Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Guest

    Default Nelamurire cu creditele

    Salutare,aveam 50 de credite castigate la nivele si mi-a aparut ca mai am 10 credite virtuale pe care trebuie sa le consum pana la sfarsitul rundei!!zis si facut...am bagat 10 credite la fabrici...sa imi produca mai mult cu 10% dar surpriza...in loc sa mi le ia pe alea virtuale...mi-a luat din alea 50....cum vine asta?care e ordinea folosirii creditelor ?Nu scrie nicaieri ce si cum....puteti sa imi explicati ?

  2. #2
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    spain
    Posts
    1,345

    Default

    Deci evident sectiunea Credite este doar 1 nu ai 2 tip CRedite Gratis sau Credite Cumparate .. ele se aduna sau asa ar fi normal , in orice caz cred ca ai realizat ca acesta este un joc in care se castiga bani la sf fiecarei runde si deci evident este necesar sa si " spargi" niste credite . Oricum am deschid subiectul in conferinta adminilor si am sa iti dau un raspuns mai concret

  3. #3
    Guest

    Default

    avident ca se vrea sa se castige bani de pe urma cumpararii creditelor....dar nu asa cu magarii...am primit 10 credite de la cineva si am mai castigat in prima faza 20 la un nivel,deci aveam 30,scris la credite,am consumat 10 pe investitori..si au mai ramas 20....acum spre sfarsit de runda...a aparut ca de fapt am 10 virtuale...serios?cum rahat vine asta?ori imi zice de la inceput ca alea castigate sunt virtuale.....ori daca zice spre sfarsit,dupa ce m-am chinuit sa le castig inseamna ca e magarie si prosteala...cel putin asa mi se pare mie.Acum am aflat ca si celelalte 30 de le-am luat pentru ultimul nivel,godfather au devenit tot virtuale,daca stiam nu mai jucam,m.am chinuit o runda ca sa iau creditele(care nu spune nicaieri care se reporteaza si care nu) ca sa incep runda viitoare cu o arma ceva...si spre sfarsitul rundei aflu de fapt ca...sunt virtuale,deci.....

  4. #4
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    spain
    Posts
    1,345

    Default

    Deci toate creditele care le primesti la nivel evident sunt virtuale ( CADOU ) pentru ca nu platesti pentru ele si deci odata ce nu le folosesti pana la sf rundei in curse le vei pierde , asta cred k sthiai oricum , probabil cuvantul virtual nu este cel mai indicat pentru a le descrie eu as zice ca ele sunt un cadou , bonus , recompensa pentru nivel pe care tu l ai atins . Dar repet nu ai platit nimic pentru ele deci..

  5. #5
    Guest

    Default

    Pai da,evident ca sunt cadou,dar ar fi trebuit sa scrie de la inceput ca sunt virtuale,eu de exemplu nu am stiut,nu am vazut sa scrie pe undeva asta(atunci de ce le mai scrie la credite?).Si mai e o chestie,Daca dai un cadou cuiva,pentru meritele lui,in cazul meu sau al nostru,pentru ca am jucat multe ore..am facut trafic site-ului si am crescut in nivel,ii conditionezi folosirea cadoului?daca il dai cadou....mi se pare normal ca playerul sa faca ce vrea si cand vrea cu cadoul nu ?Cand dai un cadou o sticla de whisky cuiva pe merit,il conditionezi ca baaaaa daca nu bei sticla aia pana pe 30 februarie....ti-o iau inapoi?

  6. #6
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    spain
    Posts
    1,345

    Default

    Cred k am discut destul despre acest subiect pe alte cai de comunicatie xD deci pot sa inchid threadu .

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •