Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Guest

    Red face Ce trebuie sa fac...

    Salut in primul rand.
    Sunt fost moderator si gameoperator in GameForge Romania / OGame, asa ca stiu cam cum merg lucrurile cu conturile multiple, ma rog, asta conteaza mai putin.
    Eu si prietena mea dorim sa jucam acest joc, si, dat fiind faptul ca ea este la mine, va rog sa-mi spuneti cum sau ce pot sa fac pentru a avea amandoi cont.
    Eu fiind mai rapid l-am facut primul insa ea nu mai poate datorita faptului ca de pe un singur ip se poate face doar un cont din cate se pare.
    Exista vreo toleranta sau ceva de genul in cazul in care noi doi nu interactionam in joc ?!
    Astept raspunsurile dvs.

  2. #2
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    111

    Default

    Toleranta exista doar in cazul in care folositi 2 Pc-uri diferite, chiar daca folositi acelasi IP. De asemenea intre conturi nu poate exista nici o interactiune (spargeri in acelasi gang, acelasi club, atacuri intre conturi).

  3. #3
    Guest

    Default

    Ea are laptop, eu am desktop.
    Avem acelasi net - prin router - upc isp.
    Cum poate trece de avertizarea de acelasi ip ?! I-am trimis invite de pe contul meu sa-si faca si ea.

  4. #4
    Guest

    Default

    Imi cer mii de scuze pentru double posting.
    Ea tot nu poate sa-si faca cont. Primeste eroarea cum ca mai exista un cont pe acest ip...

  5. #5
    Guest

    Default

    Am rugat pe cineva sa dea un register pe mail-ul prietenei mele..
    Trebuie sa anunt pe cineva cumva acum ?!
    Vom juca de pe acelasi ip inca 1 saptamana maxim cat mai sta la mine acasa...

  6. #6
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    111

    Default

    Puteti juca atat timp cat respectati ce ti-am zis mai sus.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •