Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
  1. #1
    Guest

    Default ROUND 65 PLANS + Bug

    Na wstępie zacznę o pewnym błędzie w grze który wykryłem dość nie dawno

    A więc gdy została nałożona na mnie blokada konta na tydzień czasu moje budynki normalnie funkcjonowały jednakże podatek za produkcję nie był pobierany z nich czyli towar dawały ale kasy z konta nie brały a wiem ile miałem i miałem wystarczająco gotówki aby mogły pobierać oczywiście zgłosił bym to do abuse bug czy jak to tam ten wydział się zwie jednakże mój angielski nie jest w tym stopniu aby coś tam wyskrobać a translatory nie prze translatują dokładnie tekstu tak jak bym chciał ...


    Kolejna rzecz hmm co do pomysłów graczy na kolejne rundy mam takowych kilka jednakże także trza je naskrobać po angielsku którego nie znam więc napiszę je tutaj...


    Pierwsze od czego chciał bym zacząć to rangi dlaczego dla profesji "Morderca" w pewnym momencie aby zdobyć wyższy poziom np: nożownik, zabójca, rzeźnik, desperado i kolejne rangi wzwyż wymagane są pewne sumy pieniędzy na koncie w banku ?
    Przecież wybierając wyżej wymienioną profesję nastawiamy się na killowanie i zbieranie fragów w postaci killi innych graczy a nie na rabunki grupowe i kumulowanie pieniędzy z nich na koncie gdybym chciał tak robić to wybrał bym sobie profesję "złodziej"a...


    kolejna rzecz która funkcjonuje w grze ale nie tak jak potrzeba według mnie są to właśnie rabunki grupowe, nie od dzisiaj wszyscy wiemy iż aby załapać się do dobrego gangu potrzeba znajomości w przeciwnym razie słyszymy ciągle "sorry nie znam Cię i nie dam Ci zaproszenia do gangu"
    Wiem po to między innymi zostały stworzone wirtualne gangi jednakże ciągle wiedzę iż są tylko na "Magazyny, Przekręty, Al'a, Fabryki."
    jeszcze nie zdarzyło się abym zobaczył takiego gangu np na FK.
    tak samo nie wiem dlaczego ktoś stworzył limit napadów w takim gangu max 50 bodajże, może pasowało by to właśnie usprawnić skasować limity rabunków poprawienie funkcji przyjmowania osób które nie mają wystarczających statystyk na dany rabunek i zniesienie opcji przyjmowania graczy którzy mają o wiele więcej stat na dany rabunek i tak samo jeżeli liderem danego gangu jest konto wirtualne niech posiada staty aby utrzymać nawet 500kont w gangu tak by każdy miał równe szanse, a nie czekał kto wie ile czasu aż szanowne miejsce się zwolni i dostanie zaproszenie do tego gangu...

    Myślałem również aby coś wprowadzić także za kredyty między innymi chodzi mi o wynajmowanie ludzi do rabunków grupowych czyli coś w deseń wirtualnego konta jednakże każde konto wynajęte posiadało by takie same statystyki jak my mamy ale nie można by było takiego gangu wyssać jak i z wynajmowanych kont zlewać staty na inne konta...
    między innymi wyglądało by to tak
    mamy po 200k stat chcemy po skakać na FK jednakże nikt nie chce nas wziąć
    tak więc wynajmujemy załóżmy za 25kredo na 10dni tc czy nawet na więcej dni, 17 ludzi którzy będą z nami napadać
    osiemnastą osobą jesteśmy my , wynajęte konta były by tak jak by naszym odbiciem lustrzanym miały by tyle samo statystyk i posiadanej energii gdy by zaakceptujemy dany rabunek reszta automatycznie też się dołącza gdy by ćpamy w celu odnowienia energii wynajmowanym ludziom również automatycznie przybywa energii dokładnie tak jak u nas na koncie


    Kolejna rzecz oj przez to to już nerwicy się nabawiłem jednakże też jest to nie fair według innych, po to są stworzone napady 1vs1 i napad gangiem vs drugi gang aby tak było jednakże nie fair jest to iż cały gang atakuje tylko jedną osobę ;/
    zresztą przedstawiłem przykład u siebie na profilu w grze gdzie normalnie w świecie sobie latałem po klubach i szukałem ofiar trafiłem takowego gracza i zaatakowałem go wygrałem bitwę jednakże nie zabiłem go wygrałem 4k stat lecz dana osoba zdążyła postawić na mnie grupowy atak i straciłem 6k stat w tedy normalnie się wkurzyłem nie pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło innym na pewno też ale po to jest opcja 1vs1 aby faktycznie było to 1vs1 to niech będzie tak samo z gangowym napadem jak stawiają GA to niech leją gangi a nie samego gracza który jest bez gangu ;/ JEST TO W TYM WYPADKU NIE FAIR.

    W pewnym momencie gry i gdy było to możliwe to aby nie dostać baty od innego gangu chowałem się w wirtualnym gangu i w tedy killowałem lecz opcja ta szybko została wykryta i wyłączona.


    Pozdrawiam Duxone00

  2. #2
    Guest

    Default

    Jeżeli gracz ma gang a postawisz na niego GA to atakują sie GANGI a nie Cały gang na 1 osobę, natomiast jeżeli gracz jest "SAM" bądź nie ma "GANGU" gang atakuje tylko GO

  3. #3
    Guest

    Default

    Kocie ja to wszystko wiem

    Między innymi chodzi mi o to że jak jest 1vs1 to walimy się jeden na jeden a nie jeden kontra cały gang
    a jak jest napad grupowy czyli gangu to niech będzie przeciwko całemu gangu a nie zbierze się 3 pajaców w gangu i walą typów którzy takowego gangu nie posiadają a sami wyskoczyć 1 na 1 się boją ...


    Ujmę to tak według mnie jest to nie fair jeżeli kolejne edycję także będą takie i nic w tym kierunku nie zostanie zmienione to niestety ale z dniem kiedy dostanę na swoją pocztę newsletter i będę wiedział że nic się nie zmieni to wsiadam w auto i jadę po lapka do sklepu w tedy zgodnie z regulaminem "TheCrims" będę miał dwa komputery i dwóch różnych dostawców internetowych co umożliwi mi grę na dwóch kontach gdzie przez całą edycję będę latał i stawiał każdemu grupę bo innego rozwiązania nie widzę i piszę tutaj otwarcie na forum.

  4. #4
    Guest

    Default

    Od tego jest "Napad gangowy" żeby atakować gangiem. A jeżeli chcesz iść 1na1 to można również dobrze zrobić to przez tzw. "ARENA". Zakładka 1vs1 w Napadzie jest tylko po to jeżeli spotkasz kogoś w klubie a nie chcesz stawiać na niego napadu gangowego to bijesz go 1vs1, natomiast to czy on przeżyje i postawi na ciebie GA to już wasza kwestia w tym. Według mnie jest wszystko OK..

    2. Zakazane jest posiadanie oraz granie na więcej, niż jednym koncie. Oznacza to również, że możesz zalogować się tylko na jedno konto z jednego komputera.
    Jak sam widzisz nie można grać na 2 kontach z 1 komputera. A jeżeli ktoś nie ma na co wydawać pieniędzy to może sobie kupić 10 komputerów 10 internetów i grać sam. to nie jest zabronione. Jak widać w pkt.2 Nie grasz na 1 komputerze ale na 10 I Nie powinno być za to jakiejś kary, taka jest moja opinia.

  5. #5

    Default

    @Brzozoleq, śpieszę Ci wyjaśnić, że jesteś w błędzie
    Zabranione jest zarówno:
    a) Posiadanie i/lub granie na więcej niż jednym koncie (niezależnie od tego ilu i jakich PC używasz, jak odkryjemy, że masz więcej niż 1 konto to masz problem. A odkryjemy )
    b) Granie na 1 PC większą ilością kont (co niekoniecznie oznaczać musi multi, zabronione jest też logowanie konta u osoby, która również posiada swoje konto i gra z tego PC)

    W wielu przypadkach te dwa punkty się łączą ze sobą, czyli ktoś używa kukły z tego samego PC. Jednak coraz częściej łapiemy osoby, używające innych kont z różnych PC.
    Takie rzeczy są do wychwycenia, więc wybijam Ci z głowy pomysł grania na multi
    It didn't happen.

  6. #6
    Guest

    Default

    Wene owszem to co napisałeś ma sens, jednakże jest komputer A i B jak również usługodawca internetowy A i B

    i jeżeli te dwa komputery nie mają ze sobą nic wspólnego żadnych wzajemnych logowań z nich czyli z kompa i neta A wchodzimy na konto A
    i z kompa i neta B wchodzimy na konto B to ciężko jest to udowodnić nawet wam jeszcze można coś sprawdzać czasy logowań w których godzinach one się odbywały.

    ale nawet jak by tak było to nie jesteście w stanie udowodnić iż na kompie A i koncie A gra ta sama osoba co na koncie i kompie B
    a bodajże to Wy musicie mieć twarde dowody aby blokada konta została nałożona i utrzymana bo bez udowodnienia tego konta powinny zostać natychmiastowo odblokowane.

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by WenezuElo View Post
    @Brzozoleq, śpieszę Ci wyjaśnić, że jesteś w błędzie
    Zabranione jest zarówno:
    a) Posiadanie i/lub granie na więcej niż jednym koncie (niezależnie od tego ilu i jakich PC używasz, jak odkryjemy, że masz więcej niż 1 konto to masz problem. A odkryjemy )
    b) Granie na 1 PC większą ilością kont (co niekoniecznie oznaczać musi multi, zabronione jest też logowanie konta u osoby, która również posiada swoje konto i gra z tego PC)

    W wielu przypadkach te dwa punkty się łączą ze sobą, czyli ktoś używa kukły z tego samego PC. Jednak coraz częściej łapiemy osoby, używające innych kont z różnych PC.
    Takie rzeczy są do wychwycenia, więc wybijam Ci z głowy pomysł grania na multi
    Ale wygląda na to, że można nie stosować się do pkt 5 Regulaminu :d przykład (poprzednia eda JamesMadaBond) obecna eda xWeAreStars - wszyscy wiedzą, że xWeAreStars lata na bocie. Zresztą był (w tej edzie) banowany i odbanowywany kilka razy. Teraz admini łaskę zrobili i dali mu bana na (o ile pamiętam) 6 dni - ŚMIECH NA SALI.
    Ale oczywiście o banie dożywotnim dla xWeAreStars nie może być mowy - dlaczego? Proponuję żeby Wene odpowiedział na to pytanie

  8. #8
    Guest

    Default

    jesli chodzi o te pieniadze co musisz miec do rang mordercy to pomysl ze przydadza ci sie ;p
    mozesz dokupic sobie potem staty, a przy tym jak chcesz to zbijesz inteligencje a wiec nie jest to takie glupie jak ci sie wydaje

  9. #9
    Guest

    Default

    No Fakt patrz vincentos nie pomyślałem o tym

    LoL... wszystko się zgadza ale grając profesją mordercy nastawiam się od razu na killowanie po klubach czy tak ? także po co mam wchodzić do jakiegoś gangu i marnować bilety aby zdobyć np te $13,000,000,000 wymagane do rangi "desperado"
    albo $23,000,000,000 wymagane do rangi "Kat" gdzie do profesji złodzieja jest tyle samo wymagane...

    Może dla poniektórych wyda się to banalne tak ale nie każdy dostanie zaproszenie np do gangu top1 top2 top3 inter w których można polecieć jakieś ogarnięte rabunki które umożliwijają uzbieranie takiej sumy... "pomijając produkcję z budynków i dziwek"

    gram profesją np "złodzieja" nastawiam się na rabunki i zbiór kasy z nich
    gram profesją np "morderca" klepie wszystko co popadnie bez zbędnego nabijania kasy z rabunków bo po co mi to ? będę miał 10mld to jest jakieś 1mln respa o ile się nie mylę i ile mnie będzie kosztowała przez to wykupka z paki ? jak dla mnie to jest bez sensu

    zamiast wymaganej kasy do zdobycia rangi powinno się zwiększyć wymagania ilości killi np dla rangi "Rzeźnik" z 60 killi na 250-300 kili itd a ilość kasy powinna zostać zredukowana albo w ogóle usunięta...

    uprzedzając czyjś post z bezpiecznymi rabunkami w wirtualnych gangach hehe spoko loko tyle że mając już powyżej chyba 100k czy 150k stat nie dojdziesz do żadnego wirtualnego gangu bo pokaże Ci się info iż jesteś zbyt silny ;/

    a skoro administracja tc ma takowe możliwości ustawienia kto i z jaką siłą może i nie może wchodzić do wirtualnych gangów to ja się pytam dlaczego jeszcze nie powstały wirtualne gangi na FK, gdzie w takim wirtualu można by było wejść od 150k stat tak jak wymagana jest "chyba" 140k stat tak można by było wejść od 150k bez ograniczeń do max stat czyli nawet gracze posiadający 3mln stat mogli by siedzieć ale osoby mające np na czas wejścia 150k i jak by przepuścili trochę stat i nie mieli wymaganej ilości na FK byli by z automatu usuwani z gangu w tedy ta gra miała by jakieś ręce i nogi bo obecnie nowy gracz który zacznie grać w to i jakimś cudem w pierwszej jego edzie uda mu się ogarnąć staty na takowy rabunek to może sobie o nim pomażyć! bo za chuchuchu pana nikt go nie weźmie bo każdy z topki sra się o swoje staty ;/

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by WenezuElo View Post
    @Brzozoleq, śpieszę Ci wyjaśnić, że jesteś w błędzie
    Zabranione jest zarówno:
    a) Posiadanie i/lub granie na więcej niż jednym koncie (niezależnie od tego ilu i jakich PC używasz, jak odkryjemy, że masz więcej niż 1 konto to masz problem. A odkryjemy )
    b) Granie na 1 PC większą ilością kont (co niekoniecznie oznaczać musi multi, zabronione jest też logowanie konta u osoby, która również posiada swoje konto i gra z tego PC)

    W wielu przypadkach te dwa punkty się łączą ze sobą, czyli ktoś używa kukły z tego samego PC. Jednak coraz częściej łapiemy osoby, używające innych kont z różnych PC.
    Takie rzeczy są do wychwycenia, więc wybijam Ci z głowy pomysł grania na multi
    A ja proponuję Wene - żebyście się wzięli do pracy nad wykrywaniem botów - bo wykryć multi - to każde dziecko będzie potrafiło z takimi narzędziami jakimi Wy dysponujecie

    /nie odbiegamy od tematu.
    Tonik
    Last edited by Tonik; 08-18-2013 at 06:19 PM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •