Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 7 of 7

Thread: problem

  1. #1
    Guest

    Default problem

    Witam chcialbym zglosic problem a dokladnie, nie moge nikogo zaatakowac, w klubach nikogo nie spotykam, mam 6600 ponad respektu, czy to tylko ja mam taki "bug" czy poprostu czegos nie zrobilem i nie wiem jeszcze? moja profesja to gangster, prosze o szybka odpowiedz, dziekuje

  2. #2
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Żaden BUG. Po prostu nikogo nie spotykasz. Pamiętaj, że samo wejście do klubu nie kosztuje CIę utraty biletu- dopiero zaćpanie pobiera 1 sztukę więc możesz wchodzić do tylu klubów ile chcesz. Musisz odwiedzać kluby i czekać aż ktoś sie trafi.

  3. #3
    Guest

    Default

    no ok, ale jak mam byc w klubie skoro moge byc tylko 10 sekund a pozniej wyrzuca mnie z klubu do takie jakby "lobby" gdzie sie wybiera "puby" ale i tak wszystkie sa darmowe i nie wiem gdzie szukac by spotkac kogos wiecej. Jeszcze drugie pytanie z mojej strony, czy mozna kogos zaatakowac nie wchodzac na zakladke "napad" ??

  4. #4
    Guest

    Default

    UP.


    Prosze o odpowiedź, to jest wazne dla mnie

  5. #5
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Witam,
    W klubie możesz być 30 sekund, nie 10 po tym czasie faktycznie Cię z niego wyrzuca.

    Co do drugiego pytania- Nie, nie ma innej możliwości niż zakładka napad lub poprzez Arenę.

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by Tonik View Post
    Witam,
    W klubie możesz być 30 sekund, nie 10 po tym czasie faktycznie Cię z niego wyrzuca.
    Siedzi sie 10 sekund choc widywałem ze było mozna 30, nie wiem w jaki sposob jest namieszane, przed chwila za kazdym razem mialem 10sek.

  7. #7
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Za każdym razem kiedy nie wejdę do klubu mam 30 sekund i czekam do końca aż mnie wyrzuci. Czyściłeś ciasteczka/dane przeglądarki? Jak nadal będzie tak, że po 10 sekundach wyrzuca Cię z klubu to zgłoszę to do developera.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •