Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Guest

    Default kolejny raz bęcki od żółtego kontaku

    Witam. nie wiem czy to jakiś bug czy już takie extra boty robią, ale chyba już 5 raz dostałem baty w klubie bo spotkałem gościa który nie pojawia mi się jako czerwony kontakt tylko jako "żółty" (ikonka kontaktów pojawia się taka jak przy stałych kontaktach), przez co nie mogłem zrobić operki, bo wyskakiwał mi komunikat, że nie mam żadnych czerwonych relacji, przećpać oczywiście nie zdążyłem bo mnie dojechano.

    zróbcie coś z tym bo pociach gra się powoli robi, nawet nie ma możliwości się przed takim frajerem bronić (no chyba że złoty strzał), kierujecie grę w stronę gry solo i polowań, to je kur... dopracujcie albo w odpowiedni sposób zabezpieczcie, bo gra w obecnej sytuacji traci sens.
    Last edited by Tonik; 08-07-2014 at 05:59 PM.

  2. #2
    Guest

    Default

    Też mnie tak dwa razy dojechali, ikona się tylko podświetliła na normalny kolor. Najśmieszniejsze jest to, że raz nawet nie wylądowałem w szpitalu, dostałem jedynie wiadomość:
    Przegrałeś walkę.
    Twoja inteligencja zmalała o 1466.3.
    Twoja siła zmalała o 1689.
    Twoja charyzma zmalała o 989.2.
    Twoja wytrzymałość zmalała o 1052.8.
    Twoja broń wyrządziła 402 obrażeń.
    Po prostu wyssał mi staty.

  3. #3
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Witajcie,
    Nie widzę w ticketach aby ktoś jeszcze miał taki problem jak Wasz. Czy napisaliście już ticket w tej sprawie? Jeśli nie to proszę abyście napisali ticket do działu BUG- Reports (w języku angielskim) używając centrum supportu.

  4. #4
    Guest

    Default

    prosze zajmijcie się tą sprawą, bo od ostatniego wpisu, miałem szpital w ten sposób już 3 razy, normalny kontakt w klubie brak mozliwości operki i za chwilkę zgon, i nie wiem czy to jakiś bug w grze czy walą tak na botach. ostatnio dostałem tak od,

    Zostałeś zaatakowany przez nRS Dzień 73 @ 12:15
    Zostałeś zaatakowany przez NuStiuJuca Dzień 81 @ 10:15
    Zostałeś zaatakowany przez LOU3k Dzień 85 @ 12:30

    wszystkie były po kontakcie w klubie i bez czerwonego kontaktu, wyświetliła się ikonka jak w przypadku zaproszenia kogoś do stalych, brak możliwości operki, i zgon.

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by lili16 View Post
    prosze zajmijcie się tą sprawą, bo od ostatniego wpisu, miałem szpital w ten sposób już 3 razy, normalny kontakt w klubie brak mozliwości operki i za chwilkę zgon, i nie wiem czy to jakiś bug w grze czy walą tak na botach. ostatnio dostałem tak od,

    Zostałeś zaatakowany przez nRS Dzień 73 @ 12:15
    Zostałeś zaatakowany przez NuStiuJuca Dzień 81 @ 10:15
    Zostałeś zaatakowany przez LOU3k Dzień 85 @ 12:30

    wszystkie były po kontakcie w klubie i bez czerwonego kontaktu, wyświetliła się ikonka jak w przypadku zaproszenia kogoś do stalych, brak możliwości operki, i zgon.
    Jak napisał Tonik - napisz ticketa do BUG-Reports.
    A swoją drogą możesz napisać drugiego ticketa, żeby admini sprawdzili tych 3 graczy o których napisałeś (oczywiście też po angielsku) ale do "Abuse - Reports only"

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •