Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9

Thread: oszustwo

  1. #1
    Guest

    Default oszustwo

    wyszedlem ze szpital zrobilem napad uzupelniem energie (prochami) i zrobilem ten sam napad a wy mnie wsadziliscie do pierdla
    skontaktujcie sie ze mna jak najszybciej

  2. #2
    Guest

    Default

    Po 1 to ty masz się z innymi kontaktować.
    Po 2 to robiłeś napad, czy skok (rabunek)

    Jeżeli robiłeś napad (tzn. zabijałeś) to może poszedłeś do pierdla za morderstwo, a jeżeli robiłeś skok (rabunek) to mogłeś wpaść, np. porzez nagły spadek statów (ktoś cię zaatakował) albo miałeś niskie staty i tutaj zadziałał czynnik prawdopodobieństwa udanego skoku (czy jak to tam idzie), i twoje staty nie wystarczyły na dany rabunek. W tym przypadku profesja złodziej jest bardziej przydatna.

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by KeeS
    Po 1 to ty masz się z innymi kontaktować.
    Po 2 to robiłeś napad, czy skok (rabunek)

    Jeżeli robiłeś napad (tzn. zabijałeś) to może poszedłeś do pierdla za morderstwo, a jeżeli robiłeś skok (rabunek) to mogłeś wpaść, np. porzez nagły spadek statów (ktoś cię zaatakował) albo miałeś niskie staty i tutaj zadziałał czynnik prawdopodobieństwa udanego skoku (czy jak to tam idzie), i twoje staty nie wystarczyły na dany rabunek. W tym przypadku profesja złodziej jest bardziej przydatna.
    tak jest

  4. #4
    Guest

    Default

    Byles frajerem i wpadles xD

  5. #5
    Guest

    Default

    Pewnie gość wyszedł ze szpitala i od razu zaatakował na muzeum narodowe i wpadł

  6. #6
    Guest

    Default

    Bardzo smutna rzecz!

    Ciekawe,hhmmm, bardzo ciekawe....


    A czytałes poradnik tak wogóle? Bo jak nie to zacznij od tego

  7. #7

    Default

    Ja jego sytuacje rozumie tak :

    Robiłeś sobie Muzeum Narodowe potem cpanie znowu Muzeum i nagle JeBuDu szpital czyli staty na -

    Po pewnym czasie wychodzisz ze szpitala i od nowa Robisz Muzeum Narowe ale niestety wpadłeś poniewaz za napad kilka statów Ci ubyło wiec twoja srednia nie jest wystarczajaca na Muzeum

    to jest moja interpretacja, oczywiscie Muzeum podałem jako przyszkład równie dobrze mogleś PayPal robic

  8. #8
    Guest

    Default wytlumaczcie to

    po wyjsciu ze szpitala zrobilem rabunek(lokalny diler) poszedlem do knajpy nacpac sie (uzupelnic energie) i jeszcze raz zrobilem rabunek(lokalny diler)i poszedlem do pierdla(za 2 razem nie za pierwszym)

  9. #9
    Guest

    Default

    Mam wrażenie, że nie przyszedłeś po radę, a po ramię, w które mógłbyś się wypłakać. W innym wypadku czytałbyś to, co napisali inni, zamiast kopiować swoje posty.

    Skoro Ty olewasz nas - my nie mamy możliwości pomóc Tobie. Wątek zamykam.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •