Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 55

Thread: Jūsų idėjos

  1. #31
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Gunhawk View Post
    Ačių už idėjas, tikrai idomios ir norėčiau jog ir kiti prisidėtų prie idėjų diskusijos tai tikrai palengvintų atrinkti pačias geriausias mintis.

    Asmeniškai aš naudojų kitą forumulę, bet tokią formulę man davė kiti aukštesnio rango crew nariai.

    1. Mano manymu tai suletintų žaidimą ir žaidimas pasidarytų kurkas nuobodesnis. Rizika yra ,nes kai tave užmuša ar tau nepavyksta plešimas, tu prarandi gan nemažai statistikos ir zonos atveju pinigų, todėl žaidėjai yra tikrai atsargūs.

    2. Pagrindinis žaidimo tikslas mano manymu yra užkelti kuo daugiau pagarbos, o pagarbą suteikia pinigai, taigi toks pinigų ir atspalvis kaip tu pavadinai

    2.1 Gan nebloga mintis, bet mes jau esame turėja kekšyną kai galėjome naudotis kekšių paslaugomos, bet dėl kažkokių priežasčių tai yra panaikinta.

    3. Gan nebloga mintis, pritariu. Seniau buvo sabotažas kai galėjai sunaikinti kažkieno turtą.

    4. Atmink, kad nesvarbu kokia profesija žaidi, svarbu yra tai kiek pagarbos turi, todėl turėdamas didžiausią pagarbą busi kaip tas krikštatėvis. Bet mintis tikrai nebloga, bet kaip tai padaryti? Turi omenyje pridėti jam galios ir intelekto ?

    4.1 Mano manymu tai suardytų gana daug gaujų, dėl šio pranašumo
    2 ir 2.1 Esme kad verslas neduoda realiai juntamo pelno todel reiktu tu "renovaciju" Del keksiu buvo 1 is ideju, bet manau akivaizdziai sitoje vietoje reiktu keisti/tobulinti esama padeti

    4 Tikslas padaryti bandita kuo naudingesni gaujai, bet kaip pavieni palikti balnsuota tarp kitu
    4.1 daug gauju - daugiau gauju karu, nebutinai sitie bet reikia apciupiamo privalumo ji laikyti gaujoje ar gaujos vadu zudikas - zudo, verlinkas - suka versla, plesikas - plesia, savadautojas - savadauja, banditas sia akimirka nieko o galetu buti - gaujos zmogus


    O cia toks klausimas-ideja: kodel nera skaiciuojamos zmogzudystes jei gaujos issipjauna, kad isskerdi tai raso o i statistika neisiraso

  2. #32
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    England, London
    Posts
    165

    Default

    Verslas turi omenyje naktinius klubus ? Nes dauguma verslų neša didžiąją pinigų dalį kuri didina tavo pagarbą. Kekviena profesija turi savų savybių, bet pagrindinis tikslas išlieka taspats - pasiekti didžiausią pagarbą. Ir jai išžudai viena gaują su kitu žaidėju kurioje yra pvz:. 20 narių kiek tu noretum už tai gauti žmogžudysčių... vienas žaidėjas visas ar išdalinti procentais ar kaip..? Žmogžudystės tai yra atskira funkcija kurioje gali varžytis dėl top'ų.
    Last edited by Gunhawk; 07-23-2013 at 01:16 AM.

  3. #33
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    England, London
    Posts
    165

    Default

    Quote Originally Posted by kakaruz View Post
    3. Padidinti dieninius atlygius už kekšes.
    5. Subalansuoti kainas ir ginklų bei šarvų kovinius priedus, pridėti daugiau ginklų ir šarvų.
    6. Duoti galimybę nemokamai užsidirbti kreditų.
    9. Galimybę ligoninėje susimokėti žaidimo pinigais, taip pat kaip ir kalėjime, kad galima būtų ankščiau ištrūkti iš ligoninės.
    10. Daugiau lygių kiekvienai profesijai ir misijų skersgatvyje ( galiu padėti sugalvoti ir pasiūlyti, rašykite į mano e-mail
    13. Duoti man moderatoriaus arba administratoriaus teises, galiu daug kuo padėti.
    3. Jau tai padaryta
    5. Nauji ginklai bus pridėti į juodąją rinką
    6. Yra tokia galimybė: Lėvelio kelimas, verbuotojo atlygis.
    9. Gera idėja, bet kaip negyvas žmogus gali susimokėti pinigais ?
    10. Kam daugiau jai paskutinių levelių daug žaidėjų net nepasiekia...
    13.TheCrims Crew recruitment
    Last edited by Gunhawk; 07-24-2013 at 08:34 PM.
    Life is about evolving & I try to make changes everyday to become a better person.
    Gunhawk

  4. #34
    Guest

    Default

    Na cia tokia ideja manau daug kam nepatiks bet visig butu stiprus zaiidmo paivarinimas:

    Kai atlieki nuzudyma buna jog pasodina i zona: "tu buvai uztiktas kai vygdei zmogzudyste"
    taciau galetu atsirasti 5-10 procentu tikimybe: "tu buvai uztiktas kai vygdei zmogzudyste, taciau is=duei visus liudinikus ir pabegai, dabar esi ieksomas" ir tokiu atveju asmeniskai tam zaidejui pasunkeja apiplesimai ir iskyla tikimybe jog busi pagautas vygdant bet koki nusikaltima, ar kad paimant pinigus/parduodant narkotikus "isikis" ir neteksi dlaies pelno arba pasodins, cia aisku reiktu labai daug su procentais bet palikti mazas tikmybes ir taip kokios 15-30 realiu minuciu

    viso to metu kol esi ieskomas minimaliai pakyla nauda (pelnas is keksiu, narkotiku, statsai is plesimu ir zudymo)

    Tuo paciu galima ir padaryti tokio dalyko topa: Policijos ieskomiausiu, kiek kartu issisuko
    o kad nebutu taip jog jau esu ieskomas isjungsiu ir gausiu ta 1 taska, salyga ivygditi 25-50 veiksmu susijusiu su narkotikais, keksemis, plesimais, uzpuolimais ir gaujos pleismais bei uzpuolimais

    taip pat galima ne vien prie zmogzudysciu bet ir jei vygdo apiplesima kai trukstata stats: "tu ijungei aliarma (netekai to ir to puse tiek kiek praranda sesdamas) taciau tau pavyko pasprukti dabar esi ieskomas"
    Last edited by Pisciotta; 07-25-2013 at 09:52 AM.

  5. #35
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    England, London
    Posts
    165

    Default

    Ačiū už idėją. Viskas skamba tikrai idomiai, bet
    "tu buvai uztiktas kai vygdei zmogzudyste, taciau is=duei visus liudinikus ir pabegai, dabar esi ieksomas"
    labai su logika prasilenkiama. Kadangi užtiko tave mentai, o ne liūdininkai, o jai liūdininkus ir išžudei tai kas taves ieškos, juk niekas nieko nežino.
    Life is about evolving & I try to make changes everyday to become a better person.
    Gunhawk

  6. #36
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Gunhawk View Post
    Ačiū už idėją. Viskas skamba tikrai idomiai, bet labai su logika prasilenkiama. Kadangi užtiko tave mentai, o ne liūdininkai, o jai liūdininkus ir išžudei tai kas taves ieškos, juk niekas nieko nežino.
    nu ten galima prirasyt taciau praleidai 1 ar kazka tokio bet svarbu ideja

  7. #37
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    England, London
    Posts
    165

    Default

    Tikrai svarbu, ir ačiū už idėją. Pagalvok ir apie žaidėjus kurie žmogžudysčiu nedaro tiek kiek medžiotojai ir kaip tai viskas atrodytų. Mano manymu tai pakeistu beveik visą žaidimą ir atsirastų labai didėlė nauda žudiko profesijai. Tie žaidėjai kurie visada turėtų bonusų būtų daug pranašesni už tuos kurie jų neturi, medžiotojai neplešia todėl jie nesijaudintų dėl plešimo rizikos ir visą žaidimą žaistų su bonusais taip didindami statistiką labai sparčiai.
    Last edited by Gunhawk; 07-26-2013 at 08:53 PM.
    Life is about evolving & I try to make changes everyday to become a better person.
    Gunhawk

  8. #38
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Gunhawk View Post
    Tikrai svarbu, ir ačiū už idėją. Pagalvok ir apie žaidėjus kurie žmogžudysčiu nedaro tiek kiek medžiotojai ir kaip tai viskas atrodytų. Mano manymu tai pakeistu beveik visą žaidimą ir atsirastų labai didėlė nauda žudiko profesijai. Tie žaidėjai kurie visada turėtų bonusų būtų daug pranašesni už tuos kurie jų neturi, medžiotojai neplešia todėl jie nesijaudintų dėl plešimo rizikos ir visą žaidimą žaistų su bonusais taip didindami statistiką labai sparčiai.

    Tai cia faktas kad zudikui butu kiek didesne nauda, taciau zudyt tenka visiem aukstenniuose lygiose praso nuzudymu, kas grynai del zudiku galima viso sito galimybes procenta maza nustatyti, o seip zudikai labai retai del pagarbos topo eina bet kaip ten prie pacios idejos rasiau galima su plesimais jei turi 90 proc ar daugiau buna galimybe kad tapsi "ieskomas" na o galu gale gal dar kam sita ideja tiks ir pades ja tinkamiau pletot

  9. #39
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    England, London
    Posts
    165

    Default

    Taip žinoma, ačiū dar kartą.
    Life is about evolving & I try to make changes everyday to become a better person.
    Gunhawk

  10. #40
    Guest

    Default

    Sveiki visi, turiu ideja kartu ir prasyma, as esu is praveniskiu jej suprantate, tai va ir cia mes zaidziam crimsus per telefonus ar galima kazkajp butu padaryti specialia programele parsisiusti i telefona kad galima bet kada butu zaisti per telefona..

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •