Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 2 of 2
  1. #1

    Angry Intrebare despre pimp. [BUG sau NU]

    Pentru inceput buna seara.
    Am si eu o mica nedumerire.
    Joc the crims de mai bine de 2 ani. Joc pe beta in acest moment.
    Am fost la inceput afacerist,am ajuns la nivelu manager,si mi-am schimbat profesia in pimp.
    Toate bune, si frumoase.Insa eu am nevoie de 600 de 'fetite' iar eu pot detine doar 35 de bordeluri la o carisma de 107k
    Am vorbit cu un membru al echipei intrebarea mea find "cam cata carisma trebuie sa am sa pot detine mai mult de 35 ede bordeluri?" raspunsul a fost destul de vag ceva genu " astea sunt informatii confidentiale, descoperi tu ce si cum. Iti recomand sa joci pe normal , beta e pentru teste poti fi si buguri acolo"
    Exista oameni care imi poate explica si mie pe limba mea,ca la un 'taran' cam cum trebuie jucat cu pimpu ? Iar daca este un bug,am vrut doar sa aduc la instintare acest lucru.Toate cele bune. Acum eu stau si ma intreb,daca e bug ? Eu ce fac?mai departe nu pot trece,ca nu am tarfe si nu pot detine mai multe bordeluri.De schimbat numai ma pot schimba.Vreau cateva sfaturi de la oameni care au intampinat genul acesta de problema.

  2. #2
    Daniel4ever Guest

    Default

    Salut, explicatia probabila este ca statusul tau te opreste in a cumpara mai multe bordeluri si implicit tarfe. Iti recomand sa mai aduni stats iar in cazul in care problema persista revino cu un mesaj!

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •