Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 55

Thread: Jūsų idėjos

  1. #21
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Lithuania
    Posts
    89

    Default

    Nu, kada atsakymai į mano idėjas?

  2. #22
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    England, London
    Posts
    165

    Default

    Quote Originally Posted by kakaruz View Post
    1. Jeigu pinigai yra padėti į banką jie pagarbos nekeltų.
    2. Daugiau pasitreniravus arba tiesiog užsikėlus status, nuo treniruočių neduotų mažiau statų, o duotų daugiau, kadangi kaina kyla o gaunami statai mažėja.
    3. Padidinti dieninius atlygius už kekšes.
    4. Panaikinti detoksikaciją arba metadoną, jie abudu kartu nereikalingi, palikit tik vieną, metadonas pigesnis o detoksikacija brangesnė, nėra reikalo laikyti detoksikacijos.
    5. Subalansuoti kainas ir ginklų bei šarvų kovinius priedus, pridėti daugiau ginklų ir šarvų.
    6. Duoti galimybę nemokamai užsidirbti kreditų.
    7. Padaryti lengvesnį priėjimą prie gydytojo kad atsikratyti laikinų ryšių.
    8. Dokuose, jūrų kapitonui, kad sužinoti koks atvyks kitas laivas reiktų mokėti NE 10 krd. o 5 krd.
    9. Galimybę ligoninėje susimokėti žaidimo pinigais, taip pat kaip ir kalėjime, kad galima būtų ankščiau ištrūkti iš ligoninės.
    10. Daugiau lygių kiekvienai profesijai ir misijų skersgatvyje ( galiu padėti sugalvoti ir pasiūlyti, rašykite į mano e-mail [email protected] )
    11. Daugiau apiplėšimų vienam.
    12. Chato moderatoriams priskirti šiek tiek daugiau teisių.
    13. Duoti man moderatoriaus arba administratoriaus teises, galiu daug kuo padėti.

    Dabar labai rimta idėja

    14. Jeigu turite seną duombazės kopiją nuo 2007-2008 m. paleisti ją ir leisti joje žaisti kaip atskirą serverį ar žaidimą, ne visi mėgsta dabartinį "The Crims" viskas pernelyg supaprastinta, daug kas nori pajusti nostalgiją.
    Ačių už idėjas, bet dauguma jų yra gan savanaudiškos ir norėjimas pakeisti žaidimą nuo pagrindų, o ne patobulinti kažką. Jai nori kažka tikrai pakeisti turi parašyti su argumentais.
    Ir prašau perskaityk senas savo idėjas ir idėk į tai idirbio jai nori ,kad jos išsigyvendintų. Patarimas toks, kad idėją sukurk vieną gerą kas tikrai patobulintų esamą žaidimą. Suprantu jog tavo nuomonė išvardintos idėjos žaidimą pagerintų, bet žaidimas yra koks jis yra. Tavo idėjos paviešintos adminstracijai ir crew nariams. Tai reiškia jai jie susidomės tai igyvendins. Dėl crew narystės visa tai gali padaryti tik pats, yra forume kitos tėmos kuriose gali rasti susidomėjima dėl naujų narių i crew komandą. Dėl moderatorių privilegijų žaidime, mes turime pilnas privilėgijas atlikti savo darbą.

  3. #23

    Default

    Matau ideja 2007-2008m thecrims, visai smagu butu vel palosti tame laikotarpyje

  4. #24
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    England, London
    Posts
    165

    Default

    Kodėl ? Dėl multi accountų?

  5. #25

    Default

    Ne vien del multi accountu, siaip smagus crimsai buvo tuo metu nors zmones keiciasi..

  6. #26
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    England, London
    Posts
    165

    Default

    galiu tik palinkėti jog žaidimo idomumas sugrįžtų ir vėl naujame raunde ir laukiu jūsų naujų idėjų

  7. #27
    Guest

    Default

    Pastebejau klaida ant tc del apiplesim ureikavimo rodo reikia 25procentu nuo 30k viska apskaiciuoju ten (inte//2) +galia+tole)//3 arba kitaip nzn daug budu ten nepamen ukai pskaiciuoju bet gerai apskaiciaves gaunu kad daugiau negu 30 procentu ir vistiek padarai pora apiplesim usekmingai ir is lempos i kaleima pasodina , nesurpantu kodel , jeigu jau uzdedat apiplesimsu tai uzdekit normalius reikalavimus procentais nuo kiek tirai apiplesi ir nepasodins o ne no keik gali megint plest
    P.S. formules mano neziurekit sitos as cia bisk iciuju supainiojau tai nekreipkit demesio.

  8. #28
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    England, London
    Posts
    165

    Default

    intel+galia+(tol/2)/3 + ginklas, šarvai. Jai 30% tikimybė tai ir neplėšk , nes sėsi. Gal keli apiplešimai ir pavyks, bet tikrai kažkada sėsi.

  9. #29
    Guest

    Default

    Gunhawk ta formule nera teisinga
    Pvz (sia diena yra policijos sutiprinimas todel bsk plesimai sunkesni): Gilui Beitsui (gaujos apiplesimai) reikia 68540 reikalingi statsai 54% taigi 68540/100*54 = 37011.6 paklaida 685
    pagal tavo formule:
    ir mano statsus gaunasi: 30534.(
    pagal mano paites mastyta formule: 37231.(6) ryskiai arciau to ka sako gaujos apiplesimo procentai

    O dabar keletas ideju:
    1.Sugrazinti kalejimo ir ligonines trukmes i kokias buvo seniau: tiksliai nepamenu bet kai pries kelis metus losiau tai jei sesdavai i kalejima ar ligonine tai ne 2-3 TC valandom o 2 TC parom taip zmones prades jausti rizika, nes dabar sedai nuejai pavalgei suni isvedei vel losk

    2.Tobulinti verslo reiksme zaidime: anksciau kai vietinis dilerio sunkumas budavo 880 ir pinigu ne po puse miliono dalino verslas turejo bent sioki toki pinigu atsaplvi o dabar nei kapeika nepavadinsi
    2.1: Butu galima kekses laikyt bare prie narkotiku ir jei jomis naudojasi jos gauna 20% dienos uzmkescio i savo uzdarbi ir 10% uzmkescio baras, privaloma tikimybe kad kuo pigesne kekse tuo daugiau sancu kad uzsikresi

    Cia galima ir daugiau ivairoviu

    3.Pasiemant narkotikus is gamyklu butu tikmybe kad pastatas gali sudegti ar pns, kaip kad su keksem
    4.Suteikti Banditui pliusu: nereikia tokiu kaip kad butu naudiongi losianciam uz ji bet butu naudingiau tiem kas ziadzia su banditu (as ji isivaizduoji kaip koki is tu legendiniu personu mafijos jei banaliai taip kaip kad krikstatevis ar pns zodziu mastytojas turintis galia)

    4.1 +2% is gaujos apiplesimu jei gajos vadas +2proc gaujos uzpuolimams jei vadas ir su lygiu didetu po koki 0.1-0.3%

  10. #30
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    England, London
    Posts
    165

    Default

    Ačių už idėjas, tikrai idomios ir norėčiau jog ir kiti prisidėtų prie idėjų diskusijos tai tikrai palengvintų atrinkti pačias geriausias mintis.

    Asmeniškai aš naudojų kitą forumulę, bet tokią formulę man davė kiti aukštesnio rango crew nariai.

    1. Mano manymu tai suletintų žaidimą ir žaidimas pasidarytų kurkas nuobodesnis. Rizika yra ,nes kai tave užmuša ar tau nepavyksta plešimas, tu prarandi gan nemažai statistikos ir zonos atveju pinigų, todėl žaidėjai yra tikrai atsargūs.

    2. Pagrindinis žaidimo tikslas mano manymu yra užkelti kuo daugiau pagarbos, o pagarbą suteikia pinigai, taigi toks pinigų ir atspalvis kaip tu pavadinai

    2.1 Gan nebloga mintis, bet mes jau esame turėja kekšyną kai galėjome naudotis kekšių paslaugomos, bet dėl kažkokių priežasčių tai yra panaikinta.

    3. Gan nebloga mintis, pritariu. Seniau buvo sabotažas kai galėjai sunaikinti kažkieno turtą.

    4. Atmink, kad nesvarbu kokia profesija žaidi, svarbu yra tai kiek pagarbos turi, todėl turėdamas didžiausią pagarbą busi kaip tas krikštatėvis. Bet mintis tikrai nebloga, bet kaip tai padaryti? Turi omenyje pridėti jam galios ir intelekto ?

    4.1 Mano manymu tai suardytų gana daug gaujų, dėl šio pranašumo
    Last edited by Gunhawk; 07-17-2013 at 11:47 PM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •