Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 12 of 12
  1. #11
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by PpG View Post
    A ja proponuję Wene - żebyście się wzięli do pracy nad wykrywaniem botów - bo wykryć multi - to każde dziecko będzie potrafiło z takimi narzędziami jakimi Wy dysponujecie

    /nie odbiegamy od tematu.
    Tonik

    Heh wystarczy jedna dobra zmiana na tc i nie będzie botów, multi, i innych nie dozwolonych zagrań gracze się trochę zbuntują ale Ci którzy grają czysto zrozumieją i docenią bo rozgrywka w tedy będzie fair.

    a ogólnie mam na myśli zablokowanie logowania heh w ogóle gry na jakich kol-wiek przeglądarkach a jedynie na aplikacji. Wyglądało by to tak iż wchodzimy na główną stronę TC ściągamy aplikację instalujemy na kompie i logujemy się do gry po przez aplikację która umożliwi nam granie w TC
    wykluczy to boty i inne ustrojstwa (wspomagacze)
    jednakże załóżmy że i to nie powstrzyma od nie czystej gry aplikacja może zawierać opcję o której gracze nie muszą wiedzieć a chodzi mi o to:
    System Administracyjny zarejestruje szybkie akcje gracza xxx
    i wysyła żądanie do aplikacji gracza xxx iż by wykonał załóżmy ileś tam screenów bądź nagrał 10-15 sekundowy filmik i przesłał na serwer TheCrims by administracja mogła sprawdzić czy dany gracz gra na wspomagaczach czy też nie i wtedy ma dowód na to bo widzi jak gra widzi ruchy myszy widzi czy są odpalone w tle jakieś inne ustrojstwa itp... włączam kompa klikam na pulpicie w ikonę TheCrims i włącza mi się już gra z zalogowanym kontem które zalogowałem przy instalacji aplikacji nic trudniejszego

    Pomysł może i z kosmosu haha ale być może skuteczny....
    Last edited by Duxone00; 08-19-2013 at 12:47 AM.

  2. #12
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Duxone00 View Post
    Heh wystarczy jedna dobra zmiana na tc i nie będzie botów, multi, i innych nie dozwolonych zagrań gracze się trochę zbuntują ale Ci którzy grają czysto zrozumieją i docenią bo rozgrywka w tedy będzie fair.

    a ogólnie mam na myśli zablokowanie logowania heh w ogóle gry na jakich kol-wiek przeglądarkach a jedynie na aplikacji. Wyglądało by to tak iż wchodzimy na główną stronę TC ściągamy aplikację instalujemy na kompie i logujemy się do gry po przez aplikację która umożliwi nam granie w TC
    wykluczy to boty i inne ustrojstwa (wspomagacze)
    jednakże załóżmy że i to nie powstrzyma od nie czystej gry aplikacja może zawierać opcję o której gracze nie muszą wiedzieć a chodzi mi o to:
    System Administracyjny zarejestruje szybkie akcje gracza xxx
    i wysyła żądanie do aplikacji gracza xxx iż by wykonał załóżmy ileś tam screenów bądź nagrał 10-15 sekundowy filmik i przesłał na serwer TheCrims by administracja mogła sprawdzić czy dany gracz gra na wspomagaczach czy też nie i wtedy ma dowód na to bo widzi jak gra widzi ruchy myszy widzi czy są odpalone w tle jakieś inne ustrojstwa itp... włączam kompa klikam na pulpicie w ikonę TheCrims i włącza mi się już gra z zalogowanym kontem które zalogowałem przy instalacji aplikacji nic trudniejszego

    Pomysł może i z kosmosu haha ale być może skuteczny....
    jakby sie dopracowalo twoj pomysl to moze cos z tego by bylo
    na aplikacji byloby wiecej mozliwosci no i odrazu inny klimacik

    tak sobie teraz mysle ze gry przegladarkowe tego typu sa malo popularne a co jesli by ja zrobic w aplikacje? moze nawet starzy gracze by chetnie sprawdzali co to sie stalo z tymi crimsami ;D

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •