Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Thread: hospital pomoc!

  1. #1
    Guest

    Default hospital pomoc!

    e ovako u zadnjih par dana svaki put kada uzmem drogu iako se nepredoziram zavrsim u bolnici pa moze li mi iko reci u cemu je problem i sta da uradim da se to ne desi.hbača

  2. #2
    Guest

    Default

    mozda te neko ubije svaki put kad udjes u klub
    a mozda je neki bag sto je manje verovatno :P
    jel ti se smanjuju ocene??

  3. #3

    Default

    idesh u bolnicu zbog zavisnosti,uzimaj metadon posle savkog 2. konzumiranja veceg broja droge

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by SremskaMafija
    idesh u bolnicu zbog zavisnosti,uzimaj metadon posle savkog 2. konzumiranja veceg broja droge
    ta ti je pametna ,, covjek ili uzima previse droge ili ga netko nabije kratko i jasno hehe

  5. #5
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default Re: hospital pomoc!

    Quote Originally Posted by hyperbos
    e ovako u zadnjih par dana svaki put kada uzmem drogu iako se nepredoziram zavrsim u bolnici pa moze li mi iko reci u cemu je problem i sta da uradim da se to ne desi.hbača
    Ako nemaš svoj rave otvori jedan, pošto u bolnicu zaglaviš svaki put zato što te neko rokne!!!

    Zbog zavisnosti ne možeš da završiš u bolnici a metadon uzimaš posle svakog trećeg drogiranja!

    Ako imaš 100% stamine i uzmeš 1 unit bilo koje droge zaglavićeš u bolnicu na 2h igre!!!

    Na linku ispod imaš guide za igru pa ako te nešto zanima možeš tu da pogledaš

    http://guide.thecrims.com/wiki/index.php/Main_Page

  6. #6
    Guest

    Default Re: hospital pomoc!

    Quote Originally Posted by FatJony
    Quote Originally Posted by hyperbos
    e ovako u zadnjih par dana svaki put kada uzmem drogu iako se nepredoziram zavrsim u bolnici pa moze li mi iko reci u cemu je problem i sta da uradim da se to ne desi.hbača
    Ako nemaš svoj rave otvori jedan, pošto u bolnicu zaglaviš svaki put zato što te neko rokne!!!

    Zbog zavisnosti ne možeš da završiš u bolnici a metadon uzimaš posle svakog trećeg drogiranja!

    Ako imaš 100% stamine i uzmeš 1 unit bilo koje droge zaglavićeš u bolnicu na 2h igre!!!

    Na linku ispod imaš guide za igru pa ako te nešto zanima možeš tu da pogledaš

    http://guide.thecrims.com/wiki/index.php/Main_Page

    hvala vam uzimam ja metadon poslije svakog treceg drogiranja ali nemam svoj rave party samo night club evo sada cu otvoriti jedan i moze li biti to razlog?svaki put mi se ocijene smanje dosada mi se strenght za 300 smanjila zbog toga

  7. #7
    Guest

    Default

    samo da pitam koliko metadona da uzmem poslije svakog 3 drogiranja

  8. #8
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    samo 1

  9. #9
    Guest

    Default Re: hospital pomoc!

    Quote Originally Posted by hyperbos

    hvala vam uzimam ja metadon poslije svakog treceg drogiranja ali nemam svoj rave party samo night club evo sada cu otvoriti jedan i moze li biti to razlog?svaki put mi se ocijene smanje dosada mi se strenght za 300 smanjila zbog toga
    ako ti se smanjila strong , onda te netko ubije ,, stavi jednu drogu u svoj klub ili rave party (zavisi sto imas) . i stavi ogranicenje respecta i onda vjerovatno nece nitko ulazit , a opet se moze dogodit

  10. #10

    Default

    Kako ti se zove night club ili rave party?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •