Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 8 of 8

Thread: 2 pitanja ? :)

  1. #1
    Guest

    Default 2 pitanja ? :)

    zanima me posto sam novi u ovom kako osnovat svoj gang ili sta vec da li ti treba ugled neki da bi mogao il mozes to odmah ( ako postoji neki jak gang molio bi da me pozove il kaze kako se vec ulazi u "failiju") i zanima me jos mogu li se pare slat od jednog igraca ka drugom ?
    hvala

  2. #2
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default


    Gang možeš da napraviš samo ako imaš preko 50 respa!
    Pare ne možeš da prebacuješ sa jednog acc-a na drugi!

  3. #3
    Guest

    Default

    e jos jedno pitanje
    kada ubijem nekog tj ako ubijem nekog jel dobijem pare od te osobe il nesto slicno tome ?
    i da jos me zanima samo koliko ovde vrijeme traje 1h=?pravih sati, 1dan=traje koliko pravih sati
    et nadam se da necu vise gnjavit sa ovim "glupostima"
    i da cemo uspjesno saradivat

    ps: kad izadem iz bolnice pravim gang sa tendencijom da bude jedan od najjacih tako da isto tako ovim putem pozivam zainteresirane da se ovde prijave . . .

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Ukazanje187
    ps: kad izadem iz bolnice pravim gang sa tendencijom da bude jedan od najjacih tako da isto tako ovim putem pozivam zainteresirane da se ovde prijave . . .
    May the force be with u, young Luke

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Ukazanje187
    e jos jedno pitanje
    kada ubijem nekog tj ako ubijem nekog jel dobijem pare od te osobe il nesto slicno tome ?
    i da jos me zanima samo koliko ovde vrijeme traje 1h=?pravih sati, 1dan=traje koliko pravih sati
    et nadam se da necu vise gnjavit sa ovim "glupostima"
    i da cemo uspjesno saradivat

    ps: kad izadem iz bolnice pravim gang sa tendencijom da bude jedan od najjacih tako da isto tako ovim putem pozivam zainteresirane da se ovde prijave . . .

    1 ura (TC) = 15 naših minut
    1 dan (TC) = 6 naših ur

  6. #6

    Default

    ev da ja ovdje postavim jedno pitanje da ne spamam bezveze po forumu sa novim temama...
    ev igram 2dan ovu igru i jos uvijek nisam skontao kako mogu naci nekoga da ga napadnem jer mi je prazna lista moze li neko pls pojasniti hvala unaprijed...

  7. #7

    Default

    Tek kada nekog upoznas (ides na prijatelji pa onda upises njegovo ime i posle ides na uspostavi prijateljstvo, pa onda on prihvati), mozes da sa njim sklopis gang, napadnes ga...


    a zo onog sto je pitao pre tebe - kada nekog ubijes - posaljes ga u bolnice od njega ne dobijas nista, ali ti se statsi extra napune, uzavisnosti od toga koga napadas utoliko ti se povecava i resp

  8. #8
    Guest

    Default

    mucky87
    da bi nekoga napao moras da ga imas u kontaktima znaci ili da imas prijateljstvo ili da ga upoznas u nekom klubu
    ali ako naletis u klubu na nekog jaceg onda on moras da ides na plasticnu operaciju pre nego sto te on napadne da bi izbrisao kontakt

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •