Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: the crims2

  1. #1
    Guest

    Default the crims2

    Witam , chcialbym zapytac czy jest dalej kontynuowany projekt the crims 2 ? . Jakis czas temu bodajze byl , widzialem o tym tematy etc. Pozdrawiam

  2. #2
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Witaj,
    Póki co projekt TC2 został wstrzymany i nie wiadomo kiedy ruszy ponownie (o ile w ogóle ruszy).

    Pozdrawiam.

  3. #3
    Guest

    Default

    Projekt TC 2? Jak oni sobie z 1 nie umieją poradzić... Tyle wiadomości, sugestii, propozycji i zero jakiejkolwiek odpowiedzi. Odnoszę dziwne wrażenie, że wprowadzenie trybu gry bez multi było nieprzemyślane, graczom nie zaproponowano dosłownie nic w zamian (chyba że za zamienne uznać dziwki z harlejowców i dragi z rabunków - mój i Drapcia pomysł, które i tak zostały drastycznie zredukowane w kolejnych rundach). Okej, rozumiem że to jest gra gangsterska i powinna się opierać na współpracy zespołowej - ale na Boga, dajcie też jakąkolwiek możliwość pogrania pojedynczym graczom. Niech ktoś w końcu opracuje jakieś questy, zadania, misje, cokolwiek - przecież to jest gra MMORPG!

    Kolejną bolączką jaką dostrzegam w TC, jest wprowadzanie ewentualnych propozycji bez jakiegokolwiek dobalansowania ich czy przemyślenia. No proszę Was, nie powiecie mi chyba, że system punktacji gangów był rzeczą tak trudną do zbalansowania że trzeba było na to aż trzech edycji. Tak samo zaczyna się teraz dziać z tymi śmiesznymi rangami i nagrodami za nie - zostawiliście wymagania prawie identyczne jak były wcześniej, z dopisaniem konieczności posiadania x dziwek ewentualnie założenia jakiejś broni czy pancerza i zwiększeniem wymaganej liczby zabójstw dla mordercy - a gdzie uwzględnienie stylu gry poszczególnych profesji? Na ciul za przeproszeniem mordercy taka ilość kasy? Na ciul alfonsowi dragi, skoro on ma inwestować w dziwki? Dlaczego każda profesja wymaga takiej samej ilości respektu, skoro różne profesje powinny osiągać go w różnym tempie? Próbujecie naśladować inną grę, ale coś Wam to jednak nie wychodzi, nagrody też prawie identyczne dla każdej rangi - kiedy w końcu pomyślicie o BALANSIE? Mieliście w forumowym dziale Beta Team przygotowaną gotową propozycję rang dla każdej profesji, o niebo lepiej zbalansowanych i pomyślanych pod to żeby każdą rangą coś ugrać, tylko za tym trzeba byłoby wprowadzić parę innych zmian nawiązujących do tego o czym pisałem wyżej. W zamian przeczytałem tylko:

    [2012-07-09 18:22:11] memox: I dont see any reason to drastically change the game, I still see we have a plan which is good and should be followed

    oraz:

    [2012-07-17 15:08:30] memox: the changes you suggested are very very big

    A potem nagle, gdy inna gra zaczyna przyciągać graczy, pojawia się jednak powód do "drastycznego zmieniania gry"? Jeśli tak to popracujcie w końcu mózgownicami drogie Crew, a nie tylko wiecznie tłumaczycie się w taki sposób i zamiast stworzyć grupę graczy/testerów która opracowywałaby dla Was zmiany i je testowała, to tłumaczycie się brakiem czasu - po to byliby tacy gracze, żeby coś w tej grze ruszyć a nie słuchać ciągłego nudzenia o tym że zajmujecie się ticketami. Dajcie być graczom kreatywni!

    Edit: Przypomniałem sobie o jeszcze jednej sprawie, dotyczącej profesji: jakoś nie zauważyłem, żeby morderca miał dużo mniejszą szansę trafienia do więzienia, na początku rundy zabiłem z 20 osób, z czego trafiłem do więzienia chyba z 10. Coś jest nie tak z tymi "bonusami" dla profesji moi mili? A może zdzieranie z graczy kredytów?

    Na koniec trzecia rzecz, która może niektórych sprowokuje do personalnych wycieczek, niektórym wyjaśni moją frustrację, a niektórym naprawdę poważnie da do myślenia. Otóż tłumaczyłem nowości na rundę 59 i 60, otrzymywałem za to kredyty. Pierwotnie była to suma 100 za tydzień, później (w rundzie 60) zmniejszono to do 150 kredytów za całą rundę. Nie miałem możliwości tłumaczenia przed rundą 61 ponieważ byłem na wyjeździe gdzie nie miałem dostępu do komputera, po powrocie i próbie zalogowania się na panel tłumacza okazało się że moje hasło nie działa - pytam się dlaczego? Bo komuś się uwidziało, że skoro raz nie przetłumaczyłem to już trzeba mi zabrać panel? Przecież macie 2 moderatorów z Polski, kolejną osobę w Crew - to po co w ogóle dawaliście mi panel? Bo nie nadążaliście z tłumaczeniem...?
    A może po prostu moderatorom się nie chciało i teraz jak pojawił się jeden któremu się chce to już się mnie kopie w dupę (pomijając fakt, że rangi dla mordercy czy biznesmena są nieprzetłumaczone w ciągu dalszym)? Jeśli tak to wypadałoby chociaż jakoś normalnie to załatwić, zapytać czy coś się stało że nie mam obecnie na to czasu oraz możliwości. Traktujecie graczy właśnie w taki sposób, dopóki dają jakieś sugestie to względnie się tym "interesujecie", a za ich robotę konsekwentnie kopiecie ich w tyłek - oby tak dalej szanowna Ekipo Thecrims. Liczba graczy od kilku rund wciąż spada i będzie spadać dopóki nie zaczniecie podchodzić do graczy z szacunkiem a nie banowaniem ich za ich szybkość w polowaniu.

    Pozdrawiam i liczę na naprawdę konstruktywną dyskusję w tym temacie - wciąż wierzę że jest to możliwe, gram w TC od 4 lat i darzę tą grę sentymentem, szkoda byłoby żeby upadła, a jest tego coraz bliżej - została tu garstka graczy która ma monopol na topkę, a reszta oraz nowi gracze zniechęcają się właśnie tym układem (nie mówiąc już o układach na linii Abuse - poszczególne teamy). Wypowiadajcie się, a moderację proszę o niezamykanie tematu (bez względu na to czy jest dla Was wygodny czy nie).

    Kowcyk.
    Last edited by 4Osiemnastki; 01-30-2013 at 05:48 AM.

  4. #4
    Guest

    Default

    Bardzo dobrze podsumowane :d

  5. #5
    Guest

    Default

    4Osiemnastki - no nic dodać, nic ująć. Mówiąc krótko strzał w 10
    Co do Crew - to przecież wiemy po co są chyba tylko po to, aby "pilnować" przed banem tych co używają botów. - chyba większość wie o kim mowa

    To tyle z mojej strony.

    w 100000% popieram 4Osiemnastke i pospisuję się pod Jego słowami obiema rękami

  6. #6
    Guest

    Default :d

    Dobrze mowi a ty nerus pro graczu zamilcz . Jak masz jakis problem do kowcyka to mu pisz na priv , a nie piszesz glupoty z powodu , ze go nie lubisz czy cos.koles chce cos wniesc do gry ktora powoli juz pada na pysk. A ty wymyslasz jakies duperele , dobrze ze ty cos ograles.nerus co to? Jakas panienka w zakladkach "dziwki"? Bo nie kojaze. Tyle mam do powiedzenia cyaa

  7. #7
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Przypominam panom, że na forum również obowiązują zasady.

    Dodatkowo będą usuwane posty, które nic nie wnoszą do tematu, a obrażanie kogokolwiek spowoduje zamknięcie go.

    //Kostek,
    Usunąłem ponieważ był to post, który nic nie wnosił do tematu, a jesli chcesz komuś napisać co o nim sądzisz to napisz mu na prv.
    Last edited by Tonik; 02-01-2013 at 12:12 PM.

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Tonik View Post
    Przypominam panom, że na forum również obowiązują zasady.

    Dodatkowo będą usuwane posty, które nic nie wnoszą do tematu, a obrażanie kogokolwiek spowoduje zamknięcie go.

    //Kostek,
    Usunąłem ponieważ był to post, który nic nie wnosił do tematu, a jesli chcesz komuś napisać co o nim sądzisz to napisz mu na prv.
    Tonik - bez urazy...
    ale cokolwiek mowić do Was - adminów - to jak mówić do głuchoniemego. Nie przyjmujecie żadnych propozycji, sugestii (że nie wspomnę o krytyce). Admini - z tego co widzę - to pilnują tylko swoich kumpli, żeby nie stała im się krzywda (banowanie) - bo ewidentnie widać, że niektórzy grają na "wspomagaczach" (patrz topka) - i co z tego, że ktoś z topki dostanie bana po zakończeniu edy? (taki ban już niczego nie zmieni w grze), nie spowoduję że gra będzie bardziej uczciwa - skoro Wy nie jesteście uczciwi. Mówię "Wy", bo nie chcę tu wymieniać o kim mówię...

    Jedyne co potraficie to właśnie usuwanie niewygodnych dla Was postów (w których gracze wyrażają swoje poglądy) - mówiąc krótko - zachowujecie się ja ci z pis. Nie wolno nic złego powiedzieć. Przykład donsik. Człowiek prawdę napisał, że sami nie ogarniacie tematów - to najlepszym rozwiązaniem było danie mu bana na forum. Za co ten ban? - ZA PRAWDĘ. Aż tak się boicie prawdy? Nie umiecie przyznać się do błędu? To pytam - co Wy tu jeszcze robicie?

    Znając już trochę Wasz styl - spodziewam się, że ten post pewnie zostanie usunięty, a ja podzielę los donsika (ban), no albo tradycyjne "Zamykam temat"

  9. #9
    Guest

    Default

    Poruszany był temat jakiś wynalazków zwanych " sycylian boys", następnie większość ludzi od nich dostała bany, w dniu gdy sobro otrzymał unbana, ja dostałem bana na forum do końca edycji . Kolejna sprawa to że przyciski wam nie działają i muszę odświeżać stronę żeby zaćpać w klubie albo co lepsze wgl. wejść do niego i odświeżanie - ban na tydzień Przez waszą nie udolność każdy traci... Kolejne posunięcie wzięcie hjalmara do abuseteam ... Warto przypomnieć temat również polityki banowania... Niech admini nauczą się spr. kto ma bota a kto nie ...

  10. #10
    Guest

    Default

    Kolejna sprawa, czemu ticket bez odpowiedzi zostaje automatycznie zamknięty po 48 h ??

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •