Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 30 of 30

Thread: Keva je keva

  1. #21
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by DreadfulShadow
    Quote Originally Posted by Saletzar
    Mogu ja sa chata da ga banujem na par dana, ali iskreno bilo bi dosadno bez imbecila denisovog kalibra...

    kao sto sale rece, bez nekih bi bilo dosadno...

    zapadnobalkanci nisu veci nacionalisti/rasisti od ostalih nacija, samo su manje perfidni i manje licemerni i kazu odmah ono sto misle bez obzira na posledice. ostali to cuvaju samo sa svoje istomisljenike, to je sve.

    s'druge strane neke nacije na balkanu su se rodile pod titom pa tu ima zabune i tesko je odgonetnuti da li su neke prozivke nacionalne ili ne

    E pun mi je K.... Vas dusebriznika! Ma nije valjda, svi ste Vi fini i uvredjeni sto se pljuje na nacinalnoj osnovi. A sta treba da radim kad budale stavljaju slike probusenih mozgova, okrvavljenih muslimanskih vehabija, otvoreno pozivaju na verski rat itd. u svom profilu.

  2. #22
    Guest

    Default

    Sta treba da radim, da cutim? Pa jer sam trebao na ratistu da pustim da me zakolju, pa da stave moju sliku u profil i da Vi sad opet mudrujete o vredjanju na nacionalnoj osnovi? E stvarno...
    "Gospodin" stavlja sliku Orica u svoj profil a ja sam licno vadio dete koje je on stavio zivo u rernu!!!
    I ja sad treba da budem banovan sto ga psujem?
    Ma nemam reci za Vas!!

  3. #23
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Default

    Quote Originally Posted by bratlema
    E pun mi je K.... Vas dusebriznika! Ma nije valjda, svi ste Vi fini i uvredjeni sto se pljuje na nacinalnoj osnovi. A sta treba da radim kad budale stavljaju slike probusenih mozgova, okrvavljenih muslimanskih vehabija, otvoreno pozivaju na verski rat itd. u svom profilu.

    treba da uradish ovo:

    Tvoj prijatelj Elvir26 je završio u bolnici.
    (Dan 183 03:09)
    Vaše prijateljstvo je prekinuto.


    Tvoj prijatelj denis17BiHtreci je završio u bolnici.
    (Dan 182 23:10)
    Vaše prijateljstvo je prekinuto.

    Napad bande izvršen
    (Dan 182 23:09)
    Mazuma otpočeo napad. Pobedili ste i ubili žrtvu!

    Napad bande!
    (Dan 182 22:5Cool
    **enI** hoće da prebije Nightkillerr i treba mu tvoja pomoć!

    (NIGHTKILLER je imao gang u kome je bio Denis17BiH

  4. #24
    Guest

    Default

    I da bude jasno to nema veze sa politikom!!
    To je samo borba (ako hocete i moja licno, da se ogradim odmah), protiv zla i zlih ljudi, kojih ima svuda bez obzira na naciju.

  5. #25
    Guest

    Default

    Pa to i radim brate Mazuma, znas valjda
    Ali me nervira sto se uvek nadju neki koji sede pored kompa, i kao znas pricaju o toleranciji i miru o svetu, a sutra ce da mu otmu zemlju. I to na foru, daj da se ne zameramo sa svetom! Ili mi smo mali a oni su "veliki".
    E pa ovo je moja zemlja SRBIJA!! I ovde se ne govori ni bosanskim ni shiptarskim (pardon albanskim), ni turskim jezikom. Moju zemlju volim i nema razloga da se zbog toga pravdam.
    I setite se toga kad pisete svasta ovde!!

  6. #26
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by bratlema
    Quote Originally Posted by DreadfulShadow
    Quote Originally Posted by Saletzar
    Mogu ja sa chata da ga banujem na par dana, ali iskreno bilo bi dosadno bez imbecila denisovog kalibra...

    kao sto sale rece, bez nekih bi bilo dosadno...

    zapadnobalkanci nisu veci nacionalisti/rasisti od ostalih nacija, samo su manje perfidni i manje licemerni i kazu odmah ono sto misle bez obzira na posledice. ostali to cuvaju samo sa svoje istomisljenike, to je sve.

    s'druge strane neke nacije na balkanu su se rodile pod titom pa tu ima zabune i tesko je odgonetnuti da li su neke prozivke nacionalne ili ne

    E pun mi je K.... Vas dusebriznika! Ma nije valjda, svi ste Vi fini i uvredjeni sto se pljuje na nacinalnoj osnovi. A sta treba da radim kad budale stavljaju slike probusenih mozgova, okrvavljenih muslimanskih vehabija, otvoreno pozivaju na verski rat itd. u svom profilu.
    pojasni u kojoj recenici si zapazio dusebriznost, uvredljivost itd...
    ajde jos jednom pazljivo procitaj recenicu koja pocinje sa "zapadnobalkanci" pa mozemo da porazgovaramo o tome sta se njome htelo reci i eventualno da uhvatis kontekst prethodnih postova.

    sto se tice kretena sa pomenutom slikom (razbijena lobanja itd..), njegov mozak je u mnogo vecem rasulu od deteta sa slike tako da ne bi trebalo da dozvolis sebi da te iznervira. to je samo jedan mali balija wannabe i niko ga ne uzima za ozbiljno i svi se sprdaju sa njim a do on to i ne kapira (mozda nece ni shvatiti da se ovo odnosi na njega)

    pozdrav

  7. #27
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    Shadow je legenda!!!
    Jel mogu da dobijem autogram???


  8. #28

    Default

    Quote Originally Posted by DreadfulShadow
    Quote Originally Posted by bratlema
    Quote Originally Posted by DreadfulShadow
    Quote Originally Posted by Saletzar
    Mogu ja sa chata da ga banujem na par dana, ali iskreno bilo bi dosadno bez imbecila denisovog kalibra...

    kao sto sale rece, bez nekih bi bilo dosadno...

    zapadnobalkanci nisu veci nacionalisti/rasisti od ostalih nacija, samo su manje perfidni i manje licemerni i kazu odmah ono sto misle bez obzira na posledice. ostali to cuvaju samo sa svoje istomisljenike, to je sve.

    s'druge strane neke nacije na balkanu su se rodile pod titom pa tu ima zabune i tesko je odgonetnuti da li su neke prozivke nacionalne ili ne

    E pun mi je K.... Vas dusebriznika! Ma nije valjda, svi ste Vi fini i uvredjeni sto se pljuje na nacinalnoj osnovi. A sta treba da radim kad budale stavljaju slike probusenih mozgova, okrvavljenih muslimanskih vehabija, otvoreno pozivaju na verski rat itd. u svom profilu.
    pojasni u kojoj recenici si zapazio dusebriznost, uvredljivost itd...
    ajde jos jednom pazljivo procitaj recenicu koja pocinje sa "zapadnobalkanci" pa mozemo da porazgovaramo o tome sta se njome htelo reci i eventualno da uhvatis kontekst prethodnih postova.

    sto se tice kretena sa pomenutom slikom (razbijena lobanja itd..), njegov mozak je u mnogo vecem rasulu od deteta sa slike tako da ne bi trebalo da dozvolis sebi da te iznervira. to je samo jedan mali balija wannabe i niko ga ne uzima za ozbiljno i svi se sprdaju sa njim a do on to i ne kapira (mozda nece ni shvatiti da se ovo odnosi na njega)

    pozdrav
    I sta sad, opet si se naso' jel da? A gde ti zivis u Americi ili na Balkanu? I moj komentar se odnosio na vredjanje na nacionalnoj osnovi a ne direktno na tebe ali sam morao da citiram neki koment.


    To sto se kretena sa pomenutom slikom tice, da je on video sto i ja bio bi verovatno drugaciji, ali posto sam ja drzao takve glave (mog ortaka) ja to malo drugacije vidim jbg!

    Sta je lose u tome sto sam ja naconalista? Najvaznije da nikoga ne mrzim i da nistam sovinista! Ali me vredja ovolika tendecioznost kod ovih bosanaca! To prelazi iz gluposti u nesto ozbiljnije. Zasto se ne vredjamo sa hrvatima ili slovencima (bar ne ovoliko)?

  9. #29
    Guest

    Default

    apsolutno nije lose sto si nacionalista, to je dobro.
    lose je to sto dozvoljavas sebi da te neki maloletni bolidi nerviraju.

    boli me dupe sta pise neki balija.
    mene nerviraju skotovi poput velje ilica i slicni.
    puca mi peta i za bosance i za hrvate. oni ne mogu da me smore kao neki nasi srbi (koji koriste patriotizam i srboljublje radi sopstvenih interesa).

    sr4nj3 je sto si prosao kroz to sto si prosao ali mali balija nije vredan ni jedne sekunde koju provedes u razmisljanju o njemu.

  10. #30
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Default

    Quote Originally Posted by DreadfulShadow
    mali balija nije vredan ni jedne sekunde koju provedes u razmisljanju o njemu.

    kako nije Dreadful, pa ja obozavam da smishljam nachine kako da ga roknem :P:P:P

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •