Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 7 of 7
    Guest

Default 3-5 Sorum olucaktı

Selamın aleyküm 3-5 sorum olucaktı aralarında bildikleriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim.
    1. Dövüş için kuvvet ve tolerans mı gerekiyor sadece kuvvete mı bakıyor
    2. Şuan $2,000,000,000 para var zor yaptım hepsini fahişelere mi yatırayım yoksa stat mı kasayım (not:Soyguncuyum)
    3. En iyi bina hangisi
    Last edited by RosaLuna; 06-26-2015 at 06:45 AM.

Kuv*Tol en önemli statların. Kuvvet saldırıda önemli, tolerans savunmada. İkisinin ortalaması etkiler vs performansını.

Fahişelere yatırmanı tavsiye etmem, 5 kredi ile bankadan yatırım yapabilir %5 daha fazla kazanç sağlayabilirsin. Bina alabilir yada mal stoklayabilirsin. Stat kasmak ve say abanmak iki farklı kulvar. Vs daha eğlenceli diyorsan stat bas, istatistik için oynuyorum diyorsan soygun.

En önemli bina Eroin. Günlük mal/kazanç dağılımında en karlı olduğun bina Eroin binalarıdır.

19 ile 35. sezonlar arası aktiftim, bu zamanlarda en değerli işler bunlardı. Değiştiyse, beni de aydınlatacak olan bireyleri dinleriz. Sevgiler

Saldırıda başarılı olmak istiyorsan yalnızca kuvveti yüksek tutman yeterli. Ama barlarda seri kaçamıyorsan ya da savunarak düello kazanmak istiyorsan toleransı yüksek tutmalısın. Ama hem saldırı hem savunmayı riske atmamak adına ikisini de eşit tutmak benim fikrimce en iyisi, taktir senin. Ve soyguncu karakteri 1-1 düelloda iyi değildir, naçizane fikrim düellodan uzak dur

Fahişeleri mantıklı ve erken günlerde satın alırsan, bastığın paranın 4-5 katını sana kazandırabilir. Şu an gün 24 ve mantıklı olarak yatırırsan eğer iyi bir kazanç sağlayacaklardır.

En iyi bina gemiden gemiye değişir. Gemi mal aldıkça, malın değeri artar. Haliyle fabrikada üretilen malın da değeri artar. Doğrudan " en iyi bina şudur " demek yanlış olur.

Guest

Yardımlarınız için çok teşekkürler. Son bir sorum olucaktı, gün olarak dediğiniz gibi daha erken fahişelere yatırım yapmak istiyorum ama hangisini almalıyım ? Bildiğiniz gibi her alışta fiyatı artıyor

fahişe satın aldığında, senin olan fahişelerin altında günlük kazançları yazar ve satın alırken sana günlük ne kadar kazandıracağı yazar. Atıyorum sen 10 milyon $ ile 10 miss blonde alırsın bu sana 1 milyon kazandırırsa, sen 10 milyonla 7 miss blonde 12 SM Babe alırsan sana 1.5 milyon kazandırabilir. ( sayılar tamamen tutarsızdır sadece anlaman için örnek verdim. ) buna dikkat ederek, her fahişe çeşidinden satın alman senin için iyi olur. Umarım açıklayıcı olmuştur, iyi oyunlar.

Guest

yardımların için teşekkürler

rica ederim, iyi oyunlar