Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 48
  1. #31
    Guest

    Default

    to rundo sm že menju team^^ resno ali2pac4ever ni noter ker mu ne zaupam pač sam merda11 pa jst pa morda da dobiva še kakega zanesljivega!! sam tej k niso usi skup mel niti 320k bi radi mel 1 milijon hahahhahahahaha dej je to zajebancija al kaj?

  2. #32
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by 12stari12
    nex jst ne mislim da bom ew 1 milijon meni je cil to rundo se prpelat do 500k ne pa ali2pac4ever k je stavu d bomo 1 na setu lol hahaha tud to je vic

    Ei stari dodaj me na msn [email protected] k bi se rad pridružu samo če hočte biti dobri morte/mormo sigurno ekipo narest!!!

  3. #33
    Guest

    Default

    ej nex ali2 je u njihovi ekipi zdej jst sm za vrgu ven ker mu ne zaupam jaja kar začne lahko plačevat tistih 2k kreditu hahaha

  4. #34
    Guest

    Default

    hahahaha ziki me maš na msn aja pa mene je thugpac povabu u team hahaha pe ne grem hahaha ker bom sam bolš

  5. #35
    Guest

    Default

    ej nex pa sej bi lahko delu kredite z mano hahaha usaj 100 :P

  6. #36
    Guest

    Default

    Ja lahko bi vsi na enem accju igralne da bi blo res ta pravo skupinsko igranje premislite...

  7. #37
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by 12stari12
    ej nex pa sej bi lahko delu kredite z mano hahaha usaj 100 :P
    vešda, itak jih pa ne bom vidu

  8. #38
    Guest

    Default

    nene jst ne bom igraw z njimi so res n00bi usi pr njim so sam ropal nenene jst ne igram pr njih!!

  9. #39
    Guest

    Default

    pa sej to se ve da jih ne boš vidu k jih nima hahaha!

  10. #40
    Guest

    Default

    če bi celo rundo igrou zares prehtim tisti bodoči team ko bodo do 1 miljon prsli. Pa ne sanjajte u miljonu ko nakoncu boste o 100k govoril

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •