Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Rabunki - Bug

  1. #1
    Guest

    Default Rabunki - Bug

    Witam

    Otóż wiąże sie z problemem natury bynajmniej dla mnie dość frustrującej. Do rzeczy: problem a raczej bug polega na tym iż każda moja próba rabunku kończy sie komunikatem na czerwono na przemian : “ Nie rób tego“ oraz “wpisałeś błędny kod“. Pierwsza moja myśl była skierowana ku rodzaju przeglądarki lecz była bledna bo na każdej widnieje ten sam napis gdy przychodzi do wykonania rabunku. Jestem w kropce jak i kilkadziesiąt innych osób ,gdyż nie możemy cieszyć sie rozgrywką.


    Mam nadzieję na w miarę szybką odpowiedź jak i nie mniej precyzyjne działania ze strony supportu by wyeliminować tenże błąd.

    edit.
    Na becie to samo.

    Pozdrawiam Serdecznie
    Szmaragdowy
    Last edited by Szmaragdowy; 05-29-2013 at 12:09 AM.

  2. #2
    Guest

    Default

    miałem to samo na google chrome, zmień przeglądarkę na mozille bądź combo dragon

  3. #3
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Witaj,
    Spróbuj wyczyścić wszelkie dane przeglądarki (ciasteczka) i spróbuj ponownie. Jeśli nie pomoże to zgłoś to proszę wysyłając ticket do działu BUG- Reports (w języku angielskim) na stronie http://support.thecrims.com, a do tego czasu spróbuj pograć na innej przeglądarce.

    Pozdrawiam.

  4. #4
    Guest

    Default

    Ciasteczka w pierwszej kolejności poszły do czyszczenia. Na innych przeglądarkach jest to samo i jestem w kropce. Wysłałem ticket zobaczymy co z tego wyniknie jeśli ktoś zna ewentualne wyjście z tej sytuacji proszę o odpowiedź.


    Pozdrawiam
    Szmaragdowy

  5. #5
    Guest

    Default

    I jestem cały czas w patowej sytuacji. Nie widzę żadnych działań mających na celu wyjaśnienie i poprawienie błedu. Wszelkie moje próby poprawienia tudziez naprawy bugu są daremne bo nadal napotykam na ten sam problem który opisałem w tym temacie. Choć nie będę tracił nerwów na słowa to czekam na reakcje supportu. Dodam że również jak i na laptopie tak i na telefonie i tabeli występuje ten sam problem.


    Pozdrawiam
    Szmaragdowy

  6. #6

    Default


    @Szmaragdowy, widzę ticket KQH-274566 czeka na odpowiedź z Twojej strony.. Kontynuuj proszę korespondencję odpowiadając w tym tickecie i dostarczając Memoxowi niezbędnych informacji
    Last edited by WenezuElo; 06-02-2013 at 11:38 AM.
    It didn't happen.

  7. #7
    Guest

    Default

    Wysyłam informacje i czekam. Cały czas na jakieś kroki prowadzące do umożliwienia rozgrywki parunastu osobom. To dość irytuje gdy tyle czasu czeka sie na sprawne działanie a jedyne co dostaje to rady zamiast rezultatu. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi zwrotnej ano chociażby informacji ,że support pracuje nad tym.. nic cisza. Liczę na zdecydowane kroki bo nie patrząc na czas od początku rundy nic sie nie zmieniło.

    Pozdrawiam Serdecznie
    Szmaragdowy

  8. #8
    Guest

    Default

    WenezuElo - wysłałem maila do memoxa w sprawie lagów - i jakoś do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. Nie wiem co Wy xxxxxx (domyśl się słowa) robicie. Wchodzi się do klubu i przy wyjściu z klubu lag. Odświeżam stronę i nic. W końcu po paru odświeżeniach cudem udaje się wyjść z klubu - ale co z tego, skoro już GA dostałem.

    Weźcie się wreszcie OGARNIJCIE i zróbcie coś z tymi waszymi serwerami - bo tak się grać nie da. Już kilka razy pisałem tickety w tej sprawie - OCZYWIŚCIE BEZ ODPOWIEDZI. iI jest coraz gorzej.

    A jedyne co potraficie - to banować za rzekome wulgaryzmy i obrażanie "Jaśnie Świętych Adminów". Gdybyście słuchali ludzi i reagowali od razu (na przykład na zgłaszane lagi) - to gra byłaby fajna.
    Wejdź sobie na stronę realcrims - i zobacz jak tam szybko działa. Tamci potrafia - a Wy??? nic nie potraficie
    Last edited by PaPaGiVe; 06-03-2013 at 09:43 PM.

  9. #9
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Szmaragdowy,
    Nie widzę Twojej odpowiedzi w tickecie KQH-274566, o którym pisał Wenezuelo. Więc jeśli nie było odpowiedzi to ticket został zamknięty.

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Tonik View Post
    Szmaragdowy,
    Nie widzę Twojej odpowiedzi w tickecie KQH-274566, o którym pisał Wenezuelo. Więc jeśli nie było odpowiedzi to ticket został zamknięty.

    Wysłałem 3 odpowiedzi zwrotne. Pierwsza była zaraz po tym jak dostałem powiadomienie o przyjęciu ticketu.

    Przyznam sie ,że dla mnie jako potencjalnego uczestnika bieżącej rozgrywki jest to nie do opisania w jaki sposób jestesmy traktowani przez Wasz support oraz centrum pomocy. Każda odpowiedź wiąże sie z nastawieniem ,że dana osoba korzystająca z opieki centrum pomocy jest potencjalnym wrogiem. (Oczywiście nie chciał bym tutaj nikogo obrażać porównując ten aparat “władzy“ do naszych instytucji państwowych ,lecz to tylko mała dygresja mającą na celu zobrazowac skalę porównawczą traktowania człowieka przez dany “organ“.)

    Jako członek supportu powiniennem a raczej jestem zobowiązany do pomocy więc czemu jak widzę problem ,który nie został w żaden sposób rozwiązany nie zgłaszam tego sam - nie podtrzymuje dyskusji na łamach kadry moderujacej grę. Przecież wszystkim nam zależy na tym by gra funkcjonowała poprawnie a wszelkie błędy oraz bugi były wyeliminowane jak najszybciej by zapobiec dalszym nieprawidłowościom.

    Jako człowiek ,który nie jest blisko związany z rozrywką oraz jej zapleczem nie jestem w stanie się adekwatne wypowiedzieć w tym kierunku.

    Rozumiem też fakt ,iż każdy posiada życie prywatnie (jakoby był to argument broniący bierność) i nie jest w stanie każdemu z osobna pomóc. Moja opinia jednak jest taka jeżeli więc decyduje sie na bycie członkiem tej ,że załogi powinienem też liczyć sie z obowiązkami jakie na Waszych dłoniach spoczywają.

    Jest mi wstyd ,że muszę sie upominać o tak oczywistą oczywistość jaka wynika z założenia tego tematu. Nie wyobrażałem sobie takiego obrotu sprawy i traktowania ze strony opiekującej sie rozgrywką. Nadal pozostaje jej uczestnikiem (biernym) z uwagi na sentyment jakim obdarzyłem The Crims.

    Z góry przepraszam za błędy oraz braki w słownictwie jeśli takowe wystąpiły.


    Pozdrawiam
    Zawiedziony gracz

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •