Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 39 of 39

Thread: 21 kolo končí

  1. #31

    Default

    vsak Cosm bude hrat ikdyz tvrdi ze uz s tim skoncil takze santo nemusis ani nic hlasit. On bude pripravenej

  2. #32
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac
    vsak Cosm bude hrat ikdyz tvrdi ze uz s tim skoncil takze santo nemusis ani nic hlasit. On bude pripravenej
    uz me to s vama nebavi zigac kdo ma porad na ty tvoje super joky odpovidat v jednom kuse

    a zigac hlasim ti do predu po 18:00 tu nebudu, takze s jokama pockej pls az se vratim, aby ti nedosly vsechny, i kdyz to myslim nehrozi

  3. #33

    Default

    no to ja nevim jestli to vydrzim. Kdyz tak budu prubezne zasobovat jokema ostatni vzpominkama na Tebe, aby nam tu nebylo smutno. Po 18:00 uz tu budou jen hadky a to uz nebude ono

  4. #34
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac
    no to ja nevim jestli to vydrzim. Kdyz tak budu prubezne zasobovat jokema ostatni vzpominkama na Tebe, aby nam tu nebylo smutno. Po 18:00 uz tu budou jen hadky a to uz nebude ono
    nebudou jen hádky bude se rozdělovat 1000 kreditů

  5. #35

    Default

    no tak to se priprav ze tu bude skemrat dalsich XXX a budou se hadat a chtit je taky

  6. #36

    Default

    Quote Originally Posted by koffisko
    jdeme rýpat do laado !
    kofein to sa ti nepodari, mna nic nerozhodi mam super naladu v poslednej dobe

  7. #37
    Guest

    Default

    Zigac ja som s TC skoncil ja tu len teraz prudim a otravujem vzduch. Naposledy to bolo ked som sa trochu pochytil s scorpionom na svk namesti ked som sa prihlasil cez tento kamosov ucet

    Na MimiSVK mam totiz tu na fore ban za spam cez australsku proxy

    Tak teraz mozes pustit nejaky joke rad zastupim cosma

    PS: Uz ma nic nenasere bo som si nasiel dobre on line radio
    http://www.megastacja.net

  8. #38
    Guest

    Default

    samy duchodce tady jak vidim lockni to santa malo omladiny

  9. #39
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    njn, tu sa už dorýpalo dávno to 21.kolo.

    Lock

    M.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •