Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Guest

Quote Originally Posted by kolerax View Post
    mailimi yazmayı unutmuşum..
    [email protected]

yalnız birde şu var...
    başka konulara bakarken aynı sorunu yaşayanların olduğunu gördüm.
    onlardan nicklerini ve id lerinin yazılması istenmiş.
    id me bakabilmek için profilime girmem gerekiyor.
    profilime bastığımda da "bu kullanıcı hesabı bulunmamaktadır yada silinmiş" yazısı çıkıyor...
    daha öncedende dediğim gibi profile tıkladığımda bunlar yazdığı halde, yarın bi gün oyuna alabiliyor.
    birde o giremediğim kullanıcılarıma başka bilgisayardan baktığımda çevrimiçi olarak görünüyorlar.

neyse çok uzattım...
    id leri aldım.. onları yazıyim.

nick:kolerax
    id:9227214

nick:yuksekdozz
    id:9378669

nick:gepettobaba
    id:9179380
    rapor edildi.

gecikme için kusura bakma. Bu konuyu atlamışım. Yeni foruma alışmakta zaman alıyor.
    Tekrar pardon...

Guest

xLuisax #185524
    ID: 6876633
    Kayıt tarihi 2007-06-01

flood sebebi ile ban istiyorum

Guest

Angry üye olmakk!

arkadaşlar ben bu oyuna yeni başlamak istiyorum ama bir türlü başlayamıyorum üye olamıyorum bu arkadaşın adamı bunu kullanmak istemiorum artık kendi adamımı kullanmak istiyorum üye olamıyorum üye olmak için kullanıcı adımı yazıorm e-mail adresimi yazıom adamı seçiom kuraaları okuyom üye ol a basıom :S bişi eglmio hep aynı ekran gelio e* mail de gelmio :S önemsizlere de gelmio :S

Guest

arkadaşının hesaba girip ordaki katılma kısmından kendi mail adresine davetiye gönder sonra o mail deki link e tıkla ordan aç üyeliğini davet gelmeden üye olamıyosun die biliyorum

Guest

arkadaslar fahisem var ve bana hale para getirmiyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

Guest

nick:PhoenixPunisher
    ID: 9462674
    sorun: yav birşey satın aldıımda ya da soygun sonrası vs. çıkan yazılardaki kelimeler hep karışık artık bi düzeltilse diyorum...