Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5

Thread: Banned

  1. #1
    Guest

    Lightbulb Banned

    Witam, dzisiaj dnia 22.10.2014 otrzymałem bana za złamanie regulaminu pkt. 2
    grałem z kolegami u mnie i padło na mnie nic aż tak wielkiego by się nie stało lecz kilka godzin wczesniej zakupiłem Vipa i Broń i to troszeczkę zasmucająca sytuacja, prosił bym wiadomo o odblokowanie konta, moim zdaniem nie jest to aż taka zbrodnia tym bardziej że taka sytuacja była jednorazowa a ban na 2 miesiące...

    Liczę na odpowiedz nawet najmniejszą bo już do supportu coś tam wysłałem ale gracze mówia że nigdy nie odpisują ; /
    wiadomo 20zł nie największy wydatek ale zeby pograc tylko godzinke za 20 zł to już gorzej

  2. #2
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Brazil, São Paulo
    Posts
    197

    Default

    2. Zakazane jest posiadanie oraz granie na więcej, niż jednym koncie. Dozwolone jest granie na więcej niż jednym koncie z tego samego adresu IP, jednakże zabronione są jakiekolwiek wspólne akcje między kontami. Oznacza to również, że możesz zalogować się tylko na jedno konto z jednego komputera. Uwaga: zabronione jest rejestrowanie nowego konta jeśli już jedno posiadasz. Jeżeli Twoje konto zostało zbanowane do końca rundy, musisz poczekać do rozpoczęcia kolejnej rundy aby kontynuować grę, w przeciwnym razie Twoje nowe konta zostaną z automatu zablokowane.

  3. #3
    Guest

    Default

    Niby ta ale gram z koleszkami i szczerze gram już 2 postacią bo przecież nie czekał bym 2 miesiące albo miesiąca żeby pograć...
    A nie bedę specjalnie grał na 2 kompie żeby pograc, pożyjemy zobaczymy myślę że ban już nie wpadnie....

  4. #4
    Guest

    Default

    Napisalem do supportu ze gralem z kolegami u mnie na 1 kompie i zeby odblokowali mi moja postac a te k*** zbanowali wszystkie postacie, i ta co gralem sobie nastepna porazka w ciach z tym systemem ich myslenia


    /+1 wulg.
    Last edited by Tonik; 10-24-2014 at 07:22 PM.

  5. #5
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Witaj,
    Logując się w nowej rundzie pokazał się regulamin, który zaakceptowałeś tak więc musiałeś liczyć sie z tym, że łamiąc regulamin narażasz się na blokadę kont.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •