Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4

Thread: Więzienie?

  1. #1
    Guest

    Default Więzienie?

    dlaczego w wiezieniu siedzi srednio 5000 osob a uzytkownikow online jest srednio ok. 500?

  2. #2
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    near Wrocław
    Posts
    251

    Default

    Witaj vincentos,
    Nie wiem skąd masz dane o 5000 osób w wiezieniu, ale liczba osób online nie jest w żaden sposób zależna od liczby graczy w wiezieniu. Liczba osób online jest to ilość graczy, która w danej chwili jest zalogowana do gry, natomiast ilość osób w wiezieniu to liczba kont, którym w niedalekiej przeszłości nie udało sie wykonać rabunku lub trafili oni za zabójstwo innego gracza. Pozdrawiam

  3. #3
    Guest

    Default

    kliknij w "wiezienie" i pod opisem wiezienia jest taki napis:"Obecnie w więzieniu siedzi 5191 osób."
    nie badz juz taki madry wiem ze nie ma zaleznosci miedzy iloscia osob online a tymi w wiezieniu ale to jest raczej niemozliwe zeby tyle siedzialo.
    dawno nie siedzialem w wiezieniu ale z czego pamietam to sie siedzi max godzine. w takim razie w tym czasie musialoby sie przewinac przez gre ponad 5000 osob(watpie) a dodatkowo trafic do wiezienia(jeszcze bardziej watpie)
    zastanow sie ;D

  4. #4
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    near Wrocław
    Posts
    251

    Default

    Hej vincentos,
    faktycznie masz racje, kompletnie zapomnialem o tym liczniku w zakładce "wiezienie", moze dlatego, że nigdy na nią nie klikam.
    Nie wiem czy jest tu sens sie zastanawiać i tworzyć jakieś spiskowe teorie mówiące o zepsutym liczniku. Jeśli czujesz w głębi serca, że naprawde licznik kłamie i przeszkadza Ci w dalszej grze to napisz ticket do działu Bug-reports po angielsku. Tam wyjaśnią Twoje rozterki
    Pozdrawiam

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •