Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
  1. #11
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by DonPindol View Post
    Jeżeli lagi na PL Ci bardzo przeszkadzają w grze, możesz także spróbować odpalić grę na innej fladze (np UK). Masz je na dole, ja zauważam wtedy różnicę.

    No nie przeszkadzają.. zastanów się.. ? , zmiana języku poprawia szybkość gry ! LOL nie wierze w tego pana skąd on jest? a ja widze że nie masz pojęcia żadnego

    Pozdro

  2. #12

    Default

    Wcześniej brak kompetencji niektóre osoby z crew ukrywały. Ale on nie ! Ha ! PropsY ! Jak nie może być lepiej na tc, to będzie śmieszniej. Wene wene, zgrywusie ty :*

  3. #13

    Default

    [wpis został usunięty...]
    Last edited by DonPindol; 06-07-2013 at 06:54 PM.

  4. #14
    Guest

    Default

    Ty sobie jaja robisz prawda? Co ma skwer i wiadomości wysyłane na nim, w więzieniu czy gdziekolwiek do tego, jakie są lagi przy wchodzeniu do klubów i napadów? To tak jakby kazdy kraj miał osobne wejście do bazy MySQL . Idąc tym tropem jak będę grał na chińskim języku to gra powinna mi śmigać tak szybko ze zaden hunter mnie nie dopadnie w klubie - are you kidding me? Pindol jak się nie znasz na tym o czym mówisz to miej chociaz odwagę to przyznać a nie brniesz w zaułek własnej głupoty...

  5. #15

    Default

    Piszę w celu otrzymania informacji dotyczących lagów. Takowej informacji nie otrzymałem czy są prowadzone działania związane z nimi. Dowiedziałem się jednak że mogę zmienić język strony.

  6. #16

    Default

    Tak działania prowadzące do zmniejszenia lagów są prowadzone.

  7. #17
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by DonPindol View Post
    Tak działania prowadzące do zmniejszenia lagów są prowadzone.
    No to już staje się śmieszne Wy admini chyba sami nie wiecie co piszecie :d Odpalałem TC na 3 różnych przeglądarkach - wszędzie są lagi: zwłaszcza jak się wejdzie do klubu. Więc zamiast p...... - weźcie się do roboty. A co do tych działań zmniejszających lagów - to w tym tempie zdążycie na 100 rundę. Tylko ciekawe kto wtedy będzie w to grał :d

  8. #18
    Guest

    Default

    Lagi są i będą ze względu na wprowadzenie automatycznego pobierania danych w rabunkach, wewnątrz klubu i u dillera. Niestety coś za coś, nie klikacie ale serwery są zarzynane, bo teraz czy ktoś łapie dragi czy nie, to katuje serwer, to samo w klubie przy ćpaniu no i oczywiście w rabunkach. Co ciekawe to ułatwienie w klubie jest debilne i zbędne, pobranie nowych graczy następuje po ok. 2s, przecież w tym czasie to ktoś może 2x killa strzelić. Przy okazji, jeśli ćpacie to może was wywalić z klubu bo akurat będzie zapytanie słane. A żeby było jeszcze śmieszniej, żeby polować muszą być ludzie, czyli lata się w godzinach popołudniowych, niestety z nowymi "usprawnieniami" latać się nie da bo oczywiście lag, więcej ludzi = większe lagi, jakieś błędne koło. Brawo za przemyślane zmiany.

    Zwiększcie moc serwerów albo wprowadzcie przyciski do szybszego pobierania danych, coś ala szybki refresh, no ale bez ciągłego samoczynnego ponawiania bo to jest chore. Wtedy gracze będą musieli sami co jakiś czas pacnąć i nie będą katować maszyn niepotrzebnie, nawet jak nie grają a wciąż są zalogowani.

    Nie dość że ludzi tyle co kot napłakał to jeszcze polatać nie można, brawo za kompetencje ekipy odpowiedzialnej za nowości. No i oczywiście brawa za wiedzę dla admina udzielającego się w tym temacie...

  9. #19

    Default

    Dokładnie masz rację. Nie wiem po co komu n szpitalu/pace/skwerku automatyczne odświeżanie? Jeszcze tylko to denerwuje bo zawsze strona mi ucieka do dołu ... Aby zwiększyć liczbę ludzi to przede wszystkim nowy serwer, dobra kampania reklamowa, ułatwienie gry dla nowych graczy.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •