Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6

Thread: Kraja acc-ja

  1. #1
    Guest

    Default Kraja acc-ja

    em ja danes k sn se hoto upisat so bli usi moji zajci ukradeni usi so imel nick rudi pa številke pa isti pass nisn hodo na nobeno tako stran da bi lah kdo to zvedo sicer sn use acc-je dobil nazaj ker sn videl use po emailih ampak vem pa 99% za koga gre in to je xXMS13Xx
    ker sn vidu da ga je en moj zajc imel pod prijatelji in pa ker je bil njegov klub pod mojimi priljubljenimi na zajcih je šlo nekaj statsev sicer ne veliko vendar usejeno hočem da preverite če je bil on če se to da pa da neki nardite

    Lp

  2. #2
    Guest

    Default

    A sam igraš?

  3. #3
    Guest

    Default

    ja sam igram ne sheram acc-jev vedu je u prejšnem ta password sam moj sošolc k sma pa ubistvu si pomagala drgač pa mu čist zaupam pa drgač tut ne skema tko da ja nevem kok je prsu do passa pa ne hodm na nbene strani k ti kao dvignejo statse itd

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by EliteR666
    ja sam igram ne sheram acc-jev vedu je u prejšnem ta password sam moj sošolc k sma pa ubistvu si pomagala drgač pa mu čist zaupam pa drgač tut ne skema tko da ja nevem kok je prsu do passa pa ne hodm na nbene strani k ti kao dvignejo statse itd
    ja ebat ga kolega kaj moreš, nam so tud prejšnjo igro ukradli 3 zelo močne nicke in nas na ta način napadel, dva na sredini igre enega pa predzadni dan.Tud nihče od mojih iz ganga ni hodil na te spletne in nihče ni hodil v druge lokale kod v našega pa se nam je vseeno to zgodilo!Pač nekateri neznajo igrat drugače kod da kradejo nicke in tako potem uničujejo nasprotnike svoje iz ljubega mira!Pač še ena zadeva katere nebo nikoli moč preprečiti kajti teh se ne da ustavit! ŽAL

  5. #5
    Guest

    Default

    ne sej fora je da js sn meu zlo lahek password na useh accjih in nevem zgleja da je idiot po nesrečn napačne gumbe prtisnu pa se mu je usral al pa nevem ka uglavnem edini k je še u prejšni rundi vedu passe je juro sam un ne krade pa dobr sj model je zajebu k je dau iste nicke sam zadna cifra bla druga pa sn mu jih nazaj uzeu pa naropo je na usakem okol 10kk tak da je zajebu sam hoto sn opozorit

  6. #6
    Guest

    Default

    Ja mozn je sam to da se mi je usral ja al pa da si komu povedov. 2 ni.
    V prihodnje pa dajej bl raznolike kode

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •