Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 30

Thread: Keva je keva

  1. #11
    Guest

    Default

    hahah sto me nasmija, ne pamtim kad sam zadni put bio u bolnici

  2. #12
    Guest

    Default

    Nemoj Denise da čačkaš mečku!

    Evo ima jedan drugi odličan forum za tebe:
    http://forum7.thecrims.com/viewforum.php?f=28

  3. #13
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by denis17BiH
    hahah sto me nasmija, ne pamtim kad sam zadni put bio u bolnici
    ako zelis biti u bolnici do kraja runde samo javi mali

  4. #14
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Default

    Quote Originally Posted by denis17BiH
    hahah sto me nasmija, ne pamtim kad sam zadni put bio u bolnici

    imash moj profil da te podseti

  5. #15

    Default

    pise u pravilima da na trgu treba da se pricaju jezici koji su predvindjeni za taj trg,a sigurrno allahu ekber(sta god to znacilo) nije predvidjeno za ovaj trg,a s obzirom da to govori svaki dan,treba biti banovan

  6. #16
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Default

    Poslednji post u ovoj rundi. Mazuma sa ponosom predstavlja:


    Tvoj prijatelj Elvir26 je završio u bolnici.
    (Dan 183 03:09)
    Vaše prijateljstvo je prekinuto.


    Tvoj prijatelj denis17BiHtreci je završio u bolnici.
    (Dan 182 23:10)
    Vaše prijateljstvo je prekinuto.

    Napad bande izvršen
    (Dan 182 23:09)
    Mazuma otpočeo napad. Pobedili ste i ubili žrtvu!

    Napad bande!
    (Dan 182 22:5
    **enI** hoće da prebije Nightkillerr i treba mu tvoja pomoć!

    (NIGHTKILLER je imao gang u kome je bio Denis17BiH, a mozda i josh neka sitna buranija)




    Zvanichno se zahvaljujem buchnim i bezobraznim bosancima za doniranje statsa i zadovoljstvu koje mi je donelo njihovo ubijanje.

    PS zaista nemam nishta protiv ostalih koji su igrali fer i nisu vredjali po nashem trgu

  7. #17
    Guest

    Default

    pa ja ne vjerujem da možete bit takvi narode.. fakat.. pazi ti da takve uvrede lete radi sranja prie 15 godina i više, i to na igrici.. to mie skroz u kurcu.. a vi kako očete..

  8. #18
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Yoska
    pa ja ne vjerujem da možete bit takvi narode.. fakat.. pazi ti da takve uvrede lete radi sranja prie 15 godina i više, i to na igrici.. to mie skroz u kurcu.. a vi kako očete..
    15 godina je nishta. i ako cemo precizno nije 15 godina nego mnogo, mnogo vise. nije to pocelo na zvezdinoj fudbalskoj utakmici.

    slazem se da je bezveze sto se ne podnose neki koji se nikada i nisu videli i sto su netrpeljivost pokuplili sa tv-a, roditelja ili sa trece/cetvrte/pete... strane, tako je kako je i uvek ce biti tamo gde se "to" najbolje moze primiti i gde pojedinima odgovara.

    ako argentinci i englezi mogu da se i dalje prepucavaju i ne podnose zbog foklandskih ostrva i ajde onog maradoninog gola (uzeo sam primer iz relativno skorije istorije iako ona pamti i mnooooogo starije carke) zasto i mi ne bismo imali takvu privilegiju?

    niti su svi srbi cetnici, niti svi hrvati ustase niti svi bosanci (muslimanski entitet) balije. ali kad mali dokoni klinac (balija wannabe) pocne da spamuje po forumu i trgu, sigurno da se ne moze ocekivati ljubav na prvo "ba".

  9. #19
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by DreadfulShadow
    Quote Originally Posted by Yoska
    pa ja ne vjerujem da možete bit takvi narode.. fakat.. pazi ti da takve uvrede lete radi sranja prie 15 godina i više, i to na igrici.. to mie skroz u kurcu.. a vi kako očete..
    15 godina je nishta. i ako cemo precizno nije 15 godina nego mnogo, mnogo vise. nije to pocelo na zvezdinoj fudbalskoj utakmici.

    slazem se da je bezveze sto se ne podnose neki koji se nikada i nisu videli i sto su netrpeljivost pokuplili sa tv-a, roditelja ili sa trece/cetvrte/pete... strane, tako je kako je i uvek ce biti tamo gde se "to" najbolje moze primiti i gde pojedinima odgovara.

    ako argentinci i englezi mogu da se i dalje prepucavaju i ne podnose zbog foklandskih ostrva i ajde onog maradoninog gola (uzeo sam primer iz relativno skorije istorije iako ona pamti i mnooooogo starije carke) zasto i mi ne bismo imali takvu privilegiju?

    niti su svi srbi cetnici, niti svi hrvati ustase niti svi bosanci (muslimanski entitet) balije. ali kad mali dokoni klinac (balija wannabe) pocne da spamuje po forumu i trgu, sigurno da se ne moze ocekivati ljubav na prvo "ba".
    sve ja razumiem šta si ti reko..al nadam se da se slažeš sa mnom da bi trebali biti opomenuti oni koji potiču takve nacionalističke uvrede, ili bilo šta od toga..!? mislim.. meni je smiješno vidjet takve stvari, znaš ono.. jebi ga.. sad bi ja trebo iz nekog razloga tebe ić pljuvat..jer pričaš na ekavici..!? mislim, kužiš šta ti želim reć.. i poštuem i što će se neko uvrijedit..al mislim da bi prvenstveno trebalo biti objašnjeno ekipi ovdje da jebo ga...ovo je samo igra.. i briem da bi se treali prijavljivat takvi što vrijeđaju.. na kraju krajeva,u pravilima je striktno zabranjeno vrijeđanje na nacionalnoj osnovi.. ako se ne varam..

  10. #20
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Saletzar
    Mogu ja sa chata da ga banujem na par dana, ali iskreno bilo bi dosadno bez imbecila denisovog kalibra...

    kao sto sale rece, bez nekih bi bilo dosadno...

    zapadnobalkanci nisu veci nacionalisti/rasisti od ostalih nacija, samo su manje perfidni i manje licemerni i kazu odmah ono sto misle bez obzira na posledice. ostali to cuvaju samo sa svoje istomisljenike, to je sve.

    s'druge strane neke nacije na balkanu su se rodile pod titom pa tu ima zabune i tesko je odgonetnuti da li su neke prozivke nacionalne ili ne

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •