Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Guest

    Default 2 błędy / problemy

    Witam! Mianowicie posiadam 2 problemy związane z grą. 1 to gdy jestem w gangu zdarza się ze nie mogę acc skokow zadnych bo nie mam nawet przycisku akceptuj i nie widzę napadów grupowych (jeśli ktoś organizuje akcje pobicia kogos to w zakładce napad nic mi się nie wyswietla). 2 często gdy chce się zalogowac to wyskakuje mi "Twoje ip zostało zbanowane" i długo długo musze restartować internet itp. żeby się lognac. Przegladarka IE najnowsza. Jeśli ktoś ma jakies pomysły jak pozbyć się owych problemów to będę wdzięczny.

    Z góry dziekuje i pozdrawiam!

  2. #2
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Witaj,
    Czy czyściłeś wszelkie dane przeglądarki/ciasteczka itp? Czy często występują takie problemy? Sprawdzałeś na innych przeglądarkach?

    Jeśli chodzi o bany to może masz jakiś program, który powoduje, ze łączysz się ze stronami poprzez proxy? Jeśli dostaniesz bana na IP to napisz proszę ticket na stronie http://support.thecrims.com do działu ABUSE- Complaints only z informacją o banie (w języku angielskim)

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by SzymanEzl View Post
    Witam! Mianowicie posiadam 2 problemy związane z grą. 1 to gdy jestem w gangu zdarza się ze nie mogę acc skokow zadnych bo nie mam nawet przycisku akceptuj i nie widzę napadów grupowych (jeśli ktoś organizuje akcje pobicia kogos to w zakładce napad nic mi się nie wyswietla). 2 często gdy chce się zalogowac to wyskakuje mi "Twoje ip zostało zbanowane" i długo długo musze restartować internet itp. żeby się lognac. Przegladarka IE najnowsza. Jeśli ktoś ma jakies pomysły jak pozbyć się owych problemów to będę wdzięczny.

    Z góry dziekuje i pozdrawiam!
    Cześć,

    Co do przeglądarki IE - beznadziejna przeglądarka pełna różnych błędów i dziur. - Proponuję Ci przesiąść się na Firefoxa - problemy powinny zniknąć. Ja gram na Firefox-ie i nie ma żadnych problemów - wszystko elegancko działa

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •