Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Guest

    Exclamation znowu układy i oszukiwanie innych graczy

    Dlaczego xWeAreStars dostał unbana???????????????????????
    czym przekupił adminów??

    Dlaczego reguły gry są tak naciągane? - innym graczom to jakoś nie chcecie dać unbana - a xWeAreStars'owi daliście. To znaczy, że on może grać na bocie (i innych wspomagaczach)?

    Takie przestrzeganie regulaminu przez samych adminów - jest kpiną i oszukiwaniem innych graczy. I dziwicie się, że gracze was obrażają.

    Banda oszustów

  2. #2

    Default

    Co jak co ale w tej edycji, wyjątkowo dostałem unbana, propsy dla normalnych typów z abuse. xwearestars miał prawo zakurwiać tak Moim zdaniem w tej edzie co do unbanów ekipe jest w porządku. Ale nie potrzebnie bierze jakieś cioty do "moderators". Po co oni są ?

  3. #3
    Guest

    Default

    "Check this filho da puta attack times and don't be corrupt !:!" Napisałem ticketa do abuse zobaczymy co zrobią (rofl)

  4. #4

    Default


    Gracz xWeAreStarS udowodnił w sposób nie ulegający dla nas wątpliwości swoją niewinność. Mając pełny dostęp do jego komputera jak również analizując logi z nagrywanych dla nas filmików mogliśmy potwierdzić jego niewinność.
    Myślę, że ten konkretny przypadek zadaje kłam twierdzeniom, że Abuse nie potrafi przyznać się do błędu. Potrafimy. Tak więc drodzy hejterzy unbany naprawdę się zdarzają a ekipa Abuse wcale nie jest nieomylna. Chwała za to graczom, którzy w pełni z nami współpracują aby udowodnić swoją racje.

    Wyjaśnienie powyżej jest dla wszystkich zainteresowanych.

    A teraz słowo bezpośrednio do autora tematu. Zakładasz co chwilę bzdurne tematy, gdzie prezentujesz spiskowe teorie dziejów mające tyle wspólnego z rzeczywistością co pewien Prezes partii z kontem bankowym. Czyli nic, dla mniej kumatych. Osoba zainteresowana uzyskaniem informacji zapytałaby "dlaczego XXX dostał unbana" i wówczas jest pewne pole do rozmowy.
    Natomiast osoba, która zaraz za tym pytaniem stawie kolejne w brzmieniu "czym przekupił adminów" na starcie udowadnia, że nie chodzi jej o dialog a jedynie wylanie swoich żali i poobrażanie przy okazji paru osób.
    Nie sądzę, żeby to wymagało wyjaśnienia ale jednak powtórzę, że do trzymania porządku w grze i pilnowania przestrzegania zasad jest Abuse, w tym moja osoba. To nam zależy najbardziej na tym aby grę wyczyścić z oszustów, a jeśli popełniliśmy błąd to wówczas na wyprostowaniu sprawy. Twierdzenie więc, że my tych oszustów kryjemy czy co tam wypisujesz, brzmi absurdalnie.

    I jeszcze jedno. Zwolennikiem wolności słowa i braku cenzury jestem, rzadko zatem wciskam przycisk bana na forum. Aczkolwiek jesteś na dobrej drodze żeby to zmienić.
    Nie za pisanie "niewygodnych rzeczy", bo przyjmuje je z uśmiechem politowania popijając kolejny łyk zmrożonego browara (polecam w taką pogodę!), ale za notoryczne obrażanie innych osób.
    It didn't happen.

  5. #5
    Guest

    Default

    Wene - nie miałem zamiaru nikogo obrażać Jeżeli tak się stało - to przepraszam.

    Ale widać moja mała prowokacja przyniosła pozytywny efekt - wreszcie jakieś konkretne wyjaśnienie ze strony ogólnie pojętej Administracji. - Chwała za to...
    Powtórze (po raz kolejny) - gdybyście od razu odpowiadali konkretnie na stawiane różnego rodzaju zarzuty - nie byłoby takich sytuacji.
    Do tej pory wasza jedyna rada na jakiekolwiek zarzuty była "pisz ticketa" lub "zamykam temat". A takie podejście właśnie było denerwujące. Zdarzała się jakaś odpowiedź z waszej strony - ale tylko wtedy, gdy konkretnie ktoś "obrażał" adminów.
    Zrobiłeś Wene ruch w dobrym kierunku Oby pozostała część adminów poszła twoim śladem.

    Wene - a jaki ma sens banowanie kogoś - po zakończeniu gry???? Jaka jest w tym logika? W czym taki ban ma pomóc osobom, które ucierpiały przez osobę zbanowaną?

  6. #6
    Guest

    Default

    wenezuelo
    dla swietego spokoju umiescie na forum tak jak pisalismy (za co ban na ile dni itd. itd.) wtedy nie beda sie tak ludzie buntowac i denerwowac

  7. #7
    Guest

    Default

    donsik ma rację Nie róbcie z tego (banów) wielkiej tajemnicy :d

  8. #8

    Default


    Odnośnie w/w tematu, planuję udostępnić na stronie informacje na temat długości banów za naruszenie poszczególnych reguł. Być może nastąpi to już od przyszłej rundy.
    Natomiast zawsze jest to płynna sprawa, i tak za naruszenie tej samej zasady mogą zostać nałożone różne długości blokady konta. Wszystko zależy od kilku czynników, takich jak dotychczasowa "kartoteka" czy skala naruszenia.

    Poniżej przykłady obrazujące sytuacje:

    Gracz A - zalogował swoje konto z PC, z którego uprzednio logowane byłe inne konto. Czysta kartoteka, brak jakichkolwiek innych powiązań pomiędzy kontami. Taki gracz może zostać potraktowany względnie łagodnie i dostać bana na kilka dni jako przestroga. Było naruszenie zasad ale w zasadzie brak większych korzyści wynikających z tego faktu.

    Gracz B - używa notorycznie PC, z którego logowane są inne konta. Ponadto pomiędzy tymi kontami dochodzi do różnych interakcji, wspólne rabunki oraz napady. Kartoteka względnie czysta, jeden ban sprzed roku. W tej sytuacji gracz B zostanie ukarany banem do końca rundy.

    Gracz C - recydywista, notorycznie używa kukieł w grze. Po raz kolejny złapany na łamaniu reguł gry w sposób nieulegający wątpliwości. Biorąc pod uwagę wcześniejszą historię banów i brak płynącej z tego nauczki (kolejne złamanie zasad) gracz C może zostać ukarany perm banem, czyli dożywotnią blokadą konta.

    Jak widać wszyscy trzej gracze złamali tą samą zasadę (#2) ale wymierzone im kary różnią się od siebie. Oczywiście powyższe to wyłącznie teoretycznie przypadki, podobnych może być dużo więcej.
    It didn't happen.

  9. #9
    Guest

    Default

    Wene - wszystko ładnie pięknie Zmierzamy w dobrym kierunku żeby wreszcie mówić otwarcie
    Jednak mam pytanie - jak się sytuacja przedstawia, jeśli gracz zostanie przyłapany na łamaniu innych punktów Regulaminu? (np. boty)

    Mam jednak pomysł (chociaż to może być uciążliwe i czasochłonne): zróbcie (n.p.) w rodzaju tabeli informację o banach pod kątem każdego punktu Regulaminu.

  10. #10

    Default


    Tak, powyższy przykład dotyczył multi, natomiast jeśli/gdy już udostępnimy informację to dot. wszystkich punktów regulaminu.
    It didn't happen.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •