Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Guest

    Default Polska a nie Polska.

    Ostatnio wyskakuję mi taki problem

    You can't login from another country within 48 hours from last login

    Dokładnie nie wiem co tzn, ale w tłumaczeniu, że jestem w innym kraju teraz niż Polska, i muszę poczekać 48 godzin zeby móc się zalogować, czy to jest jakiś błąd ? czy może ja mam coś źle ustawione w przeglądarce. Pozdro.

  2. #2

    Default


    Sprawdź teraz i daj info zwrotne czy jest okej.
    It didn't happen.

  3. #3
    Guest

    Default

    No teraz jest już okey Dziekuję za pomoc

  4. #4
    Guest

    Default

    Jednak na normal tc jest git, ale na becie gdzie bardziej teraz gram jest to samo co było. Pozdro.

  5. #5

    Default


    Jeśli na becie używasz ten sam nick, to tam również powinno być już okej.
    It didn't happen.

  6. #6
    Guest

    Default

    Tam mój nick ma 3 --> zzz w profilu wiec nie ten sam, ale podobny napewno jest, a czemu to sprawia róznice ?

  7. #7

    Default


    Taką, że musiałem coś ręcznie zrobić na koncie. Sprawdź teraz i zamkniemy temat.
    It didn't happen.

  8. #8
    Guest

    Default

    No teraz działa dziękuje za pomoc. Ale mam też pytanie, np jak zmienie nick i dodam jeszcze jedno z ? to znowu przestanie działać i od nowa bede musiał to zgłaszac ?

  9. #9
    Guest

    Default

    nie bo juz masz zapisana taka niby flage w profilu ... jak juz to abuse itp. zmienilo to mozesz zmieniac nicki ... chyba ze zas zmienisz kraj ( z ktorego jest inny ip i host) to bedzie mial znowu problemy ... (wiec w trkacie wyjazdow za granice lepiej pisze odrazu do crew badz z powrotem do pl bo takie problemy bedziesz mial ciagle... tak jak i ja )

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •