Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6
    Guest

Default Yenilikleri Biraz Açıklarmısnız Swist

Dövüş klübü geri geldi
    Crims gazetesi düzenlendi
    Silah fiyatları değişti
    Uyuştucular şimdi saygınlık hesaplamasına dahil
    3 yeni dil : Malayca(Malezya dili),Bulgarca ve İbranice
    Bazı hata düzeltmeleri ve genel geliştirmeler

Dövüş Klübünü biraz anlatırmısnız oyuna başlayınca bocalamayalım bide 4.maddeyi biraz daha detaylı acıklarsan sevınırım ve lütfen bu konuyu sılme Şimdiden saol

Guest

dostum dövüş kulubünün simgesine tıklıyorsun ve seçenekler var aynı saldırı bölümü gibi

bende unuttum ordan senin gibi başkalarının ismini seçiyorsun

altta da nasıl döveceğini seçiorsun mesela upperkut felan kick felan var birisini seçiosun dalıosun

yani bir nevi kontak sız dalma yada gece kulubü ama
    adam senden güclüyse dayak yersin güclü deilse peş peşe dal

Guest

dövüş clubunda saygınlıınızın %20 -/+ olanlara meydan okuayabilirsiniz ve kavgada silah ve zırhlarınız aktif almayacak onar kavgada otomatik olarak yok sayılacak ve 4. maddeye gelince şimdi ac yaptınız elnizde 100 000 000 para var buda demek oluyor ki 10000 saygınlıpınız varuyusturu tüccarından mal satın aldığınızda bu saygınız düşmeyecek aynı kalacak fakatgemi gelip sattığnızda tabiki sayınız artacak bu olay sezonun son günü oyuna giremeyip mallarını satamayan oyunculara yardım olmak için geliştirildi

Guest

Quote Originally Posted by SwiftBlast
    dövüş clubunda saygınlıınızın %20 -/+ olanlara meydan okuayabilirsiniz ve kavgada silah ve zırhlarınız aktif almayacak onar kavgada otomatik olarak yok sayılacak ve 4. maddeye gelince şimdi ac yaptınız elnizde 100 000 000 para var buda demek oluyor ki 10000 saygınlıpınız varuyusturu tüccarından mal satın aldığınızda bu saygınız düşmeyecek aynı kalacak fakatgemi gelip sattığnızda tabiki sayınız artacak bu olay sezonun son günü oyuna giremeyip mallarını satamayan oyunculara yardım olmak için geliştirildi
    şimdi biz tüccardan mal çekicez sayımız düşmücek ama çektiğimiz malı satınca saygınlığımız yükselicek böylemi doğrumu anladım

Guest

diyelim elindeki parayla 1 milyon afyon aldın saygınığın düşmeyecek ama gemi geldiğinde fiyatlar artıyor mallarını sattığın zaman kar edeceğin için tabiki saygınlığın artaca ama zam gelmeden satrsan mallarını saygınlık kazanmıs olmaz aksine %5 zarar etmiş olursun sanırım bu yenilikler betada aktif su an denemenizi tavsiye ederim

http://beta.thecrims.com

Guest

tşkr edeirm mıoderatırcum saol