć bez zdradzania szczegółów.
    It didn't happen.

  6. #26

    Default

    Quote Originally Posted by WenezuElo View Post

    Powstaje projekt w tym temacie, efekty zapewne w nowej rundzie. Tyle mogę powiedzieć bez zdradzania szczegółów.
    Wene ale na becie nie da się nic przetestować serban wbija dodaje sobie staty w panelu i rumuni mają staty

  7. #27

    Default

    Quote Originally Posted by Avlard13 View Post
    Wene bezpodstawne? zacznijmy od Vanessy która odbanowywała swoich znajomych(...)
    http://forum.thecrims.com/showthread...916-boty/page6

    Quote Originally Posted by Avlard13 View Post
    A sprawdzanie szybkości na team viwerze że idiotyczne bo prawda jest taka ze to zamula łącze internetowe. Widzę że xnos ban pytanie kto dorwał program których używają którego ekipa tc nie była w stanie wykryć?
    Z TV, bez TV. Z naszym udziałem, bez naszego. Z zamulaniem, bez zamulania. Efekty te same.
    Odnośnie xNosa nie rozumiem. Nie byliśmy w stanie wykryć ale jednak dostał bana. O co chodzi?
    It didn't happen.

  8. #28
    Guest

    Default

    Mam nadzieję że to nie będzie kolejne szumnie zapowiadane "Beta Team" w którym nie działo się nic poza aktywnością 2-3 osób i w którym nie było większej dyskusji nawet jak już powstały jakieś pomysły. Czekam na szczegóły i oby to była następna runda, a nie poślizg w stylu poślizgu z punktami gangowymi

  9. #29
    Guest

    Default

    Nie jestem twoim kolega czy tez "kolega". Szkoda żę zostaje ci tylko krzyk rozpaczy drogi wene...mysle ze ty jako pierwszy powinienes wyjsc przed szereg i przyznac sie do wszystkiego co ci lezy na sercu oczywiscie cie nie oskarżam już poprostu kazdy ma prawo do swojego zdania , moje jest takie i jak widzisz nawet moi wrodzy wolą się zjednoczyć ze mną (jaki jestem taki jestem) przeciwko tobie i twoim chlopcom wiec wydaje mi sie szczerze ze to jednak nie ja psuje/zepsulem ta gre a ktos inny . Zwolennikiem cenzurowania forum to nie jestes zgadzam sie z tym bo po co jezeli jest taki ktos jak tonik i on sie tym zajmie po co brudzic sobie juz i tak sporo ubrudzone rece. Mam swiadomosc co to jest korupcja a ty masz? jak dalem screeny z rozmowa z serbanem ktory m.in. propnowalem mi kredyty za to ze wysle mu bota i bede mogl spokojnie sobie na nim latac, oczywiscie go wysmialem i opublikowalem to i za to jestem ciskany przez was od stop do glowy, ale spoko nie dbam o to. Co stalo sie z tematem w ktorym wlasnie pokazalem tą rozmowe? zostal zamkniety na tyle szybko ze nikt nawet nie zdarzyl go zobaczyc. Oczywiscie dla ciekawskich wszystkie udokumentowania caly czas mam w zasiegu reki. Wy probujecie czyscic...tylko ze wy nie wiecie co jest brudne a co jest czyste... przerasta to was idz do lustra i spoojrz se w oczy i zaprzecz . Bez wynagrodzenia za wyjatkiem kredo ? a ty wiesz ile kredo jest warte w tej grze? dlaczego frazer czlonek crew na skypie w opisie ma " Credits for sale " ? oczywiscie wszyscy znamy odpowiedz. Co do twojej uczciwosci nie bede nic pisal bo zostane oskarzony ze oskarzam tak wiec koncze na dzisiaj ten temat bo szkoda mi czasu zawsze bedziecie udawac ze wszysto jest pod kontrola i jedyny zly to gracz. pozdrawiam serdecznie !

  10. #30

    Default

    Nie rozumiem wlasnie tego,dlaczego niektórzy czepiają się jak ktoś ich zmieli ... Nie broniąc tutaj nikogo , w tym momencie jestem po niczyjej stronie . Ale te bany według mnie są niepotrzebne.... Bo co to za gra jak top4 zajmą Polaki? Reszta świata się wkurzy i przestaną grać w thecrims ? Tego się wlasnie boicie i banujecie naprawde dobrych graczy . Sprobujcie stworzyc coś nowego a nie tylko pogarszacie grę . To przyciagnie graczy a nie na odwrót. Co z tego ze wygra top4 i to bedą polacy jak to nie jest Polska gra ? Stworzył ją obcokrajowiec ...(rozumiem np. od zeda z kraju by zajelo top5 świata gracze tylko z jego kraju ... byłoby podejrzliwie) ale polacy? brazylijczycy czy inne nacje ? Wiem , że chłopaki,które dostali bana grali czysto i poswięcali naprawde dużo czasu by dojśc do takiego poziomu a Wy ich czas jak i pieniądze im zabraliście. Macie dowód filmiku Arcego , to zaden fejk , a jednak nikt nie moze zobaczyc tego ...Uczciwa gra i widac że chwała mu za dobrego neta . Nie mowiac juz o Rumunach którzy dosyć , że mają super szybkie nety to i wspomagacze ( nie obrazajac oczywiscie tutaj nikogo , same fakty ) ale to tez nie oznacza że z nich korzystają (poprostu domysły) Pozdrawiam z całym szacunkiem
    STACHU

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •