Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 3 of 3

Thread: Eski Sezonlar

Guest

Question Eski Sezonlar

Selamlar.

Eski oyuncular artık eskisi kadar zevk alamadığını söylüyor. Oyun gerçektende farklılaşıyor ve kötüleşiyor. Düşük oyunculara çalışıyor oyun fakat bence onlarda öğrenmeli ve tecrübelilirin bir artısı olmalı!

Yani kontakla saldırı, barlar, bina ve silah fiyatları, eğitim merkezi ve birçok şey çok berbat oldu. Kontakla saldırı kanka merkezinin önemini bitirdi, bar kasmak farklılaştı ve berbatlaştı. Thecrims'in mantığı çoklu hesap ile kasma ve birçok hesabı olup daha çok kasanın önde olması idi. Şimdi en verimli oynayan önde olacakmış. Bu sizinde işinize gelmez ki. 150 bilette nedir ? Silahları düşükler alamıyor, günde 2 eğitim yetersiz.

Eski zamanlara dönülecek mi, ya da deneme yapılacak mı ? En azından kontak harici diğer özellikler geri gelecek mi ? Son olarakta bu dileklerimizi ve düşüncelerimizi başka nereye yazabiliriz, oyuncuların çoğu bunu isterse geri dönülür mü, bir oylama vb. yapılacak mıdır ?

Teşekkürler.

Öncelikle geri dönütlerin için teşekkür ederiz. Bu tür yorumlar bizim için çok önemli. Oyun hakkında resmi olarak geri dönüt yapmak istiyorsan "Support Turkish" kısmına Türkçe veya "Feedback" kısmına İngilizce yazarak düşüncelerini bizimle paylaşabilirsin.
    Xethen
    Support Team
    TheCrims.com

Guest

bende arkadaşa katılıyorum eski thecrims her halükarda daha güzeldi. acaba bizim yerimize ingilizce supporta atabilirmi admin arkadaşlar bu isteklerimizi ?