Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
  1. #1
    Guest

    Default Zbanowane ip - pomocy

    Witam,
    dziś rano wchodze na tc i widze komunikat przy logowaniu, że mam zbanowane ip.
    Grałem na różnych ip z tego względu, że odpalałem treningi z telefonu i udostępniałem czasem internet z telefonu i uzywalem go na laptopie.
    Proszę o wyjaśnienie i odbanowanie ip.

  2. #2
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    near Wrocław
    Posts
    251

    Default

    Witaj,
    Twoje IP zostało odbanowane. Na przyszłość w takiej i podobnej sprawie napisz ticketa do działu Abuse complains only po angielsku lub jeśli masz problem z napisaniem paru zdań to najpierw do Support PL i tam zostanie Twój ticket przetłumaczony.
    Pozdrawiam

  3. #3

    Default

    Witam.
    Podobnie jak Kolega wyżej spotkała mnie dziś przykra niespodzianka. Chciałem zalogować się na na TC a tu wyskakuje komunikat o zbanowanym IP. Jak to jest możliwe jak gram z jednego komputera, na jednym koncie, wykorzystując jedyną przeglądarkę jaką posiadam? Proszę o jak najszybsze załatwienie sprawy i odbanowanie konta. Zawsze grałem uczciwie a to co mnie dziś spotkało to jakaś kpina.

  4. #4
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Quote Originally Posted by FreddyKruegeR666 View Post
    Witam.
    Podobnie jak Kolega wyżej spotkała mnie dziś przykra niespodzianka. Chciałem zalogować się na na TC a tu wyskakuje komunikat o zbanowanym IP. Jak to jest możliwe jak gram z jednego komputera, na jednym koncie, wykorzystując jedyną przeglądarkę jaką posiadam? Proszę o jak najszybsze załatwienie sprawy i odbanowanie konta. Zawsze grałem uczciwie a to co mnie dziś spotkało to jakaś kpina.
    Witaj,
    Z tego co widzę to aktualnie jesteś zalogowany na swoje konto. Czy sprawa już została załatwiona?

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by Tonik View Post
    Witaj,
    Z tego co widzę to aktualnie jesteś zalogowany na swoje konto. Czy sprawa już została załatwiona?
    Dostałem bana w dniu swoich urodzin. Taki fajny prezent za prawie 9 lat z TC. Npisałem ticketa i tego samego dnia około południa miałem już zdjętego bana. Mam nadzieję, że podobna sytuacja już więcej się nie powtórzy.

  6. #6

    Default

    Witam, ja mam podobny problem jak koledzy wyżej. Ja korzystam głównie z telefonu do grania w TC. Lecz czasem używam komputera. Na jednym komputerze mogę się zalogować a na tym z którego teraz piszę ten post nie mogę się zalogować bo wychodzi mi że mam zbanowane IP. Pierwszy raz na tym komputerze wchodzę na TC więc nie wiem w czym problem.

  7. #7
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    adixdx,
    Otrzymałem informację, że te IP, z którego napisałeś post to jest PROXY, a używanie proxy w grze jest niedozwolone i takie IP są banowane.

  8. #8
    Guest

    Default

    tu zalogowalem sie bez problemu. ale z tego co rozumiem, wpisalem raz niepoprawnie moj password i wyskoczyl komunikat ze mam zbanowane ip. gram w TC tylko na jednym komputerze, wiec nie wiem co jest powodem bana... prosze o pomoc


    dziekuje.

  9. #9
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Quote Originally Posted by Gazzp View Post
    tu zalogowalem sie bez problemu. ale z tego co rozumiem, wpisalem raz niepoprawnie moj password i wyskoczyl komunikat ze mam zbanowane ip. gram w TC tylko na jednym komputerze, wiec nie wiem co jest powodem bana... prosze o pomoc


    dziekuje.
    Witaj,
    Przekazałem sprawę odpowiedniej osobie. Po otrzymaniu odpowiedzi edytuję swojego posta i dodam odpowiednie informacje.

    /Sprawdzono IP, z którego napisałeś tego posta i nie ma ono bana. Chyba, że chodzi o inne IP.
    Last edited by Tonik; 03-06-2015 at 06:42 PM.

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Tonik View Post
    Witaj,
    Przekazałem sprawę odpowiedniej osobie. Po otrzymaniu odpowiedzi edytuję swojego posta i dodam odpowiednie informacje.

    /Sprawdzono IP, z którego napisałeś tego posta i nie ma ono bana. Chyba, że chodzi o inne IP.
    nie mam pojecia o co chodzi.... po raz kolejny staram sie zalogowac i nie moge bo wyskakuje ze mam bana.... loguje z jednego komputera i nikt na 100% nie loguje z mojego ip... o co chodzi?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •