Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 7 of 7

Thread: ban/napad

Hybrid View

  1. #1

    Default Ban/napad

    Witam,

    Dziś ok godziny 10:00 napadłem na JpmlodyxWislak11(15859020) i dostałem takie fajne info xD
    Tak trzymać! Dokopałeś gnojkowi!
    Twoja inteligencja wzrosła o: 0.8
    Twoja siła wzrosła o 1.2
    Twoja charyzma wzrosła o 0.8
    Twoja wytrzymałość wzrosła o 1.2
    Twoja broń wyrządziła 35639 obrażeń.

    Biłeś/aś się z tym graczem 1 razy, dlatego zmiany w statystykach zostały obniżone.

    We have detected that you and your victim have logged in from the same IP address during this round. Due to that detection your stats gains from this assault has been significantly lowered.

    Haha fajnie nie? Kolegi nie znam. Nie wiem kto to jest a tym bardziej nie gramy na 1 IP. Zapewne dostaniemy bana po zakończeniu edycji.
    Powiecie pewnie żebym pisał ticketa tylko po co? Przedstawię wam sytuacje z którą walczę już od jakiś 2tygodni.
    Po zakończeniu 75 rundy dostałem bana za pkt3 czyli za logowanie się na koncie innego gracza. W moim domu jest osoba która próbuję się wciągnąć ale zgodnie z pkt2 – możemy grać na 1IP ale nie może być interakcji. Ticket napisany zgodnie z instrukcją na tym forum. Na 1 odpowiedź czekałem calutki tydzień xD. Oczywiście przedstawiłem całą sytuację ale do tej pory nie otrzymałem sensownej odpowiedzi. Mało tego mam wrażenie że nikt nic nie sprawdził tylko posiłkuje się tym co piszę w ticketach. Już nawet nie chce żeby mi odwołali tego bana ale żeby wyjaśnili ocb. Ostatnia odpowiedź cytuje
    Hi,

    Share is RULE 3.

    Best Regards

    xD wylewnie… to się nazywa pomoc oczywiście poprzednie odpowiedzi były podobne

    Wiem że trochę osób gra na 1IP więc nie bądźcie zaskoczeni.
    i jeszcze pytanko? będzie ban? Myślę że kolega Wiślak też jest ciekawy ;p

    Pozdrawiam
    Szajba (17013884)
    Last edited by Szajba; 02-16-2015 at 11:58 AM.

  2. #2

    Default

    Pewnie sąsiad o którym nie wiesz podpierdala Ci neta z mieszkania obok.

  3. #3

    Default

    Najbliższy sąsiad 100m i hasło na WIFI więc odpada

  4. #4
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Witaj,
    Nie mam dostępu do panelu administratora więc nie mogę zerknąć na tą sprawę ale wysłałem zapytanie do osoby, która ma takie narzędzia i czekam na odp.

    /edit

    Otrzymałem informację, że z jednego IP było logowanie na te dwa konta. Drugie konto z tego samego IP logowało się 6 dni później stąd taka informacja.

    Jeśli chodzi o bany to nie ja o tym decyduję. Mamy od tego zespół Abuse, który sprawdza takie przypadki w trakcie jak i po zakończeniu rundy.
    Last edited by Tonik; 02-17-2015 at 08:04 PM.

  5. #5

    Default

    Dzięki Tonik za informację.

    Nie wiem jak to możliwe ;/ z tego co widzę to mam pograne bo interakcja na 1IP =ban a niczym zostanie wyjaśniona sprawa z moim pierwszym zdarzeniem to dostane następnego bana za tą edycje. Eh ;/ To musi być jakiś błąd.

    Zostaje tylko siąść i płakać ale ze śmiechu ;p

    Pozdrawiam wszystkich


    Dodam jeszcze, że mam zmiennie IP
    Last edited by Szajba; 02-18-2015 at 12:00 PM.

  6. #6

    Default

    Witam

    Wreszcie ktoś mnie potraktował jak czlowieka. Wystarczył 1 dzień żebym dostał normalną odpowiedź.

    Bana nie będzie Możliwe, że to przez zmienne IP.

    Pozdrawiam

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •