Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 58
  1. #1
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    England, London
    Posts
    165

    Exclamation Pasikeitimai dėl Lietuvos TOP 3 geriausių žaidėjų [PAPILDYTA]

    Sveiki,

    Atsižvelgiau i jūsų prašimus ir padarysiu prizines vietas Lietuvos TOP 3 geriausių žaidėjų apdovanojimus, kuriuos sumokėsiu iš savo sąskaitos ! Taigi ruoškitės sekantį raundą pakovoti dėl prizinių vietų.
    Prizai:
    Gerbemiausi Lietuvos žaidėjai laimės:
    1 vieta: 100 kreditų
    2 vieta: 60 kreditų
    3 vieta: 30 kreditų

    Kreditus pervesiu 67 raundo pradžioje !

    PAPILDYMAS:

    1. Konkurse gali dalivauti ir kitų šalių lietuviai, bet privalo čia užsiregistruoti parašydami savo ID numerį, slapyvardį ir šalį už kurią žaidžia taip dar padidinsiu konkurencija. Pvz: Žaidėjas A turi 2 mln. pagarbos laimi Lietuvos statistikoje, bet žaidėjas B kuris turi 3mln pagarbos ,bet žaidžia už UK vėliavią gauna pagrindinį prizą, o žaidėjas A gauna antrąją vietą. Sekmės
    2. Visi žaidėjai kurie esate gave chat ban už mano ižeidimą negalesite atsiimti prizo ir tiesiog jus užimsite tuščia vietą, žaidėjas kuris bus po jūsų gaus prizą. Pvz:. Žaidėjas Ą kuris yra gavęs ban už mano įžeidimą laimi Top 1 Lietuvos statistikoje negauna prizo ir Top1 prizas atitenka Žaidėjui B kuris nėra nubaustas už įžeidinėjimus ir laimėjo antrąją vietą. ( Įspėjimai kuriuos esate gave nesiskaito)


    Jūsų moderatorius Gunhawk
    Last edited by kakaruz; 05-07-2015 at 05:10 PM.

  2. #2

    Default

    ) kietai jus cia

  3. #3
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Vilnius, Lithuania
    Posts
    133

    Default

    Na liuks, tobulėjam ne mėnesiais, bet dienomis.
    Dabar, kaip LT forumo atstovui, belieka tobulinti LT kalbos žinias, ypatingai gramatiką.
    Aišku, baigus mokykla, galbūt Tau bus paprasčiau šiuo klausimu.

    Beje, kaip naujasis moderatorius, gal galėtum trumpai prisistatyti - kas esi, kiek laiko esi susijęs su TC, dėl kokių priežasčių pasirinko būtent Tave ir pan.
    It is fatal to enter any war without the will to win it.

  4. #4
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    England, London
    Posts
    165

    Default

    Ačiu, mano pagrindinis tikslas yra kuo greičiau perduoti jums informacija to pasekoje atsiranda rašybos klaidų, bet laikui atsirandus aš jas istaisau. Mokyklą aš jau baiges senai, klaidos yra ne vien dėl greičio, bet ir dėl primirštos kalbos, daugiau bendrauju angliškai.
    Kaip jūsų naujas moderatorius sveikinu jog gavote tokį šaunų moderatorių. Su manimi jūsų žaidimas tik pagerės. Kas esu ? Esu jūsų moderatorius mano kaip realaus žmogaus informacija jums nereikalinga. TC žaidžiu nuo 2006 ar 2005 tikrai nepamenu, bet žaidimo patirtis labai didele ir ilgametė. Aš esu pasirinktas, nes atitinku visus reikalavimus ir turiu visas savybes buti jūsų moderatoriumi

  5. #5
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Vilnius, Lithuania
    Posts
    133

    Default

    Kokiais nickais esi žaidęs ankščiau? Dauguma mūsų nėra nei Tavęs matę, nei girdėję.
    Kokia Tavo nuomonė, apie dabartinį TC? Ką matai tobulintino?
    Kokie reikalavimai buvo keliami, siekiant tapti LT moderatoriumi?
    Kiek laiko ketini skirti šiam žaidimui kasdien?
    Taip pat sklinda gandai, kad nesunkiai galėjai/gali tapti abuse crew moderatoriumi (lygtais Tavo paties žodžiai).
    Kodėl tuomet esi paprastas moderatorius?
    It is fatal to enter any war without the will to win it.

  6. #6
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    England, London
    Posts
    165

    Default

    Quote Originally Posted by Xirox View Post
    Taip pat sklinda gandai, kad nesunkiai galėjai/gali tapti abuse crew moderatoriumi (lygtais Tavo paties žodžiai).
    Kodėl tuomet esi paprastas moderatorius?
    Čia nera gandai čia yra išsakyta nuomonė apie galimybes. Kiekvienas mūsų moderatoriu turi galimybę tapti abuse crew. Dabar nėra vietos ten.
    Quote Originally Posted by Xirox View Post
    Kokiais nickais esi žaidęs ankščiau?
    Begalė vienas kuri pamenu justoks tas žaidėjas dar dabar gyvuoja ,bet tai buvo mano pačio zuikis. Pagrindinis mano nikas yra Gunhawk.
    Quote Originally Posted by Xirox View Post
    Kokia Tavo nuomonė, apie dabartinį TC? Ką matai tobulintino?
    Žiurint kaip vertinti jai kaip žaidėjas tai teigiama mano nuomone. Tobulėjimui ribų nėra, bet mano vienas iš tikslų padidinti Lietuvos žaidėjų skaičių.
    Quote Originally Posted by Xirox View Post
    Kokie reikalavimai buvo keliami, siekiant tapti LT moderatoriumi?
    Visa tai tarp manes ir administracijos. Tokių dalykų tau nereikia žinoti, bet atsimink, jog administracija visada priima teigiamus sprendimus dėl jūsų ir žaidimo gerovės
    Quote Originally Posted by Xirox View Post
    Kiek laiko ketini skirti šiam žaidimui kasdien?
    neketinu, o skiriu daug. Jūsų visos žinutės pasieks mane vėliausiai po 24 valandų

    Ačių už susidomėjimą
    Last edited by Gunhawk; 07-18-2013 at 12:14 AM.

  7. #7
    Join Date
    May 2010
    Location
    Lithuania
    Posts
    44

    Default

    Trindamas postus kuriuose nusišneki tik pabloginsi situacija, nebuk mažvaikis
    Chimichangas.....

  8. #8
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    England, London
    Posts
    165

    Default

    Visi tavo nusisnekėjimai tavo nuomonės kazkokios nesamoningos bus trinamos, ne tam cia temos yra sukurtos. Nes as visas šiukšles turiu ištrinti. Noriu ,kad žaidėjas rastu reikalingus atsakimus, o neskaitinėtų tavo nesamonių. Tikiuosi supratai ir daugiau beprasmišku žinučiu neberašinėsi, nes ką parašysi bus ištrinta, darysi piktavališkai spresim ką tada daryti su tavimi
    Sekmės

  9. #9

    Default

    Gerai sugalvota Mldc

  10. #10
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    England, London
    Posts
    165

    Default

    Taigi tokios kaip dalioko žinutės bus trinamos, prašau nenešti čia žaidybinių pykčių i mano forumo tėmas. Visi buve moderatoriai turi užsitarnavę pagarbą dėl jų darbo , nes visas darbas yra dėl jūsų pačių, t.y. tvarkingesnių viešųjų žinučių bei pagalbos naujokams. Tai mes darome ne dėl pinigų, o dėl noro padėti žaidėjams ir pagerinti žaidimą. Aš kaip moderatorius išlendu iš savo darbo rėmų ir padarau jums konkursus, bet kadangi mūsų aikštėje atsiranda žmonių grupė kuri yra nepatenkinta mano darbu tai nieko nekeičia tiesiog jie yra nekviečiami dalyvauti juose. Kiekvienas žmogus individualiai supranta ko jam reikia iš žaidimo. Prašau kitų žaidėjų dėl dalyvavimo mano konkursuose nevaržyti ir pasilikti neigiamas nuomones sau. Nes galų gale konkursai yra gan nesudėtingo pobudžio, todėl ir prizai nėra milžiniški. Lietuvos aikštė yra tvarkingai moderuojama ir visi pažeidėjai gauna banus už taisyklių pažeidimus. Patarimas susikoncentruoti pačiam žaidimui ir pasiekti kuo geresnius rezultatus norint laimėti pateiktus prizus ar siekti pačių aukštumų.

    Su pagarba, Gunhawk
    Last edited by Gunhawk; 07-18-2013 at 12:13 AM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •