Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6

Thread: Runda 63

  1. #1
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    111

    Default Runda 63

    Runda 62 va incepe in data de 6 Martie 2013 la ora 19 (Ora Romaniei).

    Schimbarile din aceasta runda sunt urmatoarele:

    - Din cand in cand un gang de la marginea orasului va veni in vizita pentru a cauta noi membri. Acest gang va da exclusiv spargeri si oricine va putea intra in gang, atat timp cat mai sunt locuri libere. Aceast gang este conceput pentru a ajuta noii jucatori si pentru a-i familiariza cu jocul.
    - Aleea a fost reintrodusa in joc, deocamdata cu vechile misiuni.
    - A fost adaugat un mecanism de protectie pentru a-i ajuta pe jucatorii noi. Cat timp jucatorii sunt protejati pot da spargeri in ganguri cu alti jucatori protejati, dar nu pot folosi gangul pentru atacuri. Protectia va fi ridicata cand jucatorul ajunge la 5000 respect sau cand vechimea contului depaseste 16 zile TC.
    - Omorurile de la Fight chat nu se vor mai contoriza in top.


    Succes !

  2. #2
    Guest

    Default

    Salut. Am si eu vreo 2 intrebari pls.. cu protectie inseamna ca nu poti fi atacat pana la 5k rsp?? si am citit ceva la frazer despre cumparatul nox si a distr cu credite.. se poate de la 5 rsp?

  3. #3
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    111

    Default

    Quote Originally Posted by underhhboy View Post
    Salut. Am si eu vreo 2 intrebari pls.. cu protectie inseamna ca nu poti fi atacat pana la 5k rsp?? si am citit ceva la frazer despre cumparatul nox si a distr cu credite.. se poate de la 5 rsp?
    Protectia se aplica doar conturilor nou create. Armele le poti cumpara din prima zi.

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by p1lgr1m View Post


    Din cand in cand un gang de la marginea orasului va veni in vizita pentru a cauta noi membri. Acest gang va da exclusiv spargeri si oricine va putea intra in gang, atat timp cat mai sunt locuri libere. Aceast gang este conceput pentru a ajuta noii jucatori si pentru a-i familiariza cu jocul.


    Alooooo , voi nu ganditi ? Unde incap 2k players in prima zi in gang-ul ala ?pai eu stau 24h ca sa intru si eu sa dau o spargere?

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Legionaru View Post
    Alooooo , voi nu ganditi ? Unde incap 2k players in prima zi in gang-ul ala ?pai eu stau 24h ca sa intru si eu sa dau o spargere?
    Inainte sa faci vreo afirmatie mai bine ai citi despre ce este vorba.
    http://forum.thecrims.com/showthread...angs-Explained

  6. #6
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    spain
    Posts
    1,345

    Default

    Quote Originally Posted by Legionaru View Post
    Alooooo , voi nu ganditi ? Unde incap 2k players in prima zi in gang-ul ala ?pai eu stau 24h ca sa intru si eu sa dau o spargere?
    Ma gg ala nu e este un gg normal nu poti da spargeri acolo 5 ore pe zi xd , si este un fel de event ..

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •