Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
  1. #1
    Guest

    Default Server / Lagi Nie wiem jak to ująć

    Witam.
    Mianowicie moje pytanie dotyczy lagów na serwerze , stronce czy jak to tam mogę ująć. Dlaczego są takie lagi ? Mógłby mi to ktoś wyjaśnić z dnia na dzień są coraz większe lagi myślałem już że to przez mój "NOWY" komputer ale jednak nie . Pytałem innych graczy aczkolwiek też mają lagi. Tak jak wspomniałem wyżej... Mógłby jakiś "..." Admin wytłumaczyć co się dzieje ? Przez to nie da się grać ... Proszę o szybką odpowiedź .

  2. #2
    Guest

    Default

    Ale czy to oby na pewno lagi na serverze, bo ja od 2 dni nie miałem nawet najmniejszego laga, sprawdź dokładnie czy to nie wina Twojego komputera/internetu.

  3. #3
    Guest

    Default

    Raczej wątpie w to. Komputer mam "nowy" i to jest dobra maszyna zarówno jak z internetem. Inni gracze też mają taki problem, potem okazuje się że ktoś wchodzi do klubu i po 20 sekund czekać żeby nam wyszło z niego...

  4. #4
    Guest

    Default

    No ja i mój gang nie mamy żadnych problemów z lagami, akceptujemy rabunki non stop bez większych lagów.

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by xWeAreStarsPL View Post
    No ja i mój gang nie mamy żadnych problemów z lagami, akceptujemy rabunki non stop bez większych lagów.
    "...bez wiekszych lagów"
    Czyli tym samym potwierdziłeś, że lagi są

  6. #6
    Guest

    Default

    Nie potwierdziłem tego że są lagi, tylko napisałem że czasem zdarzy się jakieś scięcie gry, ale to bardzo, bardzo ale to bardzo, bardzo rzadko

  7. #7
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    near Wrocław
    Posts
    251

    Default

    Witaj BrzozoleQ,
    proponuje Ci przetestować działanie gry na różnych przegladarkach. Czasem na niektórych z nich lagi są mniejsze. Na początku rundy często są problemy z lagami, jednak po paru godzinach gra jest optymalizowana i jej działanie jest juz prawidłowe.
    Pozdrawiam!

  8. #8

    Default

    Jednakże chciałbym nadmienić jest " R: 65Dzień 37 15:18 " lagi są. Klub -> Napad i mam suprise -> hosp. Z tego co czytałem na forum memox podobną przeniósł serwery na inny serwer amazonu, by sprawić lepsze połączenie dla graczy z innych narodowości. Coś za coś...

  9. #9

    Default

    Jeżeli lagi na PL Ci bardzo przeszkadzają w grze, możesz także spróbować odpalić grę na innej fladze (np UK). Masz je na dole, ja zauważam wtedy różnicę.

  10. #10

    Default

    Nie wiem kto cie tam wzial, ale popełnił wielki błąd

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •