Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
  1. #11
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    near Wrocław
    Posts
    251

    Default

    Witaj Gazzp,
    a mógłbyś poprostu napisać ticket do działu Support PL lub Abuse Complains? Trudno jest zająć się sprawą jak nawet nie znam IP czy ID konta.
    Pozdrawiam

  2. #12

    Default

    Quote Originally Posted by hjalmar View Post
    Witaj Gazzp,
    a mógłbyś poprostu napisać ticket do działu Support PL lub Abuse Complains? Trudno jest zająć się sprawą jak nawet nie znam IP czy ID konta.
    Pozdrawiam
    też mam taki problem, nie znam się za co przepraszam z góry i nie wiem czy na telefonie mam przeglądarkę z proxy czy nie ale mam prośbę. Moje ID konta to 17163499 i loguję się z internetu na kompie (zawsze mi loguje) i z telefonu komórkowego gdy jestem w szkole lub w pracy i niestety też mam problem z logowaniem(czasami się bez problemu zaloguje a czasami pisze komunikat, że IP jest zbanowane). Czy można do danego konta przypisać 2 numery IP aby nie było takich problemów?? a jeśli mam na przeglądarce w telefonie te całe proxy to nie ma problemu i nie będę logował skoro nie można. Pozdrawiam

  3. #13
    Guest

    Default

    ja też dostałem bana, ale chyba nie jak koledzy wyżej, ponieważ ja dostałem bana na wersji beta.
    korzystam tylko z 1kompa i tego i samego neta. czasem tylko zamiast chrome, użyje firefoxa...
    żal z tym banem.
    ID=1445398



    ************************************************** ************************************************** ****************
    Konto zostało odbanowane,. dzieki
    Last edited by ONAR; 04-03-2015 at 11:39 AM.

  4. #14
    Guest

    Default

    Chciałem zapytać dlaczego moje konto zostało zbanowane od 3 dni moja siostra grała na tym samym ip i kompie na innym koncie gdy zauważyłem że jestem sbanowany i nie moge atakować innych tylko oni mnie natychmiast kazałem mojej siostrze usunąć konto proszę o pomoc...

  5. #15
    Guest

    Default

    A nie dodałem ban wygląda tak This section has been temporarily disabled until dzień 95 16:20 because we have detected suspicious activity on your account i mimo że pisze że do danej godziny wygaśnie nie wygasa tylko sie odnawia możecie sprawdzić sami po wykasowaniu konta siostry nie ma logów na inne konto z mojego Ip z góry dzieki..

  6. #16
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by PolaccoSfaciMM View Post
    A nie dodałem ban wygląda tak This section has been temporarily disabled until dzień 95 16:20 because we have detected suspicious activity on your account i mimo że pisze że do danej godziny wygaśnie nie wygasa tylko sie odnawia możecie sprawdzić sami po wykasowaniu konta siostry nie ma logów na inne konto z mojego Ip z góry dzieki..
    mam ten sam problem co kolega. , ciagle sie odnawia.
    ID = 17172114

  7. #17
    Guest

    Default

    Witam, mieszkam w akademiku i mam taki sam add IP jak kolega, ciągle mnie wywala z gry. Mamy dwa oddzielne konta

  8. #18
    Guest

    Default Ip/ban

    wezcie pomózcie w sprawie Zbanowanego Ip nie moge napadać konkretnie potem sie dowiedziałem że siorka grała na tym samym Ip w tc już usuneła konto a ban nadal jest tylko zmienia sie data np. ma być do dnia 99 do godz.05:30 a po upłynięciu tego że czasu nadal jest tylko o dzien dłużej proszę o pomoc

  9. #19
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    near Wrocław
    Posts
    251

    Default

    Po raz kolejny proszę abyście wszelkie sprawy tego typu zgłaszali do Abuse Complains only. Nikt nie jest Wam w stanie pomóc w sprawie banów przez forum.

    Pozdrawiam

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •